Zobacz zdjęcia (5)
Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze!, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze!, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze!, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze!, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze!, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze! id:35150

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

ekoDeko to przede wszystkim produkty w pełni profesjonalne i bezpieczne. Wszystkie oferowane przez nas rodzaje oświetlenia, nadają się do zamontowania zarówno na zewnątrz, jak i w środku pomieszczeń. Oświetlenie charakteryzuje się energooszczędnością, dzięki zastosowaniu technologii led.
W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać, proponujemy:
1/ Girlandy żarówkowe
Żarówki wykorzystane w tych sznurach, to energooszczędne żarówki ledowe, tzw. retro Edison o ciepłej barwie światła. Dzięki wykonaniu z przezroczystego, cienkiego szkła, przez który widoczny jest żarnik, dają na prawdę piękny efekt zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. Żarówki rozmieszczone są co pół metra.
Wynajem możliwy jest od minimum 20m. Koszt to 250zł netto/szt.

2/ Girlandy ze światełkami Fairylights
To drobne światełka, które dzięki gęstemu rozmieszczeniu żaróweczek, nadają bajecznego efektu aranżacji. Żaróweczki zamontowane są na białych sznurach, wykonane są w technologii led i świecą białym, ciepłym światłem. Girlandy można stosować zarówno w środku, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki swoim małym rozmiarom, można tworzyć dekoracje przeróżnych elementów, od efektów "podwieszanych sufitów" po dekoracje drzew itp. Sznury mają długość 10 metrów. Koszt to 30zł netto/szt.

Dekoracje świetlne można u nas wynająć z odbiorem osobistym, bądź też dostawą i montażem po naszej stronie. Druga opcja płatna jest dodatkowo i wyceniana indywidualnie, w zależności od ilości potrzebnych dekoracji i odległości miejsca docelowego.

Przy skorzystaniu z kilku usług z naszej oferty wyceny tworzymy indywidualnie, zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi pomysłami z naszej oferty.

Ponadto oferujemy:
-weselne strefy chillout,
-konfetti z suszonych kwiatów,
-wynajem dekoracji do wesela w stylu boho,
-wynajem dekoracji sali i stołów.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Od 10 lat zajmujemy się imprezami na różną skalę. W swoim dorobku mamy eventy na tysiące osób, jak i gro mniejszych, prywatnych przyjęć. To, co ważne w przypadku jednych i drugich to dopięcie wszystkich szczegółów na ostatni guzik. Dzięki naszemu wieloletniemu i różnorodnemu doświadczeniu, wiemy, jak sprawić, aby Twój dzień był na prawdę piękny i wyjątkowy, bez zbędnego stresu. Dzięki bogatej ofercie, jesteśmy w stanie zaaranżować każdy pomysł na wesele, a Ty nie musisz wydawać fortuny na zakup niezbędnych akcesoriów, możesz je od nas wypożyczyć. To ekologiczne i tanie rozwiązanie!

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór usług ślubnych od wynajmu mebli weselnych, przez dekoracje światłem, wynajem mniejszych akcesoriów dekoracyjnych, po naturalne i biodegradowalne konfetti z suszonych płatków kwiatowych. Dla Ciebie to brak konieczności zatrudniania wielu specjalistów z różnych dziedzin. Po pierwsze to rozwiązanie wiąże się z niższymi kosztami wynajmów w pakietach, a po drugie ograniczasz stres związany z organizacją wesela poprzez mniejszą liczbę potrzebnych podwykonawców. Dodatkowo, co warto podkreślić, wszystkie produkty, na których pracujemy, to produkty profesjonalne i bezpieczne. Zwracamy dużą uwagę na kwestie ekologii, dlatego też w swoich rozwiązaniach nie stosujemy szkodliwych dla środowiska, jednorazowych rozwiązań, a wszystkie elementy podświetlane, które oferujemy uzyskują niski pobór mocy, dzięki zastosowaniu technologii led.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Mamy wiedzę opartą na doświadczeniu w różnych aspektach organizacji przyjęcia. Przede wszystkim jesteśmy praktykami, a swoje doświadczenie zdobywaliśmy na na prawdę różnorodnych projektach. Nasi klienci cenią przede wszystkim profesjonalizm i dbałość o detale z którą podchodzimy do realizacji.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Najmocniejszą stroną ekoDeko jest kreatywność, która uwalnia się przy każdym nowym projekcie. Gdy to niej dołożymy na prawdę bogate zaplecze sprzętowe, jesteśmy w stanie zrobić rzeczy niezwykłe i piękne.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Nasza praca to wciąż nowe wyzwania i za to lubimy ją najbardziej! Lubimy ten błysk w oku naszych klientów, kiedy przedstawiamy im propozycję spersonalizowanej dekoracji popartej ich wizją i ten błysk w oku, kiedy opowiadają o swoich wrażeniach już po wszystkim. Po prostu lubimy robić dla Was piękne i wyjątkowe przyjęcia!

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca to nasza pasja! Kochamy piękne rzeczy i piękne emocje, a ta praca dostarcza nam obu wyjątkowo dużo.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Najlepszymi kwalifikacjami są lata naszej praktycznej działalności w branży, bo to praktyka sprawia, że jesteśmy coraz lepsi w tym, co robimy.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracujemy już 6 lat. Dodatkowo specjalizujemy się w wynajmach na eventy, gdzie nasze doświadczenie sięga 10 lat!

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Jesteśmy w stanie zorganizować plenerową ceremonię ślubną, jak i wesele. Mamy spore zaplecze mebli i dodatków, ale również zaprzyjaźnione firmy, specjalizujące się w wynajmie namiotów, więc z chęcią podejmiemy się organizacji Twojego nietypowego wesela.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Każda usługa dogrywana jest indywidualnie, ciężko więc mówić o ustalonym zakresie godzin. Oferty przygotowujemy indywidualnie.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Pracujemy wyłącznie na produktach profesjonalnych.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Bez przeszkód porozmawiasz z nami w języku angielskim, ale spokojnie dogadamy się również po rosyjsku i niemiecku.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Ciężko określić to jednoznacznie, gdyż niektóre terminy mamy zarezerwowane z bardzo dużym wyprzedzeniem, a na te które pozostają wolne, jesteśmy w stanie przygotować dekorację nawet w przeciągu tygodnia :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Zdecydowaną większość spraw omawiamy mailowo i telefonicznie. W wielu przypadkach spotkanie osobiste nie jest w ogóle koniecznie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Mamy dostęp do bardzo dużej ilości materiałów, dekoracji i mebli, spokojnie więc jesteśmy w stanie wyjść poza standard oferowanych przez nas usług i spersonifikować ją według Państwa.

Opinie ekoDeko (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt ekoDeko

Nazwa firmy: ekoDeko
Imię i nazwisko: Aneta Stojak
Adres: Bielsko-Biała, , 43-382, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 20:00 Wt: 10:00 - 20:00 Śr: 10:00 - 20:00 Cz: 10:00 - 20:00 Pt: 10:00 - 20:00 Sb: 10:00 - 20:00 Nd: 10:00 - 20:00
liczba odwiedzin: 4057

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie