Zobacz zdjęcia (5)
Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze!, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze!, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze!, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze!, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze!, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Girlandy świetlne - niezwykła dekoracja sali i wesela w plenerze! id:35150

Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
512-689...

O nas

ekoDeko to przede wszystkim produkty w pełni profesjonalne i bezpieczne. Wszystkie oferowane przez nas rodzaje oświetlenia, nadają się do zamontowania zarówno na zewnątrz, jak i w środku pomieszczeń. Oświetlenie charakteryzuje się energooszczędnością, dzięki zastosowaniu technologii led.
W zależności od efektu, jaki chcemy uzyskać, proponujemy:
1/ Girlandy żarówkowe
Żarówki wykorzystane w tych sznurach, to energooszczędne żarówki ledowe, tzw. retro Edison o ciepłej barwie światła. Dzięki wykonaniu z przezroczystego, cienkiego szkła, przez który widoczny jest żarnik, dają na prawdę piękny efekt zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. Żarówki rozmieszczone są co pół metra.
Wynajem możliwy jest od minimum 20m. Koszt to 250zł netto/szt.

2/ Girlandy ze światełkami Fairylights
To drobne światełka, które dzięki gęstemu rozmieszczeniu żaróweczek, nadają bajecznego efektu aranżacji. Żaróweczki zamontowane są na białych sznurach, wykonane są w technologii led i świecą białym, ciepłym światłem. Girlandy można stosować zarówno w środku, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Dzięki swoim małym rozmiarom, można tworzyć dekoracje przeróżnych elementów, od efektów "podwieszanych sufitów" po dekoracje drzew itp. Sznury mają długość 10 metrów. Koszt to 30zł netto/szt.

Dekoracje świetlne można u nas wynająć z odbiorem osobistym, bądź też dostawą i montażem po naszej stronie. Druga opcja płatna jest dodatkowo i wyceniana indywidualnie, w zależności od ilości potrzebnych dekoracji i odległości miejsca docelowego.

Przy skorzystaniu z kilku usług z naszej oferty wyceny tworzymy indywidualnie, zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi pomysłami z naszej oferty.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie ekoDeko (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt ekoDeko

Nazwa firmy: ekoDeko
Imię i nazwisko: Aneta Stojak
Adres: Bielsko-Biała, , 43-382, woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 10:00 - 20:00 Wt: 10:00 - 20:00 Śr: 10:00 - 20:00 Cz: 10:00 - 20:00 Pt: 10:00 - 20:00 Sb: 10:00 - 20:00 Nd: 10:00 - 20:00
512-689...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1713
Telefon
512-689...
Wiadomość