Zobacz zdjęcia (5)
Glamour Studio Fotografii i Filmu, Kalisz - zdjęcie 1
Glamour Studio Fotografii i Filmu, Kalisz - zdjęcie 2 Glamour Studio Fotografii i Filmu, Kalisz - zdjęcie 3 Glamour Studio Fotografii i Filmu, Kalisz - zdjęcie 4 Glamour Studio Fotografii i Filmu, Kalisz - zdjęcie 5
1 / 5

Glamour Studio Fotografii i Filmu id:43794

Kalisz, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dron
  • fotoksiążka
  • pakiet foto+video
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Cześć! Miło nam gościć Cię na naszej stronie w portalu Wesele z Klasą. Jeśli tu jesteś, jesteśmy pewni, że szukasz czegoś wyjątkowego i nie jesteśmy przypadkowym wyborem. Zapraszamy do przeczytania krótkiego tekstu o nas, gdzie w kilku słowach opowiemy o naszej pracy i co w niej takiego niezwykłego.

Emocje na zdjęciach, spójność materiału, elegancja i tworzenie opowieści fotograficznej z dnia ślubu to główne cechy naszej fotografii. Pojedyncze zdjęcia są ważne, jednak prawdziwą siłę stanowią całe materiały, wszystkie zdjęcia z jednego ślubu starannie ułożone w historię. Dynamika ujęć i unikatowa narracja obrazów w połączeniu z subtelnością emocji sprawia, że różnorodne fotografie tworzą spójną, intrygującą opowieść. W tworzeniu opowieści ślubnych jesteśmy naprawdę MOCNI.

Filmy ślubne realizujemy w technologii DSLR (filmowanie lustrzankami), która pozwala osiągać dynamiczne, plastyczne ujęcia, swoją jakością przypominające profesjonalne produkcje znane z telewizji czy kina. Jednak wysoka jakość to tylko część ostatecznego efektu. Dużo ważniejszą składową dobrego filmu jest pomysł, dobry plan, wyczucie kadru, estetyki i późniejszy montaż. Podobnie jak w zdjęciach kładziemy nacisk na opowiedzenie historii i oddanie klimatu wesela. Całości efektu dopełnia wysokiej jakości dźwięk realizowany przy użyciu rejestratorów dźwięku, do niedawna nieosiągalny w produkcjach filmu ślubnego.

W naszej pracy skupiamy się na emocjach, decydującym momencie i naturalności, dlatego robimy wszystko, aby uchwycić to co nieuchwytne i powtórzyć niepowtarzalne, tak by każde zdjęcie, czy klatka filmowa, zawierała w sobie iskrę, która nawet po wielu latach rozpali płomień wspomnień. Zapraszamy do obejrzenia naszych prac i zapoznania się z naszą ofertą.

liczba odwiedzin: 1732

Popularne miasta w okolicy