Głosy pod Niebiosy - oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego - film 1 Głosy pod Niebiosy - oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego - film 1
Pokaż kolejny film

Głosy pod Niebiosy - oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego id:37086

od 1200 do 1700 zł / występ
Gdańsk, pomorskie
(34)
Dodaj opinię
503-361...

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • organy
  • pianino
  • skrzypce

Śpiew:

  • śpiew damski
  • śpiew męski

Nasz zespół złożony jest z wykwalifikowanych muzyków – jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej.

Oprawę muzyczną ślubów kościelnych wykonujemy w składzie 3 - osobowym:
- organy + wokal (kobiecy i męski) + skrzypce (3 osoby)

Gramy również na ślubach cywilnych - można wybrać skład spośród:
- piano + skrzypce
- gitara + skrzypce

Proponowany repertuar jest różnorodny – wykonujemy pieśni liturgiczne (O Panie Ty nam dajesz, Skosztujcie i zobaczcie), muzykę instrumentalną (Ave Maria, Marsz Wagnera, Marsz Mendelssohna, Aria na strunie G) oraz utwory popularne, które weszły do kanonu pieśni ślubnych (Powietrzem moim jest, Gdy się łączą ręce dwie, Schowaj mnie, Ty tylko mnie poprowadź).

Dzięki naszemu organiście usługa świadczona przez nas jest kompletna - wykonuje on pełen akompaniament liturgiczny do mszy (odpowiedzi, części stałe).

Repertuar dobieramy zgodnie z Państwa życzeniem – mamy przygotowany spis zazwyczaj wykonywanych przez nas utworów. Jesteśmy również otwarci na Państwa propozycje dotyczące repertuaru.

Dojeżdżamy w granicach 100 km od Gdańska.

Zapraszamy do kontaktu - na Państwa życzenie prześlemy szczegółowy informator naszego zespołu dotyczący oprawy muzycznej. Zawiera on wszystkie najczęściej pojawiające się pytania par młodych.

Zapraszamy również na stronę naszego zespołu na FB: "Głosy pod Niebiosy - oprawa muzyczna uroczystości".

Zobacz zdjęcia (7)
Głosy pod Niebiosy - oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego, Gdańsk - zdjęcie 1
Głosy pod Niebiosy - oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego, Gdańsk - zdjęcie 2 Głosy pod Niebiosy - oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego, Gdańsk - zdjęcie 3 Głosy pod Niebiosy - oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego, Gdańsk - zdjęcie 4 Głosy pod Niebiosy - oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego, Gdańsk - zdjęcie 5
Głosy pod Niebiosy - oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego, Gdańsk - zdjęcie 6
1 / 7

Oferta

Wariant podstawowy

od 1200 do 1700zł/ występ

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza propozycja to PEŁNA oprawa muzyczna mszy świętej: wykonujemy nie tylko pieśni, ale również części stałe mszy (np. "Święty", "Baranku Boży"), akompaniament liturgiczny (odpowiedzi w trakcie mszy takie jak "Amen", "I z duchem twoim"), muzykę instrumentalną lub wokalno - instrumentalną przed mszą świętą.

Zazwyczaj zespoły zajmujące się oprawą muzyczną proponują jedną opcję - albo są to same skrzypce, albo organy, pojawia się też mnóstwo ofert wokalistek/wokalistów, którzy i tak potrzebują akompaniatora, którego trzeba dodatkowo opłacać. U nas mają Państwo zupełną swobodę, ponieważ zagramy i muzykę poważną, i piosenki religijne, a także chorał gregoriański.

Jako opcję dodatkową proponujemy również brzmienie skrzypiec solo podczas składania życzeń Młodej Parze od razu po uroczystości ślubnej. Dzięki temu moment składania życzeń staje się wyjątkowy i uroczysty.

Wyróżnia nas również fakt, że wszyscy jesteśmy wykwalifikowanymi muzykami po akademii muzycznej, mają więc Państwo pewność, że muzyka na Państwa ślubie zagrana będzie na najwyższym poziomie.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Odpowiemy na to pytanie krótko:
- piękny, poruszający serca wokal kobiecy
- rewelacyjnie współbrzmiący z wokalem kobiecym głos męski naszego organisty/pianisty
- skrzypce, które nadają wdzięku i wyjątkowego klimatu każdemu z granych przez nas utworów
- gitara, która nada kameralny nastrój każdej uroczystości
- organista/pianista, który zagra WSZYSTKO. Tak, wszystko! :) To nasza duma, że współpracujemy z muzykiem, który zagra i muzykę klasyczną, i lżejsze klimaty z taką samą pasją. Wystarczy mu zanucić melodię... a on już gra! :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Największą satysfakcję czujemy widząc łzy wzruszenia... Czasami Pary Młode zostają po ślubie, aby zamienić z nami kilka słów i te słowa są dla nas wielką motywacją do dalszego działania :) Wtedy czujemy, że to, co robimy MA SENS! :)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Na to pytanie odpowiemy cytatem: "Rób to co kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia w swoim życiu" :)
Tak, muzyka to nasze życie - od najmłodszych lat uczęszczaliśmy do szkół muzycznych... Kończąc szkoły średnie wiedzieliśmy, że to jest właśnie TO, co kochamy, więc nie było innej możliwości niż ta, aby pójść na studia na Akademię Muzyczną :)
... dlatego właśnie nasza praca sprawia nam tak dużo radości :)
... ponieważ MUZYKA to nasza PASJA...

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończenie studiów na akademii muzycznej to nasza wizytówka.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Wykorzystujemy instrument oraz nagłośnienie kościoła, w którym odbywa się ślub. Jeśli w danym kościele nie ma odpowiedniego sprzętu, proponujemy skorzystanie z naszego.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie (34)

Głosy pod Niebiosy - oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego id:37086
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 34 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Chwaszczyno
Data dodania: 09-10-2022

Gorąco polecamy. Zespół zapewnił piękną oprawę muzyczną naszego ślubu 💒 Śpiew, skrzypce, wszystko na wysokim poziomie i zgodne z ustaleniami. Bardzo mili i wyrozumiali artyści. Pozdrawiam ciepło

Głosy pod Niebiosy
11-10-2022

Dziękujemy bardzo za opinię i zaufanie. Życzymy samych pięknych chwil :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Kielno
Data dodania: 28-09-2022

Ogromnie polecamy współpracę z tymi wspaniałymi artystami! Oprawa muzyczna Mszy Św. była perfekcyjna pod każdym względem - przepiękne głosy, cudowna gra na skrzypcach i organach oraz prześliczne utwory do wyboru. Dodam, że całość współpracy była przemiła i bezproblemowa. Życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy talentów!❤️💐

Głosy pod Niebiosy
02-10-2022

Bardzo dziękujemy :) Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego.

K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Elbląg
Data dodania: 19-09-2022

Nie tylko my ale i nasi goście byli pod wrażeniem. Cała oprawa- idealnie. Do tego skrzypce i przepiękne głosy. Na długo pozostanie to w naszej pamięci. Lepiej trafić nie mogliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i życzymy dalszych sukcesów ❤️

Głosy pod Niebiosy
20-09-2022

Bardzo dziękujemy :) życzymy wszystkiego dobrego, samych pięknych chwil, pozdrawiamy serdecznie :)

O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Gdańsk
Data dodania: 12-09-2022

Razem z mężem dziękujemy Państwu za najwspanialszą oprawę muzyczną, podczas naszej ceromonii zaślubin. Zarówno my jak i goście uronili niejedną łzę wzruszenia, słysząc ciepłe brzmienie glosu P. wokalistki, dostojny głos P. organisty i łagodny dźwięk skrzypiec. Sprawiliście, ze ten dzień był jeszcze bardziej dla nas wyjątkowy i niezapomniany! Muzyka podczas skladania życzeń pozwoliła stworzyć wyjątkową atmosferę, co podkreślali rownież goscie.
Polecamy z calego serca Glosy Pod Niebiosy!P

Głosy pod Niebiosy
12-09-2022

Dziękujemy bardzo za opinię :) cieszymy się się, że mogliśmy towarzyszyć Państwu muzycznie w tym ważnym dniu. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego dobrego :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Reda
Data dodania: 03-09-2022

Dziękuję bardzo za uświetnienie ceremonii ślubnej Martyny i Bartosza..Od samego początku wiedziałam ,że tylko z Wami.Wszystko na najwyższym poziomie ❤️począwszy od komunikacji a skończywszy na tym co najważniejsze .Oprawa muzyczna przepiękna ,cudowne wykonanie ,powiem więcej 😊perfekcja w każdym szczególe .Najlepsze głosy 👍💯

Głosy pod Niebiosy
05-09-2022

Dziękujemy bardzo za opinię i zaufanie. Parze młodej życzymy samych pięknych chwil :)

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Nowa Karczma
Data dodania: 24-08-2022

Gorąco polecam Głosy pod niebiosy 😀 Nazwa świadczy sama o sobie - przepiękne głosy i cała oprawa sprawiła, że mieliśmy ciarki po plecach i to właśnie dzięki Wam nasz ślub stał się jeszcze piękniejszą ceremonią niż mogliśmy sobie wymarzyć. Bardzo dziękujemy i polecamy oraz pozdrawiamy :)

Dominika&Mateusz

Głosy pod Niebiosy
24-08-2022

Dziękujemy bardzo :) Państwa zadowolenie to dla nas największe wyróżnienie. Pozdrawiamy serdecznie.

M
Magdalena i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2022
Barczewo
Data dodania: 13-08-2022

Dziękujemy 🤍🤍💙💙 sprawiliście, że ten dzień był dla nas wyjątkowy. Wiemy, że Wasz śpiew poruszył serca naszych gości i przede wszystkim nasze. Jesteście wyjątkowi 🤍🤍💙💙. Brak mi słów, aby opisać jak magiczną atmosferę tworzycie w kościele. To było tak przepiękne, że zostanie w naszych sercach na zawsze. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecamy Was z całego serca.

Głosy pod Niebiosy
24-08-2022

Dziękujemy za współpracę i tak miłe słowa! Cieszymy się ogromnie, że nasza muzyka trafiła do Państwa serc :) Od całego zespołu jeszcze raz życzymy wszystkiego, co najlepsze! Najserdeczniej pozdrawiamy! :)

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Chmielno
Data dodania: 26-07-2022

Z całego serca polecamy zespół Głosy Pod Niebiosy jako oprawę muzyczną na ślubie. Komunikacja bez zarzutu - wszystko przejrzyste, prowadzone w jednym wątku, każdy szczegół ustalony. Jadąc do kościoła mieliśmy pewność, że mamy do czynienia z profesjonalistami i wszystko zostanie wykonane na najwyższym poziomie. I tak właśnie było. Skorzystaliśmy z pakietu, w którym zespół tworzy muzyczną atmosferę już na 15 minut przed mszą. Godne polecenia! Mamy znajomych o różnym stopniu wrażliwości. Nawet Ci, po których nie spodziewalibyśmy wielkich emocji płakali ze wzruszenia na każdej pieśni. :D Nie zastanawiajcie się ani chwili! Muzycy zdecydowanie warci swojej ceny! Jesteśmy zaszczyceni! Dziękujemy, że stworzyliście nasz dzień jeszcze piękniejszym! <3 Beata i Łukasz

Głosy pod Niebiosy
24-08-2022

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa 🙂 Życzymy wszystkiego dobrego, samych pięknych chwil na wspólnej drodze życia.

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię: Marlena 
Adres: Gdańsk, woj. pomorskie
503-361...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7291
Zadzwoń
503-361...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie