Good Old Jazz duo - unikalna oprawa jazzowa! id:18213

Oferta
Dodaj do plannera

Good Old Jazz

duet wokalno-instrumentalny na najwyższym poziomie!


Good Old Jazz to największe i najpiękniejsze standardy muzyki jazzowej, które sącząc się z głośników uświetnią każdy obiad weselny, bankiet, czy kolację biznesową!

W repertuarze m.in. Ella Fitzgerald, Frank Sinatra, Nina Simone, utwory George'a Gershwina, Duke'a Ellingtona.

Zespół składa się z dwóch osób: wokalistki oraz pianisty - profesjonalnych, z doświadczeniem scenicznym, którzy do każdego występu podchodzą z najwyższym zaangażowaniem.Wokalistka Sara - pół krwi Włoszka, uczy się śpiewu od 10 lat od nauczycieli w Polsce i zagranicą. Zakochana w jazzie, po naukę którego wyruszyła nawet za ocean. Członkini toruńskiego chóru odnoszącego wiele sukcesów.

Pianista Eugeniusz - multiinstrumentalista (pianino, fagot, saksofon), wspaniały akompaniator. Od 35 lat muzyk Filharmonii Bydgoskiej, od 12stu - członek ElJazz Band, swego czasu zjeździł świat grając na kontraktach zagranicznych.

Proponowany czas gigu: 2x45min, 3x45min. Jesteśmy także otwarci na inne rozwiązania czasowe.Uświetnimy Państwa imprezę wykonaniami na najwyższym poziomie, sprzętem najwyższej jakości oraz profesjonalizmem, jaki chcielibyśmy, by inni zapewnili nam podczas naszych wydarzeń!

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • pianino

Skład:

  • wokalistka
  • Ilość osób: 2

Cennik

Orientacyjna cena: 1500 PLN

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Good Old Jazz duo - unikalna oprawa jazzowa!
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Toruń
Data dodania: 12-01-2016
Liczba odwiedzin: 181

Nowe ogłoszenia