Gościniec Wilcze Kąty id:18191

Oferta
Dodaj do plannera

Gościniec "Wilcze Kąty" położony jest w malowniczej, leśnej scenerii, w miejscowości Wilcze Kąty (gmina Czernikowo). Umiejscowienie lokalu w pobliżu Zielonej Kępy Wiślanej, należącej do strefy krajobrazu chronionego, oraz sąsiedztwo Jeziora Zacisze sprawiają, że jest on niezwykle atrakcyjny pod względem turystycznym. Dodatkowym atutem jest bliskość uzdrowiska Ciechocinek oraz trasy krajowej nr 10.

Lokalizacja obiektu w środku lasu i panujący tu spokój tworzą, tak pożądaną ostatnimi czasy, atmosferę intymności. Świeże powietrze, nieskażone spalinami ruchu ulicznego, pozwala odetchnąć pełną piersią, a pobliskie tereny sprzyjają aktywnemu spędzaniu wolnego czasu. Ciekawie zagospodarowane obejście nie pozwala na to, aby nasi goście mieli czas na nudę.
Gościniec to miejsce idealne do organizacji różnego typu uroczystości, jak wesela, imprezy plenerowe, okolicznościowe lub firmowe. To także doskonały punkt do przygotowania szkoleń i konferencji.


Gościniec "Wilcze Kąty" to:

Restauracja
- ekskluzywna i oryginalnie zaaranżowana, klimatyzowana sala restauracyjna ze 120 miejscami siedzącymi i parkietem tanecznym
- stylowy, bogato wyposażony bar
- przestronny hall z wydzielonym miejscem dla osób palących
- salka klubowa
- szatnia
- toalety o wysokim standardzie, w tym jedna przystosowana dla osób niepełnosprawnych

Hotel
- 10 pokoi z łazienkami
- 2 apartamenty dwupokojowe

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • gościniec

Standard

  • parking strzeżony
  • ogród
  • ilość miejsc noclegowych: 1

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Gościniec Wilcze Kąty
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Osówka
Kod:87-632
Data dodania: 11-01-2016
Liczba odwiedzin: 154

Nowe ogłoszenia