Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Gościniec Złoty Krąg organizacja wesel, imprez. id:11172

Kontakt

Napisz wiadomość
Kobylnica, pomorskie
Data dodania: 30-10-2013
Liczba odwiedzin: 665

Oferta

Gościniec Złoty Krąg usytuowany jest w Kobylnicy l na rozległej polanie , w otoczeniu drzew i w sąsiedztwie rzeki Słupi. Znajdujemy się w niewielkiej odległości od Słupska o kilka minut jazdy samochodem. Do dyspozycji naszych Gości przygotowaliśmy dwie klimatyzowane sale balową i bankietową. Sala balowa w której można oddać się degustacji smacznych dań w blasku złotego i srebrnego drzewa, które tworzą niepowtarzalny nastrój i klimat, który wzmacnia ciepło kominka tworzące sielską, domową atmosferę.

A także sala bankietowa tworząca intymną atmosferę.

To wszystko sprawia, że najważniejsze chwile w Państwa życiu mogą być spędzone w wyjątkowym miejscu – takie jak Gościniec Złoty Krąg. Ładne sale, profesjonalna i miła obsługa, domowa atmosfera, smaczna polska kuchnia, dekoracje to nasze atuty, jakie przygotowaliśmy dla Państwa.

Każdego gościa traktujemy indywidualnie, w pełni dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań. Zajmujemy się organizacją:

-wesel
-spotkań rodzinnych (chrzciny, komunie, urodziny, rocznice, stypy…)
-imprez firmowych
-imprez okolicznościowych
-konferencji
-bali szkolnych
-szkoleń.

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie organizowane przez nas imprezy były długo i mile przez Państwa wspominane. Jesteśmy dumni mogąc uczestniczyć w Państwa szczęściu i w najważniejszych chwilach w życiu. Staramy się rzetelnie przygotować do każdej imprezy, aby obsługa, dekoracje a także proponowane przez nas potrawy, sprostały Waszym wysokim oczekiwaniom.

Do Państwa dyspozycji oddajemy teren zielony z placem zabaw dla dzieci, a także parking. Oprócz smacznej kuchni proponujemy również wypoczynek w pokojach gościnnych o wysokim standardzie dla rodzin, osób indywidualnych.

Typ obiektu

  • gospoda
  • gościniec

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Gościniec Złoty Krąg organizacja wesel, imprez.
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Kobylnica
Kod:76-251

Nowe ogłoszenia