Kwartet smyczkowy Dobry Ton id:10517

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 24-06-2013
Liczba odwiedzin: 3991

Oferta Oprawa muzyczna ślubu Kraków

Dobry Ton to grupa profesjonalnych muzyków zajmujących się Oprawą Muzyczną wszelkiego rodzaju Uroczystości. Na swoim koncie mamy już Występy w Collegium Novum na Uniwersytecie Jagiellońskim, Pałacu Goetz w Brzesku, w Kopalni Soli w Wieliczce, na Rynku Krakowskim, ale również w Kościołach Krakowskich oraz w Nowym Targu, Zakopanem, Nowym Sączu, Bochni, Brzesku, Wadowicach, Częstochowie, Warszawie i wielu, wielu innych.

Próbki naszych możliwości można znaleźć na stronie. Znajdują się tam również wszystkie potrzebne informacje na temat Opraw Muzycznych.


Na pierwszym miejscu stawiamy dopasowanie do wymagań klienta. Dysponujemy zarówno Świetnym Kwartetem Smyczkowym, jak i tymi nietypowymi składami instrumentalnymi, zależnie od wymagań. Jesteśmy w stanie zagrać Każdą piosenkę, oraz Każdy utwór. Profesjonalnie oraz w najwyższej jakości.

Posiadamy bogatą bibliotekę utworów, które nagrywamy na specjalne okazje, dlatego jest ona wciąż rozszerzana o zaaranżowane, i wykonywane przez nas utwory. Już w przyszłym miesiącu dostępne będą nadzwyczajne utwory rozrywkowe wykonywane przez nasz kwartet smyczkowy, wśród nich utwory takie jak "Sweet Child Of Mine - Guns and Roses", czy "Dani California".

Czy chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń i urządź sobie uroczystość w Dobrym Tonie!

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • ilość osób: 4

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie o Kwartet smyczkowy Dobry Ton Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Kwartet smyczkowy Dobry Ton id:10517
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
ANNA SUSZYLO
ANNA SUSZYLO
(5)
Dodano: 02-05-2017
Data imprezy: 20-08-2016
Miejscowość: SIENIAWA
Z pelna odpowiedzialnoscia polecam Dobry Ton. Pelen profesjonalizm. Dotyczy to zarowno czasu poswieconego na omowienie slubu , jak i tez juz samego slubu. Jesli chodzi o wykonanie, to jest ono na najwyzszym poziomie. Kwartet tworza utalentowani, zawodowi muzycy.Dzieki Panstwa talentowi i profesjonalizmowi msza slubna byla wyjatkowa.Repertuar idealnie dobrany, a goscie wprost zachwyceni!!! Przepiekny wokal Pani Karoliny .Profesjonalisci w kazdym detalu, ktorzy swoja muzyka dostarczaja wielu wzruszen.Cudownie ,po prostu cudownie Serdecznie polecam!!!
Anna
Anna
(5)
Dodano: 07-01-2015
Oprawę muzyczną naszego ślubu uświetnił duet skrzypce i gitara klasyczna, czyli Panowie z "Dobrego Tonu". I choć repertuar wybrałam bardzo typowo, jak na ślub, wrażenia były nieziemskie. Każda nutka wypieszczona :)
Dodatkowo wybrałam opcję grania podczas składania życzeń. Mimo, że byliśmy umówieni na 3 utwory, to Panowie grali do samego końca - co w naszym przypadku trwało długo.
Serdecznie dziękuję, w imieniu swoim i męża oraz zachwyconych gości.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.