Kwartet smyczkowy Dobry Ton id:10517

Oferta
Dodaj do plannera

Dobry Ton to grupa profesjonalnych muzyków zajmujących się Oprawą Muzyczną wszelkiego rodzaju Uroczystości. Na swoim koncie mamy już Występy w Collegium Novum na Uniwersytecie Jagiellońskim, Pałacu Goetz w Brzesku, w Kopalni Soli w Wieliczce, na Rynku Krakowskim, ale również w Kościołach Krakowskich oraz w Nowym Targu, Zakopanem, Nowym Sączu, Bochni, Brzesku, Wadowicach, Częstochowie, Warszawie i wielu, wielu innych.

Próbki naszych możliwości można znaleźć na stronie. Znajdują się tam również wszystkie potrzebne informacje na temat Opraw Muzycznych.


Na pierwszym miejscu stawiamy dopasowanie do wymagań klienta. Dysponujemy zarówno Świetnym Kwartetem Smyczkowym, jak i tymi nietypowymi składami instrumentalnymi, zależnie od wymagań. Jesteśmy w stanie zagrać Każdą piosenkę, oraz Każdy utwór. Profesjonalnie oraz w najwyższej jakości.

Posiadamy bogatą bibliotekę utworów, które nagrywamy na specjalne okazje, dlatego jest ona wciąż rozszerzana o zaaranżowane, i wykonywane przez nas utwory. Już w przyszłym miesiącu dostępne będą nadzwyczajne utwory rozrywkowe wykonywane przez nasz kwartet smyczkowy, wśród nich utwory takie jak "Sweet Child Of Mine - Guns and Roses", czy "Dani California".

Czy chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń i urządź sobie uroczystość w Dobrym Tonie!

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Pozostałe:

 • ilość osób: 4

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Koszt występów jest uzależniony od wybranego składu instrumentalnego, odległości od Krakowa oraz rodzaju i długości oprawy.

Ofertę cenową dopasowaną do konkretnych wymagań wysyłam do 15 minut od otrzymania wiadomości. W razie niecodziennych pomysłów zachęcam do ich przedstawiania! Bardzo chętnie realizujemy niespodzianki, Pierwszy taniec na żywo, Konkursy typu "jaka to melodia" i tym podobne.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Kwartet smyczkowy Dobry Ton id:10517
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Anna Dodano: 07-01-2015
(5)
Oprawę muzyczną naszego ślubu uświetnił duet skrzypce i gitara klasyczna, czyli Panowie z "Dobrego Tonu". I choć repertuar wybrałam bardzo typowo, jak na ślub, wrażenia były nieziemskie. Każda nutka wypieszczona :)
Dodatkowo wybrałam opcję grania podczas składania życzeń. Mimo, że byliśmy umówieni na 3 utwory, to Panowie grali do samego końca - co w naszym przypadku trwało długo.
Serdecznie dziękuję, w imieniu swoim i męża oraz zachwyconych gości.

Skontaktuj się

721-407...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Dobry Ton
Imię:Piotr
Nazwisko:Mitka
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Data dodania: 24-06-2013
Liczba odwiedzin: 3250

Polecamy

Nowe ogłoszenia