Gravit Studio - akcesoria ślubne, napis 3D na stół, pudełko na koperty

Łomża, podlaskie

Dekorowanie:

  • napis LOVE
  • stoły

O nas

Spędzasz kilka godzin dziennie na szukaniu dodatków na Wasze wesele? Nie sądzisz, że wolałabyś spędzić ten czas innaczej np.: wymyślając fajne atrakcje na wesele? Pozwól, że zaproponuję Ci pewne rozwiązania.

Od lat jestem aktywnym uczestnikiem wesel i wiem jak ważny dla Pary Młodej jest wystrój sali. Tworzymy litery na stół weselny 3D. Ty podajesz nam przewodni kolor Waszego pięknego dnia, a my zajmujemy się resztą.
Litery, które tworzymy mają wysokość 20 cm i co ważne grubość 5 cm co sprawia, że wasze inicjały nie będą się przewracały na stole.

Styl rustykalny króluje na naszych weselach. Dlatego wychodząc na przeciw modzie oferujemy Ci pudełko na Twoje prezenty. Zadbaj o to, aby żaden prezent nie zgubił się podczas składania życzeń.
Wzór ukazany w galerii nie jest jedynym wzorem dostępnym w naszej ofercie. Złóż zapytanie o inne wzory, podaj datę i Wasze imiona, a zaprojektujemy pudełko według Twoich marzeń.

Wszystko, aby połączyć rustykalny i klimatyczny styl z własnym, niepowtarzalnym dniem. Jedyna okazja w Twoim życiu, by spełnić swoje najskrytsze marzenia z dzieciństwa.
Świetnym pomysłem na przyozdobienie butelek z alkoholem są drewniane zawieszki.

liczba odwiedzin: 2103

Wyjątkowe sale weselne w mieście Łomża

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog

Popularne miasta w okolicy