Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Grupa 5D - fotograf i kamerzysta ślubny w Bydgoszczy id:13953

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 25-01-2015
Liczba odwiedzin: 988

Oferta

Grupa 5D to profesjonalne studio wideofilmowania i fotografii ślubnej z Bydgoszczy oferujące zarówno kompleksową usługę fotograficzną obejmującą pakiet zdjęć ślubnych, jak też wideofilmowanie wszystkich części ślubu (cześć przygotowań, ceremonii, ślubu oraz wesela).

Nasi fotografowie działają na rynku w Bydgoszczy od wielu lat i posiadają spore zdolności i profesjonalny sprzęt do fotografowania i wideofilmowania ślubów w postaci markowych urządzeń fotograficznych Canon 5D Mark II, Sony A7S. Na wyposażeniu wideofilmowca jest kamera FS100 oraz lustrzanka Canon 6D oraz akcesoria stabilizujące obraz, uchwyt naramienny typu "rig", jazda kamerowa typu dolly, stabilizator żyroskopowy "gimbal".

Akcesoria te gwarantują stabilne i płynne ujęcia z całego reportażu ślubnego. Dodatkowo jesteśmy zaopatrzeni w lampy i latającego drona do widefilmowania z powietrza.

Ofertę grupy cechuje kompleksowość - fotograf ślubny i filmowiec kooperują wspólnie, aby uzyskać wymarzony efekt.

Zdjęcia ślubne. Jaki rodzaj fotografii wchodzi w skład oferty związanej ze fotografiami ślubnymi?

1. Przygotowania – zaczynają się najczęściej od wizyty u stylistki ślubnej kręcimy konieczne przedmioty – obrączki, suknię, garnitur Pana Młodego. Staramy się uchwycić drobne emocje wśród rodziców oraz rodziny, aby później przedstawić je na fotografiach i materiale filmowym.

2. Ceremonia kościelna – fotograf razem z Parą Ślubną udaje się do kościoła, w którym odbędzie się ceremonia zaślubin. Jeszcze nim zacznie się sama ceremonia, rozmawiamy się z osobą duchowną, aby szczegółowo przedyskutować możliwości poruszania się po kościele, w trakcie ceremonii. Tuż przed ślubem rozkładamy sprzęt do wideofilmowania oraz fotografii, w dogodnym miejscu, po to, by nie nie przeszkadzać w czasie uroczystości.

W trakcie mszy ślubnej robimy fotografie i realizujemy spontanicznie materiał filmowy z ujęciem najważniejszych momentów:
- wkroczenia do kościoła
- złożenie przysięgi małżeńskiej
- nałożenia obrączki
- skierowania się do wyjścia z kościoła

Zwróćcie uwagę uwieczniamy także rodziców, dziadków, aby unaocznić wyjątkowe emocje związane z nabożeństwem. W międzyczasie podglądamy Przyszłych Małżonków, aby ukazać to, co się wydarza między Wami - chwile, uśmiechy, zerknięcia.

Następnie odprowadzamy Was do samochodu, gdzie przygotowujecie się do przejazdu na salę zabawy. oczekujemy do chwili, kiedy odjedziecie spod świątyni, aby zapisać wszystko na filmie oraz zdjęciach.

3. Wesele. Przejeżdżamy razem z gośćmi do sali weselnej, gdzie oczekujemy na Wasz przyjazd. Przed wejściem uwieczniamy jak gospodarze witają Was chlebem i solą. Potem przechodzimy z Wami do sali weselnej, gdzie Pan młody przenosi Pannę Młodą przez próg lokalu.

Filmujemy i robimy zdjęcia, kiedy goście weselni składają życzenia na sali.

Następnie czekamy na rozpoczęcie pierwszego tańca przez Młodą Parę. W trakcie tańca dostosowujemy się do dynamiki tańca, aby wykreować ciekawe i kreatywne ujęcia.

Po pierwszym tańcu zbieramy potrzebne kadry, aby zaprezentować najlepsze obrazy z wesela. Skupiamy się na pokazaniu tańczących par, uwieczniamy detale – bawiące się dzieci, poszczególne pary tańczące na parkiecie oraz grupy osób biesiadujących przy stole. Wykonujemy z Parą Młodą zdjęcie grupowe. W trakcie tańców, robimy przerwę i robimy zdjęcia gości z Parą Młodą.

4. Plener ślubny - ustalamy wszystko z Parą Młodą, aby zrealizować wymarzony pomysł. Fotografie ślubne z pleneru lub film ślubny zostaną poddane specjalnej obróbki, aby stanowić niezapomnianą pamiątkę na całe życie. Plener może być wykonany w Bydgoszczy lub okolicach Bydgoszczy, a nawet nad morzem lub w innej części Polski, należy tylko ustalić to wcześniej z fotografem lub kamerzystą ślubnym.

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Grupa 5D - fotograf i kamerzysta ślubny w Bydgoszczy
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Kod:85-059

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia