Grupa Obiektywni- stylowy film i fotografia id:13640

Oferta
Dodaj do plannera

Należę do European Event Videographers Association.
Stowarzyszenia zrzeszającego 1000 najlepszych filmowców ślubnych w Europie.

Obejrzyj moje prace i koniecznie skontaktuj się po szczegółową ofertę :)

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • film z powietrza (dron)
  • full HD
  • lustrzanka DSLR
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 3500 PLN / film

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Grupa Obiektywni- stylowy film i fotografia id:13640
Ilość głosów: 6 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Agnieszka i Christian Dodano: 03-10-2016
Data imprezy: 09-07-2016 Miejscowość: Skarszewy
(5)
Łzy, które napływają mi za każdym razem, gdy oglądam film bądź zdjęcia są chyba wyznacznikiem wspaniałej pracy chłopaków! Wymarzyłam ich sobie jak tylko zobaczyłam jeden ze zwiastunów dostępnych na youtube. Byłam mega przeszczęśliwa, gdy okazało się, że mają wolny termin! Nie zastanawiałam się ani chwili i nie pożałowałam wyboru. Obiektywnie rzecz mówiąc jesteście najlepsi! :) Będziemy mieli piekną pamątkę! Bardzo Wam za to dziękujemy! Polecamy z całego serca! <3
Autor: Paulina i Leo Dodano: 22-08-2016
Data imprezy: 04-06-2016
(5)
W 100000% polecamy! Przede wszystkim profesjonalni pod każdym względem, każdy element mieli dopracowany, zarówno w czasie przygotowań, wesela i pleneru. A efekty ich pracy są cudowne! Film ok 70 min zawiera wszystkie najważniejsze momenty, otrzymaliśmy pięknie oprawiony album i całe mnóstwo ślicznych zdjęć. Lepszego fotografa i kamerzysty nie mogliśmy sobie wymarzyć! Wszystkim jeszcze niezdecydowanym szczerze polecamy bo warto!
Autor: Adam Wysocki Dodano: 06-08-2016
Data imprezy: 27-05-2016
(5)
Chyba nie będę oryginalny w swojej opinii. Z czystym sumieniem mogę polecić Obiektywnych. Kamerzysta Kamil na weselu był zupełnie niewidoczny, a ujęcia z filmu sugerują jakoby był wszędzie ;) Do tego wzorowa współpraca z fotografem (który w naszym wypadku nie był z "Grupy"), a także z nami. Jeszcze raz dzięki za pracę wykonaną w dniu ślubu i nad realizacją reportażu.
Autor: Magda i Piotr Jażynka Dodano: 05-07-2016
Data imprezy: 14-05-2016
(5)
Możemy polecić Obiektywnych z czystym sumieniem! W dzień naszego ślubu jak i na plenerze spisali się na medal. Profesjonalni, otwarci, mili i sympatyczni. Świetny kontakt! Zarówno film jak i zdjęcia są przepiękne. Starannie dopracowane, zwrócenie uwagi na detale, a najważniejsze momenty uchwycone. Zdjęcia przepięknie oddają każde emocje i niosą za sobą uczucie. Krótki podsumowujący reportaż filmowy jest genialny! Mogłabym go w kółko oglądać, a dobrany podkład muzyczny jest piękny i wzruszający ;) Gdybyśmy mieli jeszcze raz wybierać, to z pewnością byli by to Obiektywni ;)
Autor: Aneta i Michał Królik Dodano: 01-06-2016
Data imprezy: 02-04-2016
(5)
Jestem zakochana w twórczości chłopaków. Nie są zaangażowani w proces przygotowań ślubnych tak, jak młoda para i ich rodziny. Można by rzec, że przychodzą w "ostatnim" momencie, ale widzą wszystko. Nie trzeba wiele mówić, nie trzeba pokazywać palcem. Każdy detal, nad którym młoda siedziała po nocach, zostanie we właściwym miejscu i momencie uchwycony. Tak jak emocje, unikalne momenty, spojrzenia. Świetne możliwości techniczne, mnóstwo kreatywnych pomysłów, ale też elastyczność w kontakcie z innymi. Plus to co, zauważyli goście, a raczej nie zauważyli, to pozostawanie niewidocznymi - bo jednak jest wiele osób, które krępuje kamera/aparat. Świetni ludzie i myślę, że współpraca zaczęła się od wesela, ale na weselu się nie skończy. Wahającym się polecam, bo Kamil i Maciej są w stanie zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających. Reprezentują najwyższy poziom, z pewnością wart tych pieniędzy.
Autor: Aneta Kwidzińska Dodano: 09-05-2016
Data imprezy: 27-03-2016
(5)
Pełen profesjonalizm! Genialne, nowoczesne ujęcia, zarówno zdjęcia jak i film, piękna kolorystyka, uwiecznione zostały wszystkie emocje i najważniejsze momenty towarzyszące Nam w tym wielkim dla Nas dniu. Współpraca przebiegała bardzo dobrze - od momentu pierwszego kontaktu. Kamil i Maciej sprawią, że nie będziecie musieli się martwić, że coś przegapicie a przy tym zadbają o świetną atmosferę. Jeśli miałabym wybierać jeszcze raz- na pewno wybrałabym Ich ponownie! Polecam w 100%!

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Grupa Obiektywni- stylowy film i fotografia
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Starogard Gdański
Data dodania: 05-12-2014
Liczba odwiedzin: 1077

Nowe ogłoszenia