Gruszczyk Love Photography . Fotografia tworzona z miłością. id:36191

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 03-06-2018
Liczba odwiedzin: 25

Oferta

Jeżeli na swój ślub poszukujesz fotografa wykonującego zdjęcia naturalne, ale nie pozbawione artystycznego wyrazu, to moja oferta jest właśnie dla Ciebie:) Proponuję Ci wejść w świat romantyczny i pastelowy, pełen uroczych scenerii i emocji, jakie doświadcza się w tym jednym, jedynym dniu. Przy okazji możesz być pewien, że zarówno ślubny reportaż, jak i zdjęcia portretowe zachowają również swój dokumentalny wymiar ...
Działam przede wszystkim na terenie Małopolski, Podkarpacia, Śląska oraz Świętokrzyskiego, ale nie straszny mi przejazd i nad morze, dlatego możesz pisać nawet z najdalszych zakątków naszego pięknego kraju. W swojej ofercie proponuję Ci wybór pakietów w cenie już od 1600 zł, a jeśli potrzebujesz zakresu skrojonego na swoją miarę- nie ma problemu - napisz mi swoje oczekiwania, a ja postaram się je wycenić i spełnić:)
A teraz szybki przegląd pakietów ślubnych (wszystkie przekazywane zdjęcia są poddane obróbce cyfrowej:
"8 godzinny" ( zdjęcia przez 8 godzin w dniu ślubu, ok 300 zdjęć oraz slider show ) , cena 1600 zł(2018,2019), 1700zł (2020)
"standardowy" (sesja narzeczeńska- 50 zdjęć, dzień ślubu od rana do 1. w nocy - 500 zdjęć, sesja w innym dniu - 50 zdjęć ; prezentacja multimedialna(5 minut), galeria internetowa aktywna 20 przez 20 dni)- cena 1700 zł (2018,2019), 1800 zł (2020 )
"klasyczny" (sesja narzeczeńska- 50 zdjęć, dzień ślubu od rana do 1. w nocy - 650 zdjęć, sesja w innym dniu - 50 zdjęć ; prezentacja multimedialna(10 minut), galeria internetowa aktywna przez 40 dni, album klasyczny na 100 zdjęć lub fotoksiążka na 50 zdjęć, materiał na pendrivie)- cena 2400 zł (2018,2019), 2500 zł (2020 )
"specjalny"- stwórz swój własny pakiet i poczekaj na wycenę. Cena pakietu min. 1700 zł

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Gruszczyk Love Photography . Fotografia tworzona z miłością.
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków
Kod:30-075

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.