Grzegorz Królikowski - fotografia

od 1500 do 3500 zł
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

Dzień dobry!
Każdy wyjątkowy dzień to wyzwanie. Nie tylko do Was, ale również dla mnie. Każdy boi się wyzwań, ale nie każdy potrafi stanąć z nimi twarzą w twarz i rzucić im wyzwanie. Od jakiegoś czasu staram się to wyzwanie przyjmować coraz częściej i okazuje się, że wychodzi mi to całkiem nieźle - również Wam, drodzy nowożeńcy wyjdzie to na dobre;)
Jestem grafikiem i fotografem z wykształceniem operatora obrazu. Moje zainteresowanie projektowaniem graficznym przeplata się z zamiłowaniem do fotografii. Łączę te dwa bardzo bliskie światy i tworzę z nich spójną całość. Mam wieloletnie doświadczenie w fotografii eventowej, ślubnej, dziecięcej, plenerowej itp. Jak pisałem we wstępie - podejmuję różne wyzwania - nie tylko fotograficzne. Wyznaję zasadę, że dobre zdjęcie to nie tylko najlepszy sprzęt, ale również wyczucie, doświadczenie i spryt, dlatego podczas reportażu ślubnego używam nie tylko wysokiej klasy urządzeń, ale również sięgam po "analogowe" sztuczki - długi czas naświetlanie, poruszone zdjęcie, pryzmat, czy foilia które przysłonią obiektyw - dają zawsze zaskakujące efekty. Czasem niepowtarzalne.
Dojadę na terenie województwa mazowieckiego - koszt dojazdu wliczony w cenę. Mieszkam w Warszawie, mam samochód;) Koszt podróży poza województwo Mazowieckie do uzgodnienia.
Zawsze podchodzę do klientów indywidualnie i z ogromną otwartością. Na wszystko najczęściej się zgadzam;)

Sprzęt, którego używam:
Canon 6D
Canon 5D Mark II
Obiektywy Canon, Sigma, Samyang, Tamron
Lampy błyskowe Canon, Yongnuo
Pryzmaty, wyzwalacze radiowe, filtry - wszystko po to, by Wasz ślub i Wesele wyglądały niesamowicie na Waszych zdjęciach.

Zdjęcia przekazuję w czasie maksymalnie miesiąca od wydarzenia. Dzień/dwa po weselu wysyłam Wam mailem kilkanaście obrobionych już zdjęć. Potem do ustalonego wspólnie terminu przekazuję zdjęcia przez wetransfer, w formie tradycyjnego albumu z wywołanymi zdjęciami (ilość do ustalenia), na pendrive i/lub na płycie DVD w zaprojektowanej specjalnie dla Was okładce. Stworzę również prezentację .mp4 z najważniejszymi momentami ślubu i wesela oraz umieszczę wszystkie wybrane zdjęcia w galerii internetowej z hasłem - żebyście mogli wysyłać zdjęcia swopim bliskim bez konieczności ściągania ich na dysk komputera.

Współpracuję z operatorami kamer, dronów, dźwiękowcami, grafikami, innymi fotografami itp. Chętnie dam również kontakt do nich;)

Zapraszamy do współpracy!
Grzegorz Królikowski

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Najczęściej od przygotowań do końca oczepin, około 10 godzin pracy. Jednak każdy ślub jest inny i konkretne godziny pracy ustalamy zawsze indywidualnie.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Zacząłem od "zrealizowania" "filmu" z rodzeństwem w pokoju na kamerce sony na VHS. Montażu właściwie nie było, ale było dużo frajdy i mało umiejętności. Ale wtedy dowiedziałem się, że trzeba się jeszcze wiele nauczyć. I zacząłem się uczyć.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią zaczęła się około 10 lat temu. Zacząłem w Domu Kultury i zostałem z aparatem. Potem była szkoła filmowa i pogłębienie hobby, które stało się pracą.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Zdjęcia wykonuję na sprzęcie Canon. Body 6D, 5D mark II, Obiektywy Samyang, Canon, Tamron. Lampy błyskowe canon, yongnuo.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

W tej branży nie działa powiedzenie "złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy". Tu niestety ta spódnica musi być najlepsza, bo nawet dobry fotograf słabym sprzętem nie zrobi tak dobrego zdjęcie, jaki mógłby wykonać przy pomocy sprzętu lepszego.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Wetransfer, galeria internetowa z hasłem, album tradycyjny, zdjęcia w pudełku, pendrive.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Najczęściej wysyłam materiały w przeciągu miesiąca, ale w zależności od pakietu mogą to być i dwa tygodnie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadam uprawnienia do fotografii w kościele.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, każda usługa wręcz wymaga personalizacji, ponieważ każdy ślub jest inny.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Jeśli pada deszcz, to raczej staramy się ukryć - raczej nie tylko ja, ale również para młoda. Jeśli po prostu jest pochmurno, w niczym to nie przeszkadza! Wręcz przeciwnie, może dodać klimatu zdjęciom.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Niekoniecznie. Mamy swoje lampy błyskowe i światła ciągłego, dlatego możemy doświetlić ciemną przestrzeń w kościele lub w sali weselnej.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Grzegorz Królikowski - fotografia
Imię i nazwisko: Grzegorz Królikowski
Adres: Warszawa, 02-608, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 1735

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy