Zobacz zdjęcia (5)
Gwieździste Niebo Sala Bankietowa, Lipno - zdjęcie 1
Gwieździste Niebo Sala Bankietowa, Lipno - zdjęcie 2 Gwieździste Niebo Sala Bankietowa, Lipno - zdjęcie 3 Gwieździste Niebo Sala Bankietowa, Lipno - zdjęcie 4 Gwieździste Niebo Sala Bankietowa, Lipno - zdjęcie 5
1 / 5

Gwieździste Niebo Sala Bankietowa id:28659

Lipno, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • dom weselny
  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Wesele jest wyjątkowym wydarzeniem w życiu, które najczęściej pragnie się zorganizować jak najbardziej pieczołowicie. Jeszcze zanim zaproszenia zostaną zaniesione na pocztę, Państwa Młodych czeka mnóstwo zadań. Dopracowanie wszelkich szczegółów, podjęcie ważnych decyzji o nie lada wyzwanie. Warto powierzyć niektóre z nich pracownikom sali bankietowej Gwieździste Niebo, którzy z chęcią przysłużą się swoim doświadczeniem w organizacji wesela.

Jedną z najwcześniej podejmowanych, a zarazem najważniejszych decyzji jest wybór miejsca, w którym zorganizuje się wesele. Gwiaździste Niebo to nie tylko świetna lokalizacja i baza noclegowa (to niezwykle istotne w przypadku dojeżdżających z daleka gości). To także dwie przestronne, klimatyzowane i komfortowe sale, w których goście będą mogli tańczyć do białego rana. Niezaprzeczalnym atutem jest profesjonalny personel, który uważnie słucha sugestii i indywidualnych próśb Klientów, by ten niezwykły dzień mógł stać się niezapomnianym.

Opinie (1)

Gwieździste Niebo Sala Bankietowa id:28659
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
K
Klaudia
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-06-2019
Lipno
Data dodania: 15-07-2019

Po prostu idealnie!

liczba odwiedzin: 2271

Popularne miasta w okolicy