Zobacz zdjęcia (12)
Harfa 47 - oprawa muzyczna ślubu i uroczystości weselnych, Wrocław - zdjęcie 1
Harfa 47 - oprawa muzyczna ślubu i uroczystości weselnych, Wrocław - zdjęcie 2 Harfa 47 - oprawa muzyczna ślubu i uroczystości weselnych, Wrocław - zdjęcie 3 Harfa 47 - oprawa muzyczna ślubu i uroczystości weselnych, Wrocław - zdjęcie 4 Harfa 47 - oprawa muzyczna ślubu i uroczystości weselnych, Wrocław - zdjęcie 5
Harfa 47 - oprawa muzyczna ślubu i uroczystości weselnych, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 12

Harfa 47 - oprawa muzyczna ślubu i uroczystości weselnych id:51652

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
505-136...

O nas

Instrumenty:

  • flet
  • harfa
  • klarnet
  • skrzypce

Śpiew:

  • śpiew damski

Delikatne dźwięki harfy to najpiękniejsza muzyka jaka może Wam towarzyszyć podczas Waszego ślubu. To subtelne tło które oczaruje, zachwyci i pozostanie w Waszych wspomnieniach oraz pamięci Waszych bliskich. Harfa cudownie prezentuje się zarówno sama jak też w duecie ze skrzypcami, fletem lub śpiewem.
Jestem zawodową harfistką, solistką Opery Wrocławskiej z wieloletnim doświadczeniem w branży ślubnej, a osoby które zapraszam do współpracy to sami profesjonaliści.
Wspólnie wybierzemy i dopasujemy repertuar, muzykę którą lubicie, która podkreśli charakter uroczystości. W moim repertuarze znajdują się utwory muzyki klasycznej, rozrywkowej, filmowej i jazz oraz kompozycje własne. Na specjalne życzenie opracuję wybrane przez Was piosenki, tak by pomóc Wam spełnić wszystkie marzenia.
Harfa może towarzyszyć Wam podczas ceremonii ślubnej kościelnej, cywilnej, w plenerze, podczas składania życzeń, uroczystego obiadu, a Waszym gościom w tych chwilach gdy Was oczekują, np przed ceremonią, podczas koktajlu czy małej sesji zdjęciowej po ceremonii.
Gram dla Was we Wrocławiu i poza jego granicami, także w sąsiednich województwach. Przy dalszych lokalizacjach proszę o kontakt - postaram się pomóc.
Jestem do Waszej dyspozycji online i telefonicznie, możemy także umówić się na spotkanie przy harfie.

Harfa 47 - oprawa muzyczna ślubu i uroczystości weselnych - film 1 Harfa 47 - oprawa muzyczna ślubu i uroczystości weselnych - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie Harfa 47 (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Harfa 47

Nazwa firmy: Harfa 47
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
505-136...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 387
Zadzwoń
505-136...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie