Zobacz zdjęcia (4)
Harfa i Wiolonczela - Oprawa Muzyczna Ślubu, Wrocław - zdjęcie 1
Harfa i Wiolonczela - Oprawa Muzyczna Ślubu, Wrocław - zdjęcie 2 Harfa i Wiolonczela - Oprawa Muzyczna Ślubu, Wrocław - zdjęcie 3 Harfa i Wiolonczela - Oprawa Muzyczna Ślubu, Wrocław - zdjęcie 4
1 / 4

Harfa i Wiolonczela - Oprawa Muzyczna Ślubu id:37430

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • harfa
  • wiolonczela

Malujemy dźwiękami. Ciepły, miękki dźwięk wiolonczeli wraz z subtelnym brzmieniem harfy celtyckiej stanowią unikalne połączenie.

Bella Luce Duo to synonim pasji i profesjonalizmu. Zależy nam na tym, by dzielić się ze słuchaczami emocjami, których doświadczamy grając i tworząc. Nasz unikalny skład stanowią harfa celtycka z wiolonczelą, których współbrzmienie jest niezwykle subtelne i ciepłe. Jesteśmy absolwentkami Akademii Muzycznej z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, nasza wiolonczelistka współpracuje z Operą Wrocławską. Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną, mamy szeroki wachlarz utworów muzyki klasycznej, rozrywkowej i filmowej, który chętnie rozszerzamy na prośbę klienta. Nasza muzyka towarzyszy rozmaitym wydarzeniom plenerowym, uroczystościom rodzinnym oraz spotkaniom firmowym.

Mamy jeszcze wolne terminy w roku 2021.
Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferujemy profesjonalną oprawę muzyczną ślubu kościelnego i cywilnego, (również w plenerze), a ponadto wykonujemy towarzyszenie instrumentalne podczas obiadu weselnego. W zależności od klimatu wesela, dopasujemy repertuar tak, by podkreślić wyjątkowość chwili. Nieustannie doskonalimy nasze umiejętności, dzięki czemu zaaranżujemy praktycznie każdy utwór, który wymarzą sobie Państwo Młodzi.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Jesteśmy osobami komunikatywnymi, rzetelnymi i elastycznymi, zapewniamy profesjonalną współpracę. Naszym głównym celem jest sprawić, by Państwo Młodzi w dniu swojego Ślubu byli zrelaksowani i otoczeni subtelnym, unikalnym brzmieniem naszych instrumentów. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by Państwa ślub był dniem nie tylko niezapomnianym, ale też wyjątkowym - czy istnieje osoba, która nie chciałaby na własnym ślubie usłyszeć harfy z wiolonczelą? :)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Gra na instrumentach - harfie i wiolonczeli - stanowi naszą prawdziwą pasję, którą pragniemy dzielić się z naszymi klientami. Wspólne tworzenie sprawia nam ogromną radość. Nieustannie rozwijamy swoje umiejętności i poszukujemy nowych inspiracji.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy absolwentkami Akademii Muzycznej, nadal rozwijamy się i doskonalimy umiejętności.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zwykle wykonujemy oprawę muzyczną, która składa się z kwadransa wyciszającej muzyki bezpośrednio przed ceremonią i w podczas trwania całej uroczystości, a w zależności od potrzeb możemy towarzyszyć instrumentalnie również w czasie składania życzeń czy uroczystego obiadu weselnego. Usługa obejmuje również nasze przygotowanie - aranżację i wspólne ćwiczenie utworów.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Nasz skład instrumentalny to wiolonczela oraz harfa celtycka, których subtelne brzmienie na pewno na długo pozostaną w pamięci Państwa i Waszych gości.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 3511

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie