Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Harmony - Oprawa Muzyczna Ślubu, Kielce - zdjęcie 1
Harmony - Oprawa Muzyczna Ślubu, Kielce - zdjęcie 2 Harmony - Oprawa Muzyczna Ślubu, Kielce - zdjęcie 3 Harmony - Oprawa Muzyczna Ślubu, Kielce - zdjęcie 4 Harmony - Oprawa Muzyczna Ślubu, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Harmony - Oprawa Muzyczna Ślubu id:48492

Kielce, świętokrzyskie
(1)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • gitara
  • skrzypce

Śpiew:

  • ilość osób: 2
  • śpiew damski

Harmony to MY - grupa przyjaciół grająca i śpiewająca razem od wielu lat, poczynając od scholi młodzieżowej, poprzez oprawę Mszy Świętych, aż do aktualnej formy zespołu - HARMONY.

Swoją działalność rozpoczęłyśmy od 2014 roku (od 2019 pod obecną nazwą) oprawiając niedzielne Msze Święte i uroczystości ślubne w rodzimej parafii. Brałyśmy udział w "Mass in English" w Kościele Akademickim Jana Pawła II w Kielcach, festynach parafialnych, wieczorach kolęd oraz adoracjach wielkopiątkowych. I tak małymi krokami nasza działalność skłoniła się ku oprawie muzycznej uroczystości ślubnych.

A sprawia nam to ogromną przyjemność i satysfakcję!

Nasz skład:

Dagmara - nasza gitarzystka. Z wykształcenia pracownik socjalny i nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Od dziecka gra na gitarze - zdolny samouk :) Przez kilka lat prowadziła dziecięcą scholę. Obecnie pracuje jako nauczyciel przedszkola oraz jest członkiem zespołu eventowego. Fanka Korony Kielce!

Wiktoria - nasz drugi głos <3 bez niej nazwa naszego zespołu straciłaby sens ;) Od kilku lat uczęszcza na zajęcia wokalne i z emisji głosu. Absolwentka Politechniki Świętokrzyskiej na kierunku Geodezja i Kartografia. Aktualnie pracuje w firmie zajmującej się wyceną nieruchomości i w tym kierunku kształci się na AGH w Krakowie.

Weronika - jej największą pasją jest muzyka. Od 11 lat uczy się gry na skrzypcach i z tym chciałaby związać soją przyszłość - zostać nauczycielem skrzypiec. Lubi spędzać aktywnie czas, gotować i oglądać filmy ;)

Eliza - pełni funkcję wokalistki. Absolwentka kierunku Bezpieczeństwo Narodowe oraz Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Obecnie pracuje jako nauczyciel przedszkola. Od kilku lat uczęszcza na zajęcia wokalne i z emisji głosu. Oprócz pracy głosem jej drugą pasją jest rękodzieło!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu! ;)

Opinie (1)

Harmony - Oprawa Muzyczna Ślubu id:48492
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Kasia
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2021
Nowa Słupia
Data dodania: 06-09-2021

Bardzo polecam dziewczyny :) kontakt bardzo sprawny i szybki. Dziewczyny mają bogaty repertuar i super śpiewają. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy

Kontakt

Adres: Kielce, woj. świętokrzyskie
liczba odwiedzin: 1432

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie