Zobacz zdjęcia (8)
Haru Wedding Films, Łódź - zdjęcie 1
Haru Wedding Films, Łódź - zdjęcie 2 Haru Wedding Films, Łódź - zdjęcie 3 Haru Wedding Films, Łódź - zdjęcie 4 Haru Wedding Films, Łódź - zdjęcie 5
Haru Wedding Films, Łódź - zdjęcie 6
1 / 8

Haru Wedding Films id:52677

od 3349 do 4374 zł / dzień
Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
510-687...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

PROMOCJA NA WSZYSTKIE WOLNE TERMINY W ROKU 2023

Reportaż ślubny - Esencja
Dzień ślubu obfituje w wiele emocjonalnych i mocnych momentów. Dlatego zamiast inscenizacji skupiamy się na uchwyceniu tych wyjątkowych chwil, których nie da się odtworzyć. Do reportażu ślubnego wybieramy zaledwie fragmenty scen w taki sposób, aby wydobyć esencję tego, co wydarzyło się w dniu ślubu.

Plener filmowy - Kinowe wrażenia
Naszym zdaniem to najcenniejsza pamiątka. W tym filmie zawarta jest Wasza autentyczność. Plener filmowy nagrywany jest w wybranym przez Was miejscu gdzie możecie czuć się swobodnie, wyrazić siebie i swoje uczucia. Nie wiecie jakie miejsce wybrać? My Wam w tym pomożemy.

Short - Skrót z całego dnia ślubu
Jest to dynamiczny skrót z całego dnia ślubu który w kilka minut przeniesie Was z powrotem do tamtego dnia pełnego emocji. Idealnie nadaje się do wysłania znajomym i rodzinie.

Oferujemy filmowanie wszędzie tam, gdzie Nas potrzebujecie, również za granicą. Planujesz ślub na drugim końcu świata ? Dzieli Nas tylko lot samolotem. Jest niezliczona ilość fascynujących miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić.

Haru Wedding Films - film 1 Haru Wedding Films - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Haru Wedding Films

Reportaż ślubny

od 3349 do 4374zł/ dzień

Esencja. Dzień ślubu obfituje w wiele emocjonalnych i mocnych momentów. Dlatego zamiast inscenizacji skupiamy się na uchwyceniu tych wyjątkowych chwil, których nie da się odtworzyć. Do reportażu ślubnego wybieramy zaledwie fragmenty scen w taki sposób, aby wydobyć esencję tego, co wydarzyło się w dniu ślubu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Haru Wedding Films powstał po latach zdobywania doświadczenia tak by reprezentować najwyższy poziom realizacji filmów, w tym wideo i audio które jest niezmiernie ważne w naszych filmach.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

W drewnianym pudełku z pendrivem. Dodatkowo jeśli para chce mieć film zawsze przy sobie, wysyłamy prywatny link do filmu na Youtube tak, aby w łatwy sposób obejrzeć go z rodziną na telewizorze.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Film zostanie ukończony i dostarczony w ciągu 24 dni.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Pewnie, kochamy podróże! Oferujemy filmowanie wszędzie tam, gdzie Nas potrzebujecie, również za granicą. Planujesz ślub na drugim końcu świata ? Dzieli Nas tylko lot samolotem. Jest niezliczona ilość fascynujących miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Plener filmowy naszym zdaniem to najcenniejsza pamiątka. W tym filmie zawarta jest Wasza autentyczność. Plener filmowy nagrywany jest w wybranym przez Was miejscu gdzie możecie czuć się swobodnie, wyrazić siebie i swoje uczucia. Nie wiecie jakie miejsce wybrać? My Wam w tym pomożemy.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Plener filmowy na wyspach kanaryjskich który możecie obejrzeć na naszym profilu.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, skontaktujcie się z nami a omówimy szczegóły.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Przykład: Silny wiatr wywracający statyw porwał długi welon podczas nagrywania na Wyspach Kanaryjskich. Udało nam się zrealizować ujęcia, w których targane wiatrem włosy i welon twarzą magiczne kadry, które możecie zobaczyć w naszym portfolio.

Opinie Haru Wedding Films (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Haru Wedding Films

Nazwa firmy: Haru Wedding Films
NIP: 7272859177
Adres: Łódź, woj. łódzkie
510-687...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 747
Zadzwoń
510-687...
Napisz

Popularne miasta w okolicy