Zobacz zdjęcia (1)
HD-Kazar-Studio, Włocławek - zdjęcie 1
1 / 1

HD-Kazar-Studio id:10361

Włocławek, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Do wyboru:

  • 2 kamery

HD-Kazar-Studio
Oferuje Państwu nowe spojrzenie na usługi videofilmowania.

Zajmuję się profesjonalną produkcją filmów video . Filmowanie to pasja.
Pracuję z zamiłowania do tworzenia rzeczy pięknych i oryginalnych. Każde nagranie traktuję jako zupełnie oddzielne niepowtarzalne dzieło. Staram się dyskretnie wczuć w zmysły "aktorów" i patrzeć ich oczyma. Tworzę filmy, które mają swój charakter i smak.

Wieloletnie doświadczenie w branży video oraz najnowszy profesjonalny sprzęt jakim dysponuje sprawia, że spełniam wszystkie wymagania na najwyższym poziomie.

Firma pozyskuje coraz to nowych Klientów dzięki profesjonalnej obsłudze oraz poszerza zakres swoich usług. Najważniejsze jest dla mnie zadowolenie Klienta, który często poleca nasze usługi innym.

Oferuję usługi związane z videofilmowaniem adresowane do klientów indywidualnych: (wesele, komunie, studniówki, inne uroczystości) jak i do firm (filmy reklamowe, instruktażowe, promocyjne, pikniki firmowe itp.)
Od lat realizuje zlecenia wideofilmowania uroczystości weselnych. Dzięki dużemu i stale rosnącemu doświadczeniu stale udoskonalam swoje usługi. Klientów zdobywam dzięki rekomendacji zadowolonych nowożeńców. Bogate doświadczenie pozwala mi sprawnie pracować podczas tego wyjątkowego dla Pary Młodej dnia. Zapewniam wysoką jakość filmu. Film oferujemy w jakości FULL HD na Blu Ray oraz w rozdzielczości standardowej na DVD.

liczba odwiedzin: 2756

Popularne miasta w okolicy