Zobacz zdjęcia (32)
Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela, Kielce - zdjęcie 1
Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela, Kielce - zdjęcie 1 Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela, Kielce - zdjęcie 2 Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela, Kielce - zdjęcie 3 Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela, Kielce - zdjęcie 4 Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela, Kielce - zdjęcie 5 Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela, Kielce - zdjęcie 6 Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela, Kielce - zdjęcie 7
Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela, Kielce - zdjęcie 8
1 / 32

Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela id:18028

Kielce, świętokrzyskie
(46)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
788-417...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Cześć,

Nazywamy się Helion Music Group i pracujemy w branży ślubnej obsługując wesela. Jesteśmy grupą DJ-ów, konferansjerów i muzyków. Łączy nas przyjaźń, doświadczenie i wartości, którymi się kierujemy. W naszej codziennej pracy przyświeca nam motto: “bądź Gościem na swoim weselu”. Dbamy o to abyście podczas swojego wesela mogli skupić się na najważniejszych kwestiach - własnych emocjach, dobrej zabawie i gościach.

Zbudowanie odpowiedniej relacji jest dla nas najważniejsze i stanowi fundament udanego wesela. Od 2012 roku zrealizowaliśmy ponad 300 wesel w całym kraju. Zebrane doświadczenie i branżowa wiedza pozwalają nam tworzyć wesela na najwyższym poziomie. Znamy różne trendy i tradycje, dzięki czemu możemy współtworzyć z Wami idealne przyjęcie. Aby wesele zakończyło się pełnym sukcesem, zawsze pomagamy Wam w przygotowaniu jego programu i scenariusza, przyjmując rolę Koordynatorów imprezy.

Muzyka
Przygotowujemy oprawę muzyczną dla wesela w każdym klimacie. Jesteśmy otwarci na każdą muzykę taneczną, chętnie łączymy różne gatunki, w tym przeboje z lat 70’, 80’ i 90’, zarówno polskich jak i zagranicznych wykonawców, aktualne hity z radiowych list przebojów, rockowe klasyki, pop, R&B, rock&roll, latino, jak i klubowe brzmienia. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie Par Młodych, dlatego też przed każdym weselem wysyłamy przykładową listę utworów, na której możecie zaznaczyć utwory, które kochacie i te których nie chcielibyście usłyszeć na swoim weselu. Razem z muzyką miksujemy również teledyski.

Konferansjerka
Prowadzimy imprezy z klasą, energią i w odpowiednim rytmie – wyróżniamy wyjątkowe momenty, kreujemy nastrój właściwy dla danej chwili. Wiemy, że odpowiednie prowadzenie wydarzenia, wpływa na ocenę całej uroczystości. Podczas imprez uważnie obserwujemy reakcje gości i dopasowujemy styl prowadzenia do oczekiwań. Nie pozwalamy Twoim gościom na znużenie, zarażamy ich uśmiechem i doskonale bawimy do samego końca uroczystości! Wiemy jak się ubrać, zachowywać i co mówić w zależności od rodzaju imprezy, którą prowadzimy.

Muzyka na żywo
Nie możecie zdecydować się czy wybrać Dj’a czy zespół muzyczny? Mamy na to rozwiązanie! Podczas naszych wesel dodatkowo możecie usłyszeć na żywo muzyków grających na takich instrumentach jak: saksofon, skrzypce, gitara elektryczna, czy też perkusja. W naszej ofercie znajdziecie również wokalistów, którzy zaśpiewają Wasze ulubione utwory na żywo.

Animacje Taneczne
Angażujemy, bawimy, przykuwamy uwagę. Dzięki wykorzystaniu autorskich animacji, w formie tanecznego karaoke, jesteśmy w stanie zachęcić do integracji osoby w każdym wieku. Goście świetnie się bawią odwzorowując układy taneczne wyświetlane na ekranach, dodatkowo mogą skorzystać z tematycznych gadżetów: okularów disco, girland hawajskich.

Zabawy rywalizacyjne
Osobom lubiącym rywalizację możemy zaproponować udział w Familiadzie, Kinomaniaku, Sztafecie w alkogooglach oraz wielu innych propozycjach. Para Młoda otrzymuje od nas spis zabaw, z którego może wybrać te które chciałaby zobaczyć na swoim weselu. Nasze zabawy nie krępują, nie zawstydzają i prezentują wysoki poziom kulturalny! Preferujemy zabawy drużynowe, w których udział może wziąć duża liczba osób. Wzorujemy się na znanych teleturniejach, wykorzystując przy ich realizacji multimedia.

Biesiada za stołami
DJ i biesiada za stołami? Tak, to możliwe… Aby zadbać o dobrą zabawę i integrację nie tylko na parkiecie, na życzenie możemy poprowadzić również tradycyjną biesiadę za stołami – na żywo.

Co nas wyróżnia:
Koordynacja wesela
Podczas wesela, oprócz stałych elementów takich jak: przywitanie gości, toasty, oczepiny, zabawy integracyjne, czy animacje taneczne, pomagamy Wam w koordynacji całego wydarzenia. Przed weselem ustalamy jak ma zostać poprowadzony każdy element od Waszego przyjazdu na salę, aż do oczepin. Omawiamy szczegółowy harmonogram. Pilnujemy, aby punkty w nim zawarte pojawiły się o czasie. Zgrywamy wszystkich podwykonawców (obsługę sali, fotografów i filmowców), aby byli gotowi na dany element wesela (tort, podziękowania dla rodziców, sztuczne ognie).

Możliwość ustalenia repertuaru muzycznego:
Posiadamy szeroką bazę muzyczną, którą stale aktualizujemy. Elastycznie podchodzimy do Waszych potrzeb muzycznych dając Wam przykładową listę utworów, które mogą pojawić się podczas Waszego wesela. Na liście możecie zaznaczyć ulubione przeboje, które na pewno chcielibyście usłyszeć, oraz te, które pojawić się nie powinny. Możecie również dopisać swoje propozycje, których nie znaleźliście na liście. 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, podczas którego przedstawimy Państwu naszą pełną ofertę.
Gramy na terenie całej Polski dlatego jeżeli nie macie możliwości spotkać się z nami osobiście z chęcią umówimy się z Wami na rozmowę online aby dokładnie przedstawić Wam jak wyglądają nasze wesela.

Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela - film 1 Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Helion Music Group

Wesele

od 4500 do 7000zł/ wesele

Cena zależy od wybranego pakietu oświetlenia, dodatkowych atrakcji takich jak ciężki dym, konfetti, bańki mydlane oraz od dnia tygodnia w jakim organizowane jest Wasze wesele

Promocje

30.09.2023 (sobota)
promocja
07.10.2023 (sobota)
promocja
14.10.2023 (sobota)
promocja
21.10.2023 (sobota)
promocja

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Podejmując współpracę z Helion Music Group możecie być w pełni spokojni. Nasza działalność gospodarcza jest zarejestrowana i w pełni legalna. Nasze usługi świadczymy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Posiadamy ponad 10-letnie doświadczenie. Nasza działalność została nagrodzona certyfikatem “Marka uznana na polskim rynku” przyznanym przez Instytut Badań Marki.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Od 2012 roku zrealizowaliśmy ponad 300 wesel w całym kraju. Zebrane doświadczenie i branżowa wiedza pozwalają nam tworzyć wesela na najwyższym poziomie

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Standardowo obsługa uroczystości weselnej w soboty trwa od momentu przyjazdu pierwszych gości na salę weselną do godziny 5:00, zaś w pozostałe dni do godziny 4:00. Wyjątkiem są wesela, które zaczynają się wcześniej niż o godzinie 16:00, wtedy czas naszej pracy wynosi 12 godzin. W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość przedłużenia czasu gry podczas uroczystości za dodatkową opłatą. Instrumentaliści (saksofonista, gitarzysta, skrzypek, akordeonista) pracują na imprezie do 2:00 w nocy.

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Prowadzimy wesela nie tylko po polsku, ale również po angielsku.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

W naszej ofercie znajdziecie również oświetlenie architektoniczne sali tzw. dekorację światłem, napis love, wytwornicę ciężkiego dymu, wyrzutnię konfetti, wytwornicę baniek mydlanych,

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Zdecydowanie TAK. Na większości naszych imprez jest z nami doświadczony realizator oświetlenia, który przez całą noc dopasowuje pracę oświetlenia, tak aby idealnie współgrała ona z prezentowaną w danym momencie muzyką.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Jak najbardziej TAK. Takową listę udostępniamy naszym Parom Młodym już podczas pierwszego spotkania jeszcze przed podpisaniem umowy, aby poznać Wasze gusta muzyczne. Przed samym wesele każda z naszych Par ma możliwość zaznaczyć na liście utwory, które mają pojawić się na weselu oraz utwory które pojawić się nie mogą.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Jak najbardziej, jesteśmy otwarci na wszelkiego rodzaju życzenia muzyczne od gości.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

W 2021 roku otrzymaliśmy dyplom za zajęcie 3 miejsca w miejscowości Kielce w plebiscycie Orły Branży Ślubnej

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Mamy wiele możliwości integracji gości podczas wesela - jednym z nich są animacje taneczne i zabawy rywalizacyjne. Jest to element, który może, ale nie musi pojawić się podczas przyjęcia weselnego. Kilka przykładowych zabaw to: familiada, kinomaniak, jaka to melodia, czy poprawna polszczyna. Nasze zabawy nie są sprośne, ani poniżające. Może w nich wziąć udział duża liczba osób, gdyż są to najczęściej zabawy drużynowe. W trakcie bloków tanecznych mamy możliwość integracji gości poprzez prowadzenie animacji tanecznych. Taneczne karaoke polega na odwzorowywaniu układów choreograficznych ukazywanych na monitorach lub prowadzonych przez Wodzireja. Jest to element, podczas którego w zależności od Waszych preferencji mogą (ale nie muszą) pojawić się dodatkowe gadżety, takie jak: girlandy, okulary, kapelusze.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Helion Music Group (46)

Helion Music Group - Pomagamy tworzyć idealne wesela id:18028
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 46 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
P
Patrycja
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-09-2022
Kielce
Data dodania: 31-12-2022

HMG to team, który zaopiekuje się waszą imprezą w 100%! Harmonogram wesela był świetnie przygotowany - praktycznie zapomnieliśmy, że to my byliśmy organizatorami :) Komunikacja bezproblemowa, wybór gier weselnych i innych interakcji ogromny, a sama oprawa muzyczno-artystyczna w punkt. Goście byli zdzwieni, że bez zespołu muzycznego można się tak dobrze bawić (nawet ci już bardziej "wiekowi"). Bardzo polecam tę grupę :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Kielce
Data dodania: 28-12-2022

Pełen profesjonalizm od samego początku! Harmonogram wesela przygotowany co do najmniejszego szczegółu, zabawy i repertuar dobrane idealnie pod nasze wymagania, a ponadto doskonałe wyczucie Kamila w prowadzeniu całej imprezy. Świetna zabawa gwarantowana zarówno dla młodszych jak i starszych gości. Byliśmy zaskoczeni obrazem rodziców i ich znajomych tańczących o pierwszej w nocy do włoskich piosenek. Gorąco polecamy wszystkim, szczególnie jeżeli zależy Wam na weselu z klasą :)

M
Marlena
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2022
Warszawa
Data dodania: 26-09-2022

Wesele z Helionami to gwarancja udanej imprezy! Zabawa była przednia, goście zachwyceni mówili, że jeszcze nie byli na tak świetnym przyjęciu. Parkiet był zapełniony przez całą noc - nie mogłam uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyłam tańczącą ciocię, która ma chorą nogę!! ;) Na szczególne docenienie zasługuje stanowisko DJ wraz z niezwykle profesjonalnym oświetleniem. Wszystko dopięte na ostatni guzik, zgodnie ze wcześniejszymi ustaleniami. Dzięki radom Michała szczegółowo przemyśleliśmy harmonogram wesela, co sprawiło, że cała impreza szła swoim przemyślanym rytmem. Dodatkowo świetna komunikacja, czuwanie nad wszystkim i sprostanie najmniejszym oczekiwaniom w kwestii np. playlisty. Co tu dużo mówić - wybierzcie ich na swoje wesele i przekonajcie się sami :)

W
Wiktoria
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Busko-Zdrój
Data dodania: 16-09-2022

Chłopaki jesteście fenomenalni, lepiej nie mogliśmy wybrać. Od początku do końca wszystko przebiegło zgodnie z ustaleniami, nie musieliśmy się niczym przejmować, ponieważ KKD Team miał wszystko pod kontrolą. Współpraca z Helionami była czystą przyjemnością, super kontakt, otwartość na Nasze sugestie, a gdy to my nie mieliśmy na coś pomysłu to oni ratowali nas z opresji i dawali gotowe rozwiązanie. Nawet w momencie, gdy zapomnieliśmy podać muzyki do tortu, Kamil podszedł do nas i powiedział spokojnie my się tym zajmiemy i tak też zrobili (lepszej oprawy nie mogliśmy sobie wyobrazić) ;) Goście byli pod wrażeniem, nie było momentów aby parkiet był pusty, muzyka trafiała w gusta wszystkich a wszystkie animacje oraz zabawy były mistrzowskie (z klasą i dobrym smakiem a przy tym zabawne). Impreza trwała do ostatniej minuty a część gości chętnie pobawiła by się jeszcze dłużej. Oboje z mężem serdecznie polecamy, najlepsza ekipa na wesela i nie tylko. Jak się bawić to tylko z Helionami <3 Jeszcze raz bardzo dziękujemy za cudowne wesele!!!

M
Marcelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2022
Szczyrk
Data dodania: 25-07-2022

Polecam z całego serca!!!!1. Bardzo sie cieszymy ze trafiliśmy właśnie na nich! :D Z każdej strony spływają do nas pozytywne opinie od gości weselnych. Bawiliśmy się wystrzałowo. Chłopaki spisali sie na medal. Parkiet prawie cały czas był pełny. Idealnie dobrana muzyka pod każdą nogę. O cokolwiek prosiliśmy to zawsze było to spełnione. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie i rady. Mamy nadzieje ze DOZOBACZENIA !:D

S
Sylwia i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-07-2022
Ciechanowiec
Data dodania: 14-07-2022

Wspaniale poprowadzone wesele, jesteśmy ogromnie zadowoleni. HMG są profesjonalistami od A do Z, którzy potrafią zabawić wszystkich gości, a swoim doświadczeniem potrafią pomóc i doradzić w organizacji wesela co do minuty. Idealnie dobrany repertuar w połączeniu z atrakcjami z dużym humorem sprawiły, że wszyscy bawili się do samego końca, a dla nas ten dzień był idealny.
Z całego serca dziękujemy ❤️

O
Oskar
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Warszawa
Data dodania: 28-06-2022

Na ten dla najważniejszy dzień w naszym życiu zdecydowaliśmy się po poleceniu przez znajomych na Helion Music Group... i była to jedna z najlepszych decyzji jakie mogliśmy podjąć. Chłopaki to pełen profesjonalizm, zaangażowanie godne pochwały. Posiadają wysoką umiejętność zarządzania i koordynowania planem weselnym, kooperacji z ekipami fotograficznymi/filmowymi jak i z parą młodą oraz z gośćmi. Oceniam na 5 gwiazdek, 10/10, po prostu celująco! Polecamy każdemu z czystym sumieniem 🙂 Jeszcze raz ogromne podziękowania za wspaniałe wesele.

Michał
01-07-2022

Oskar, dziękujemy za przemiłą opinię. Bardzo cieszymy się, że skorzystaliście z polecenia znajomych. To była ogromna przyjemność móc prowadzić Wasze wesele. Do zobaczenia na kolejnych imprezach z Helionami:)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-06-2022
Jarosław
Data dodania: 27-06-2022

Na 100% polecamy Helion Music Group. 2 tygodnie temu chłopaki poprowadzili nasze wesele w doskonałym stylu. Jesteśmy bardzo zadowoleni, cały harmonogram był dopięty na ostatni guzik. Bardzo dużo ludzi bawiło się do samego końca na parkiecie. Maja super pomysły, dzięki doświadczeniu podpowiedzą co najlepiej się sprawdza. Nasi goście byli zachwyceni prowadzonymi animacjami. Jeszcze raz dziękujemy za świetne wesele! Polecamy z całego serca! ♥️🎤💃🏻 aż łezka w oku się kręci, że tak szybko to zleciało 😢

Michał
01-07-2022

Aleksandro, dziękujemy za podzielenie się opinią. Cieszymy się, że proponowane przez nas animacje i zabawy przypadły Wam do gustu. Bardzo nam było miło, że mogliśmy spędzić z Wami ten dzień:)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Helion Music Group

Nazwa firmy: Helion Music Group
NIP: 6621806582
Imię i nazwisko: Michał Blicharski
Adres: Kielce, ul. Piotrkowska 12, 25-510, woj. świętokrzyskie
788-417...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 18629
Zadzwoń
788-417...
Napisz

Popularne miasta w okolicy