Zobacz zdjęcia (5)
HiT! Nowość! Na imprezy Fotobudka 360 Videobudka 360., Jastrowie - zdjęcie 1
HiT! Nowość! Na imprezy Fotobudka 360 Videobudka 360., Jastrowie - zdjęcie 2 HiT! Nowość! Na imprezy Fotobudka 360 Videobudka 360., Jastrowie - zdjęcie 3 HiT! Nowość! Na imprezy Fotobudka 360 Videobudka 360., Jastrowie - zdjęcie 4 HiT! Nowość! Na imprezy Fotobudka 360 Videobudka 360., Jastrowie - zdjęcie 5
1 / 5

HiT! Nowość! Na imprezy Fotobudka 360 Videobudka 360. id:53637

Jastrowie, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Oferujemy państwu usługę wynajęcia Videobudki 360 (fotobudki 360). Która to jest zdecydowaną nowością wśród usług na wesele, urodziny, eventy firmowe czy inne spotkania towarzyskie.

Zabawa polega na tym, że stajemy na okrągłej platformie wokół której obraca się kamera, nagrywając film w części również w zwolnionym tempie i zapętlając go. W trakcie nagrywania można przyjmować różne pozy czy przebrać się w zabawne gadżety. Po nagraniu filmu można go pobrać, na swój telefon, wstawić na instagram czy inne media społecznościowe. Na chwilę obecną zainteresowanie jest tak duże, że podczas każdej realizacji do videobudki ustawia się kolejka gości. Jest to atrakcja dla dużych i małych zbiera bardzo pozytywne recenzji i na pewno zrobi efekt WOW! na twojej imprezie.

Oprócz tworzenia filmów goście chętnie robią sobie na platformie zdjęcia ponieważ, jest ona dobrze oświetlona i można zaprezentować się w "pełnym blasku". Oświetlenie również sprawia, że filmy czy zdjęcia są bardzo dobrej jakości oraz doświetlone w każdym miejscu. Światła przymocowane na słupkach odgradzających z taśmą pełnią również role zabezpieczenia przed wejście w trakcie pracy urządzenia oraz dodają ten "kosmiczny intrygujący" wygląd.

Po imprezie wszystkie wytworzone pliki otrzymają państwo również w formie linku do pobrania.

Koszt wynajęcia videobudki 360 to 500 zł za godzinę, wraz z obsługą + ewentualny koszt dojazdu. Obsługa zapewnia rozłożenie i złożenie urządzenia w zamówionym czasie, przygotowanie i pomoc z gadżetami. A także wspiera gości w "inspiracjach" oraz w wysyłaniu filmów poprzez SMS, email, Airdrop.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 6692301978
Adres: Jastrowie, , 64-915, woj. wielkopolskie
liczba odwiedzin: 294

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie