Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Grand Royal****, Poznań - zdjęcie 1
Hotel Grand Royal****, Poznań - zdjęcie 2 Hotel Grand Royal****, Poznań - zdjęcie 3 Hotel Grand Royal****, Poznań - zdjęcie 4 Hotel Grand Royal****, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Grand Royal**** id:10315

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • hotel na wesele
 • sala bankietowa
 • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród/taras

Liczba gości

 • min. liczba osób: 10
 • maks. liczba osób: 130
 • miejsca noclegowe: 107
 • liczba sal: 1

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie
 • bal sylwestrowy

Grand Royal Hotel Poznań to obiekt weselny, w którym zorganizują Państwo idealne przyjęcie, zgodne z wszystkimi Państwa oczekiwaniami. Zapewnimy znakomitą przestrzeń do zabawy i wspólnego biesiadowania dla nawet 130 osób, a dodatkowo posiadamy 107 miejsc noclegowych dla gości przyjezdnych.

Zdobyte na przestrzeni wielu lat, bogate doświadczenie w organizacji imprez okolicznościowych i wesel (zarówno tych mniejszych, jak i hucznych) pozwala nam na elastyczne dopasowanie się do potrzeb i oczekiwań każdej pary młodej. W dzisiejszych czasach indywidualne podejście do klientów jest niesamowicie ważne, ponieważ tylko w ten sposób jesteśmy spełnić marzenia wszystkich nowożeńców. To właśnie tego typu współpraca sprawia, że w Grand Royal Hotel wesele staje się jedną z najpiękniejszych chwil w życiu nowożeńców.

W Grand Royal Hotel menu weselne komponujemy wspólnie z parą młodą i chętnie doradzamy przy wyborze dań nawet dla najbardziej wymagających gości. Doświadczony, świetnie zorganizowany i wyspecjalizowany personel oferuje kompleksową pomoc w organizacji tego najważniejszego dnia w życiu młodej pary.

Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu każdej pary. Doskonale wiemy, jak istotne dla Państwa jest to, by jego organizacja przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Dlatego proponujemy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę uroczystości weselnej. Oferujemy przygotowanie dekoracji sali weselnej oraz poradę w wyborze odpowiedniego tortu weselnego. Nasza sala weselna w Poznaniu gwarantuje idealną przestrzeń do wspaniałej zabawy nowożeńców i wszystkich zaproszonych gości. Chętnie pomożemy także dobrać odpowiedni zespół muzyczny do charakteru przyjęcia.

Dzięki pomocy przyjaznej i zaangażowanej załogi hotelu Grand Royal w Poznaniu, dzień wesela będzie najpiękniejszym czasem, który na stałe pozostawi ślad w pamięci zarówno Młodej Pary, jak i wszystkich gości weselnych.

Opinie (1)

Hotel Grand Royal**** id:10315
Średnia ocen: 4,60 / 5 z 1 opinii
4,60
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
menu
czystość
J
Joanna
4.60
 / 5
Data ślubu: 24-08-2019
Poznań
Data dodania: 28-10-2019

Szczerze polecam Grand Royal Hotel na wesele ! Sala jest przestronna, odpowiednia dla okolo 90 osob. Podstawowa dekoracja stolow jest w cenie (kwiaty rowniez !), ale polecamy zainwestowac w dodatkowa dekoracje. My wspolpracowalismy z dekoratorka, dzięki czemu sala prezentowała się bardzo efektownie. Goscie chwalili ! Jedzenie jest znakomite i porcje sa calkiem pokazne. Kelnerzy dbają o gości i porządek na sali. Ceny korzystne jak na Poznań. Pani Asia z działu marketingu dopilnowala, by wszystko przebiegło po naszej myśli, za co bardzo jej dziękujemy !

Joanna
30-10-2019

Bardzo dziękujemy za tak miłą i pozytywną opinię w imieniu całego zespołu Hotelu Grand Royal i zaprasamy ponownie :)

liczba odwiedzin: 7675

Popularne miasta w okolicy