Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (1)
Hotel** i Restauracja Sezam, Rzeszów - zdjęcie 1
1 / 1

Hotel** i Restauracja Sezam id:27302

Rzeszów, podkarpackie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Hotel** w Kraczkowej jest jednym z należących do sieci Hoteli Sezam. Jest nowoczesnym i komfortowym budynkiem hotelowym, wyposażonym w pokoje, restaurację oraz salę balową, uzyskał kategorię dwóch gwiazdek. Oferujemy w nim miejsca noclegowe w komfortowych 1, 2, 3 i 4-osobowych pokojach. Zapewniamy przestronny parking, miejsce zabaw dla dzieci oraz piękny teren zielony.

Restauracja hotelowa pozwala na zorganizowanie dużych imprez w gustownie urządzonych, klimatyzowanych salach. Specjalizujemy się w kuchni polskiej i międzynarodowej.

Hotel** i Restauracja Sezam w Kraczkowej zajmuje się profesjonalną organizacją przyjęć weselnych a zaplecze obiektu umożliwia organizację imprez nawet do 200 osób.

Organizację przyjęć weselnych proponujemy w cenie od 158 zł za osobę - cena obejmuje także ciasta, ciasteczka, szyszki oraz tort weselny.Dzieciom do lat trzech zapewniamy miejsce przy stole na krześle dla dorosłych lub krzesełku do karmienia - bezpłatnie, natomiast dzieci od trzech do ośmiu lat - 1/2 ceny.Proponujemy 10% rabatu na wesela organizowane w niedzielę i w miesiącu październiku.

Najważniejsza dla nas jest profesjonalna obsługa i wysoka jakość świadczonych usług, dlatego zapewniamy też bogate menu przy atrakcyjnej cenie, możliwość zamówienia dodatkowych usług, np. stołów szwedzkich, stołów wiejskich, pieczonych prosiaków.

Dlaczego warto zorganizować przyjęcie weselne w restauracji Sezam w Kraczkowej? Gdyż posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie w organizowaniu imprez, co pozwoliło nam zdobyć bezcenną wiedzę o potrzebach naszych Gości.> Zapewnimy Państwu pełną prywatność, ponieważ w jednym czasie organizujemy i obsługujemy wyłącznie Państwa imprezę.> Dostosowujemy nasze usługi do panującego trendu w gastronomii i hotelarstwie, dzięki czemu potrafimy spełnić najnowsze oczekiwania Klientów.> W atrakcyjnej cenie oferujemy smaczne, bogate manu a także zapewniamy możliwość zamówienia dodatkowych usług.> Dysponujemy dużą restauracją i salą balową, z eleganckim wystrojem wnętrza> Zapewniamy dla najmłodszych Gości miejsce do zabawy na świeżym powietrzu, a także kącik zabaw w restauracji.> Proponujemy Klientom indywidualne rozliczanie imprez, z uwzględnieniem kosztów oraz ze zwrotem produktów nieskonsumowanych.> Zapewniamy Apartament dla nowożeńców gratis, a dla gości hotelowych 20% zniżki.> Udzielamy Rabatów dla nowożeńców na zakupy w sklepach�Sezam dla dzieci.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rzeszów, , 37-124, woj. podkarpackie
liczba odwiedzin: 1782

Popularne miasta w okolicy