Zobacz zdjęcia (5)
HOTEL KARINO SPA ***, Polańczyk - zdjęcie 1
HOTEL KARINO SPA ***, Polańczyk - zdjęcie 2 HOTEL KARINO SPA ***, Polańczyk - zdjęcie 3 HOTEL KARINO SPA ***, Polańczyk - zdjęcie 4 HOTEL KARINO SPA ***, Polańczyk - zdjęcie 5
1 / 5

HOTEL KARINO SPA *** id:27095

Polańczyk, podkarpackie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Idealne miejsce na wypady w Bieszczady, komfortowo wyposażone pokoje, doskonała kuchnia, nowoczesne SPA & WELLNESS, basen z kompleksem saun, oraz bogata oferta rozrywek uczynią Państwa pobyt wyjątkowym i niepowtarzalnym.
SPA & WELLNESS Karino to nowo rozbudowany obiekt położony przy trasie małej obwodnicy bieszczadzkiej, 4 km od Jeziora Solińskiego w miejscowości Berezka. KARINO oprócz eleganckich i komfortowych wnętrz to miła i przyjazna atmosfera. Pobyt w naszym Pensjonacie to wspaniały pomysł na wypoczynek oraz przeżycie ciekawej przygody.
Idealne umiejscowienie KARINO, komfortowo wyposażone pokoje, doskonała kuchnia, nowoczesne SPA & WELLNESS, basen z kompleksem saun, oraz bogata oferta rozrywek uczynią Państwa pobyt wyjątkowym i niepowtarzalnym.
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do restauracji w naszym pensjonacie. W tym miejscu, będziecie mogli Państwo mile i „smacznie” spędzić czas. Nasza kuchnia proponuje Państwu wybór dań obejmujących zarówno potrawy regionalne jak i kuchnię europejską.

Przy pensjonacie znajduje się stadnina koni, która nawiązuje do legendy włóczenia się konnego po górach bez celu, ale tak naprawdę jest tylko wspomnieniem dawnych czasów. To turyści mogą uganiać się na 6 rasowych koniach: Megi, Snajper, Brylant, Kacper, Emocja i Ondraszek , z którymi jazda konna jest prawdziwą przyjemnością. W naszej stadninie można zdobyć jeździecką Odznakę Turystyki Górskiej PTTK. Pensjonat Karino jest Ośrodkiem Górskiej Turystyki Jeździeckiej afiliowanym przez PTTK.

liczba odwiedzin: 2727

Popularne miasta w okolicy