Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Hotel*** Kopczyński id:13631

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Dobre Miasto, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 03-12-2014
Liczba odwiedzin: 859

Oferta

Hotel*** Kopczyński
Rodzinny, położony jest w samym sercu województwa Warmińsko-Mazurskiego nad rzeką Łyną. Powstały w Dobrym Mieście, leży w sąsiedztwie wyjątkowych widoków i cudownych jezior. Oto doskonałe miejsce dla turystów, pragnących odwiedzić Katedrę w Świętej Lipce, Plac zamkowy w Reszlu, pozostałości murów obronnych, skansen czy Bazylikę w Dobrym Mieście. Bezpośrednio przy hotelu znajdują się Bociania Baszta, Skansen czy przedzamcze do których można dotrzeć spacerkiem i podziwiać niezapomniane miejsca. Zachowane i odrestaurowane oddają idealnie stan wnętrz Dobrego Miasta i charakter przyjaznego miejsca jak przed wiekami. Pełne wrażeń dla gości są atrakcje turystyczne okolicy, a jedna z ciekawszych to spływy kajakowe rzeką Łyną.
Sam Hotel Kopczyński szczyci się świetną ofertą noclegową, wyjątkowo dużymi, komfortowymi pokojami z widokiem na przepływającą przy hotelu rzekę. Godnym polecenia jest menu kuchni polskiej i międzynarodowej w hotelowej Restauracji Wiktoria, które zadowoli najbardziej wysublimowane smaki Gości!
Posiadamy trzy klimatyzowane, doskonale zaaranżowane sale bankietowe, których urokliwość wnętrz oraz wysoki standard wyposażenia ujmą każdego uczestnika przyjęcia.
W swojej ofercie mamy organizację rodzinnych obiadów, chrzcin, komunii czy tak wyjątkowego dla Pary Młodej i Rodziców przyjęcia weselnego gdzie dbałość o szczegóły jest niezmiernie ceniona.
Nasz dedykowany opiekun przyjęcia oraz obsługa zadba o to, by czuli się Państwo wyjątkowo w najważniejszym dniu w Waszym życiu. Zapraszamy do Hotelu*** Kopczyński.

Typ obiektu

  • hotel

Standard

  • klimatyzacja
  • parking

Liczba gości

  • max. ilość osób: 180
  • ilość miejsc noclegowych: 54
  • ilość sal: 3

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Hotel*** Kopczyński
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Dobre Miasto
Kod:11-040

Nowe ogłoszenia