Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Hotel Królewski

Turystyczna 14, 23-300, Janów Lubelski, lubelskie

Hotel Królewski - Sala weselna

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Dodatkowe informacje

  • ogród/taras

Liczba gości

  • liczba sal: 3

O nas

Dzień Ślubu, jak i samo przyjęcie weselne będzie przez Państwa pamiętany na zawsze. Zachowa się także w pamięci Waszych bliskich. Warto zadbać o to, by wszystko w nim było oryginalne – Hotel Królewski daje Państwu gwarancję wyjątkowości.

Nasze sale: kolumnowa, galeria i magnacka idealnie nadają się na tego typu uroczystości, także przypałacowy ogród z fontannami będzie wspaniałą scenerią Państwa Wesela. Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do wyjątkowych życzeń, potrzeb. Pomożemy również w zorganizowaniu atrakcji dodatkowych stosownie do Państwa budżetu.

Tych z Państwa, którzy marzą o Weselu w Królewskim stylu będzie nam niezmiernie miło powitać na wcześniej umówionym spotkaniu. Przedstawimy na nim aktualną ofertę cenową, wskażemy dostępne terminy oraz odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości.

Tylko my dysponujemy największymi salami w regionie, tylko nasze sale zapewnią Państwu swobodę, komfort i przestrzeń i tylko u nas obsłużą Państwa kelnerzy w białych rękawiczkach

Bardzo chętnie dostosujemy menu weselne do Państwa potrzeb, proponując do wyboru różnorodność potraw opartą na recepturach zarówno tradycyjnej kuchni polskiej, jak i bogactwie smaków egzotycznych przypraw skomponowanych w wyśmienite dania.

Lublin i Rzeszów to dwa największe w naszym regionie miasta pomiędzy którymi położony jest Janów Lubelski. Nasze usytuowanie w Janowie Lubelskim sprawia, że Hotel Królewski jest idealnym miejscem do organizacji wesel dla par z takich województw jak Lubelskie i podkarpackie.

Korzystamy ze zdobytego przez lata doświadczenia w organizacji najlepszych wesel dla naszych gości z Biłgoraja, Kraśnika, Stalowej Woli, Lublina, Rzeszowa, Sandomierza, Zamościa i wielu innych miejscowości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej księgi gości i zapoznania się z opiniami organizatorów różnego typu spotkań w naszym hotelu.

Dla par organizujących przyjęcia weselne w naszym hotelu z poza Janowa Lubelskiego istnieje możliwość organizacji transportu gości weselnych z : Lublin, Rzeszów, Stalowa Wola, Biłgoraj, Kraśnik, Sandomierz, Zamość. Szczegółowych informacji udzielamy podczas spotkań z naszymi pracownikami w hotelu.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Hotel Królewski
Imię i nazwisko: Łukasz Flis
Adres: Janów Lubelski, Turystyczna 14, 23-300, woj. lubelskie
liczba odwiedzin: 3994

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy