Hotel Mansor - Luksus w zasięgu Twojej ręki id:22489

Kontakt

533-929...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Ząbki, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 17-08-2016
Liczba odwiedzin: 7092

Oferta

Wszyscy nasi goście mogą liczyć na ciepłe, uroczyste, iście królewskie przyjęcie, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zapewnić, że każda organizowana u nas impreza zapadnie w pamięć na długo wszystkim obecnym. Profesjonalne, indywidualne podejście oraz elastyczność oferty to jedne z tych cech, które nasi klienci cenią sobie u nas najbardziej. Sprawiają one, że przyjęcia weselne, odbywające się w jednej z naszych dwóch klimatyzowanych sal - Sali Kryształowej oraz Sali Złotej, tworzone są w oparciu o najnowsze trendy, dostosowane do oczekiwań Państwa Młodych. Do dyspozycji gości pozostawiamy również duży parking, dlatego jeśli szukasz idealnej sali weselnej w niedalekiej odległości od centrum Warszawy – zapraszamy do kontaktu.

Sala Kryształowa jest odpowiedzią na oczekiwania naszych Klientów, którzy wymagali od nas nowoczesnego, dobrze wyposażonego i luksusowego pomieszczenia, które pozwoli się bawić większej liczbie gości, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce, które zaspokoi nawet najbardziej wyrafinowane potrzeby. Sala Kryształowa jest w stanie pomieścić nawet 220 osób podczas wesela.

Sala Złota to pierwsze pomieszczenie, jakie funkcjonowało na terenie obecnego budynku. Organizowane w nim przyjęcia trafiły w gusta gości, dzięki czemu zainteresowanie naszymi usługami wzrosło. Postanowiliśmy więc o rozbudowaniu kompleksu, w którego skład weszła między innymi większa sala bankietowa w Ząbkach pod Warszawą. Nie spoczywamy jednak na laurach - w niedalekiej przyszłości zostaną oddane do użytku pokoje, a także zostanie otwarta unikalna winiarnia oraz restauracja. Wszystko to dlatego, że staramy się wsłuchiwać się w opinie gości i nieustannie staramy się dopasowywać zakres usług do ich oczekiwań. To dla Państwa stale się rozwijamy i podnosimy standard naszego obiektu. Skutkiem tego jest dzisiejszy wygląd nowoczesnej, klimatyzowanej Sali Złotej, która może pomieścić nawet 150 osób podczas dowolnego przyjęcia okolicznościowego.

Standard

  • klimatyzacja
  • parking

Liczba gości

  • ilość sal: 2

Opinie Dodaj opinię

Nowe ogłoszenia