Hotel nad Rzeczką id:20077

Kontakt

Napisz wiadomość
Toruń, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 18-03-2016
Liczba odwiedzin: 288

Oferta

Hotel Nad Rzeczką znajdujący się w zacisznej dzielnicy Torunia to miejsce idealne do organizacji wypoczynku w tym jakże pięknym i wyjątkowym mieście pierników i Kopernika, a także do organizacji konferencji, szkoleń, uroczystości weselnych oraz imprez okolicznościowych.

W naszym hotelu dostępna jest przestronna sala, w której każde wesele, bankiet, czy konferencja nie mogą się nie udać. Możemy śmiało powiedzieć, że oferowane przez nasz hotel noclegi w Toruniu idealnie współgrają z różnymi potrzebami Gości, nawet tych najbardziej wymagających. W momencie, kiedy inne hotele na terenie Torunia zasypują swoich Gości drogimi ofertami, my przygotowaliśmy naprawdę atrakcyjną ofertę.


Oferujemy 48 miejsc hotelowych w komfortowych i kompleksowo wyposażonych pokojach 1,2,3 i 4 osobowych z łazienką, w niezwykle atrakcyjnych, niskich cenach. Oferujemy wygodne noclegi w Toruniu, w miejscu, które łączy wysoki standard z przytulną atmosferą. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy także bezpłatny, monitorowany parking hotelowy. Zapewniamy również bezpłatny dostęp do Internetu.


Wierzymy w to, że nasz hotel w Toruniu i jego wyjątkowa atmosfera pozwolą odpocząć i zrelaksować się każdemu, kto chce choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości. Żadne inne hotele znajdujące się na terenie Torunia nie zapewnią Państwu tego, co Hotel Nad Rzeczką. Tylko u nas znajdziecie wymarzony spokój, intymność i profesjonalną obsługę. Serdecznie zapraszamy!

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Standard

  • parking
  • ogród

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Hotel nad Rzeczką
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Toruń
Kod:87-100

Nowe ogłoszenia