Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Protea***, Bolesławiec - zdjęcie 1
Hotel Protea***, Bolesławiec - zdjęcie 2 Hotel Protea***, Bolesławiec - zdjęcie 3 Hotel Protea***, Bolesławiec - zdjęcie 4 Hotel Protea***, Bolesławiec - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Protea*** id:26343

Bolesławiec, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 80

Hotel Protea zapewnia profesjonalną obsługę wesel dla 70-80 osób, na klimatyzowanej sali. Do dyspozycji noclegi w hotelu dla 55 osób. Specjalnie dla Młodej Pary Apartament z kamiennym kominkiem i dużym małżeńskim łożem.
Hotel wraz z restauracją - Chata Myśliwska umiejscowiony jest w zacisznej i spokojnej okolicy, otoczonej wiekowymi dębami. Komfortowo wyposażone pokoje, wszechobecny zapach lasu i swojski klimat panujący w 150-letniej drewnianej Chacie Myśliwskiej przeniesie Państwa w czasy łowów i pozwoli delektować się pysznym jadłem serwowanym w hotelowej restauracji.
Hotel w niebanalny sposób łączy w sobie nowoczesny komfort z naturalnym i bardzo ciepłym przytulnym wnętrzem. Blask i ciepło, jakie bije z kamiennych kominków w apartamentach, sprawia, że w nawet najbardziej pochmurne i smutne dni będą się Państwo czuli doskonale w naszych progach. W trosce o wszystkich gości posiadamy pokoje specjalnie przygotowane i wyposażone dla osób niepełnosprawnych.
Z głębi boru słychać ryk, myśliwy tropi dziką zwierzynę. Mamy nadzieję, że Państwo odnajdziecie w naszych progach dziką przyjemność... jedzenia. Restauracja „Chata Myśliwska” to ponad 150-cio letnia drewniana chata. Została ona przywieziona z kresów wschodnich i ponownie złożona na miejscu.
Do dyspozycji gości oddajemy 4 sale: wypoczynkową, kominkową, bilardową i kryty taras z dużym gilem, oraz 2 domki. Zgodnie z życzeniem wielu gości, w Chacie obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu, wytyczone są specjalne miejsca na zewnątrz. Całość dopełnia duży kamienny kominek, który promienieje blaskiem ognia.
Miejsce inne niż wszystkie…? Przekonaj się sam, a na pewno będziesz powracał w nasze gościnne progi.

Zapraszamy

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Bolesławiec, , 59-700, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 2572

Popularne miasta w okolicy