Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Restauracja Borowianka, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 1
Hotel Restauracja Borowianka, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 2 Hotel Restauracja Borowianka, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 3 Hotel Restauracja Borowianka, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 4 Hotel Restauracja Borowianka, Ostrów Wielkopolski - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Restauracja Borowianka id:27214

Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • restauracja na wesele
  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Okolica, miejsce

  • wesele w plenerze

Ośrodek zloaklizowany jest w malowniczym parku. W odległości 200m od znajduje się sztuczny zalew ze strzeżonym kąpieliskiem oraz kompleks leśny. Całkowity obszar ośrodka wynosi 9 ha. Naszym atutem jest cisza i spokój, z dala od wielkomiejskiego zgiełku.
Hotel istnieje od 1980 roku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat przeprowadzono liczne inwestycje i modernizacje obiektu, dzięki czemu nasi goście tutaj wracają, a co więcej przybywają nowi. Naszym celem jest świadczenie kompleksowych usług przy bardzo atrakcyjnej ofercie cenowej. Hotel specjalizuje się w obsłudze imprez okolicznościowych.
Dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym. Restauracja na około 100 osób z sala myśliwską (30 osób). Serwujemy tradycyjne polskie dania oraz wykwintne potrawy europejskie. Jako specjalność lokalu na imprezach okolicznościowych podajemydziczyznę. Dodatkowo dysponujemy dwoma wielofunkcyjnymi salami bankietowymi z możliwością przystosowania do potrzeb konferencji na 150 i 80 osób.
Wesela organizujemy w obiekcie restauracyjnym oraz w plenerze na terenie ośrodka. Duża sala wyposażona jest w nagłośnienie i oświetlenie dyskotekowe.
Serdecznie zapraszamy.

liczba odwiedzin: 2176

Popularne miasta w okolicy