Hotel-Restauracja Pałacowa Grochowiska Szlacheckie id:25649

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Rogowo, kujawsko-pomorskie
Data dodania: 08-03-2017
Liczba odwiedzin: 764

Oferta

Twoje miejsce na mapie marzeń
Nasz XVIII-wieczny pałacu otulony zielonym parkiem to miejsce przeniesione w trójwymiarową rzeczywistość wprost z leśmianowskiej poezji. Zatrzymaj się na chwilę i pozwól się oczarować. Poczuj jak cofają się wskazówki zegara, przenosząc Cię w pałacowy świat, w którym odkryjesz magię minionych epok oraz cudownego wypoczynku w rytmie wschodów i zachodów słońca. A wszystko to wystarczająco blisko, aby szybko przyjechać z Bydgoszczy, Torunia i Poznania, a jednocześnie wystarczająco daleko, aby wielkomiejski zgiełk zamienił się w szum wiatru, trele ptaków i nastrojowe cykady świerszczy.

Wesele Marzeń
Subtelna aranżacja eleganckich sal weselnych i bajkowy park - to scenografia romantycznego filmu, w którym odegracie dwie główne role. Kiedy już powiecie sobie „Tak” i przyjmiecie pierwsze gratulacje, w naszym Pałacu czekać będzie na Was nastrojowe przyjęcie weselne. Sprawimy, że Wasze wesele wypełni niepowtarzalna atmosfera, nastrojowa muzyka i szampańska zabawa, którą będziecie wspominać z nostalgicznym uśmiechem.

Ślub i wesele pod dachem błękitnego nieba
Ślub cywilny pod 100letnim kasztanem lub nad romantycznym stawem - wybierz uroczy ślub na łonie natury z cykadami i śpiewem ptaków w tle. Po zachwycającej ceremonii ślubnej zaprosimy Was na wesele lub garden party do stylowych namiotów otulonych zielenią romantycznego parku.

Marzenia All Inclusive
Przejmiemy od Was wszystkie obowiązki organizacyjne, uzupełnimy każde życzenie o kreatywne propozycje i w najdrobniejszych szczegółach opracujemy scenariusz wesela, który przeniesie Wasze marzenia w trójwymiarową rzeczywistość.
Dostosujemy się do wszystkich Waszych wskazówek lub w ramach konkretnego budżetu zaproponujemy Wam autorskie menu pełne oryginalnych fantazji kulinarnych naszego mistrza kuchni.

Na życzenie:
* wynajmiemy dla Was stylowe auto z szoferem lub piękną bryczkę konną
* zaangażujemy kreatywnego fotografa i kamerzystę
* zarezerwujemy DJ’a lub zespół
* zaaranżujemy ślub cywilny w naszym parku pod zabytkowym kasztanem

Wasz uśmiech jest dla nas najważniejszy, dlatego zadbamy o najdrobniejsze szczegóły, profesjonalną obsługę kelnerską oraz wyjątkową atmosferę.

Skontaktujcie się z nami już dziś, abyśmy wspólnie mogli zaplanować wesele Waszych marzeń
Serdecznie zapraszamy po spełnione marzenia!

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Hotel-Restauracja Pałacowa Grochowiska Szlacheckie
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Rogowo
Kod:88-420

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.