Zobacz zdjęcia (15)
Hotel Rydzewski, Ełk - zdjęcie 1
Hotel Rydzewski, Ełk - zdjęcie 2 Hotel Rydzewski, Ełk - zdjęcie 3 Hotel Rydzewski, Ełk - zdjęcie 4 Hotel Rydzewski, Ełk - zdjęcie 5
Hotel Rydzewski, Ełk - zdjęcie 6
1 / 15

Hotel Rydzewski id:26441

Ełk, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
785-888...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Hotel Rydzewski położony jest w pieknej krainie Pojezierza Ełckiego.
Naszym Gościom oferujemy 127 miejsc noclegowych w 68 przytulnych i wygodnie urzadzonych pokojach. Zapewniamy internet bezprzewodowy i bezpłatny parking strzezony.

Atutem Hotelu Rydzewski jest restauracja, w której serwuje się potrawy kuchni polskiej i regionalnej. Nasza kuchnia dostarcza niezapomnianych wrazeń kulinarnych.

Dysponujemy salami restauracyjnymi (największa 350 osób) w których organizujemy przyjecia weselne, bankiety, imprezy integracyjne. Hotel Rydzewski dysponuje idealnymi warunkami do organizacji występów artystycznych, koncertów, szkoleń i konferencji. Posiadamy pięć sal o różnej wielkości i funkcjonalności( największa sala w regionie do 400 osób).
Wszystkie wyposażone sa w sprzet multimedialny. Zapewniamy wysoki standart i optymalne warunki pobytowe zarówno w celach rekreacyjno-wypoczynkowychjak również w szkoleniowo wypoczynkowych. Dla gwarancji lepszego wypoczynku i zapewnienia dodatkowej rozrywki w hotelu znajduje się również Kręgielnia z salą bilardową.

Oferta

Oferta nr 1

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jakiego rodzaju imprezy okolicznościowe możesz u nas zorganizować?

Duże bale, jak również kameralne spotkania. Wesela, chrzciny, spotkania biznesowe, komunie, urodziny, spotkania rodzinne.

W jakim otoczeniu/lokalizacji położony jest nasz obiekt?

Hotel znajduje się w centrum miasta, 300 m od dworca PKP i PKS. Spokojna, mało ruchliwa ulica od frontu budynku. Na tyłach Restauracji znajduje się piękny ogród w którym można odpocząć. Na terenie naszej posesji znajduje się również Kręgielnia.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Ełk, ul. ul. Armii Krajowej 32, 19-300, woj. warmińsko-mazurskie
785-888...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2694
Zadzwoń
785-888...
Napisz

Popularne miasta w okolicy