Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Sahara, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Hotel Sahara, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Hotel Sahara, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Hotel Sahara, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Hotel Sahara, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Sahara id:26182

Bielsko-Biała, śląskie

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Okolica, miejsce

  • wesele w górach

Hotel Sahara w Bielsku-Białej zaprojektowany jest z myślą o najbardziej wymagających Gościach, a zarazem pragnących spędzić czas w miłej atmosferze. Obiekt mieści się w stolicy Podbeskidzia, zwanej również „Małym Wiedniem”, u podnóża góry Szyndzielnia.  

Do Państwa dyspozycji oddajemy:
klimatyzowaną Restaurację Sahara na 90 osób wraz z kameralnym Barem, kawiarnię z Cocktail Barem, 20 przytulnych pokoi o wysokim standardzie oraz centrum relaksacyjne, gdzie można odetchnąć od codziennego zgiełku.

Opinie (1)

Hotel Sahara id:26182
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-06-2017
Bielsko-Biała
Data dodania: 02-07-2017

Fantastyczne i idealne miejsce na WESELE dla Pary Młodej pod każdym względem!!! Nasze wesele odbyło się w tym miejscu i musimy przyznać, że nie zamienilibyśmy Hotelu Sahara na żadne inne miejsce. Piękna sala, a do tego wyśmienita kuchnia i wspaniała, bardzo kontaktowa obsługa gwarantują udane wesele. Nasi goście również byli zachwyceni lokalizacją, jedzeniem i wystrojem (dekoracja, nastrój oraz "dopieszczenie" detali). Niejeden hotel mógłby pozazdrościć takiej atmosfery. Nasze wesele było fantastyczne, a dzięki obsłudze również bardzo profesjonalnie przeprowadzone.
WYBIERAJĄC TO MIEJSCE NA SWOJE WESELE BĘDZIECIE W DOBRYCH RĘKACH!!!
Polecamy serdecznie i dziękujemy! Ania i Klaudiusz