Restauracja i Hotel Sielanka nad Pilica**** id:19025

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Warka, mazowieckie
Data dodania: 08-02-2016
Liczba odwiedzin: 343

Oferta

SALE WESELNE - INFORMACJE
Początkiem organizacji wymarzonego wesela, często jest idealna sala weselna. Warszawa i okolice oferują szeroki wybór takich miejsc, jednak Wasze wesele w Hotelu SIelanka nad Pilicą będzie niezapomniane. Na wesele pod Warszawą proponujemy Państwu świętowanie w jednej z dwóch konwencji: tradycyjnej biesiady weselnej lub nowoczesnego przyjęcia weselnego, z odpowiednio skomponowanym menu. Do Państwa dyspozycji oddajemy:

elegancką restaurację Impresja - to oryginalnie stylizowana drewnianymi elementami restauracja, idealne miejsce na organizację nowoczesnego przyjęcia weselnego dla maksymalnie 100 osób;
nowoczesną salę Art Café, z pięknym letnim tarasem, z którego można podziwiać wspaniałe konie i jeźdźców ćwiczących na parkurze; Art Cafe sąsiaduje z restauracją Impresja, dzięki czemu bardzo dobrze sprawdza się jako sala taneczna;
połączone restauracje Impresja i Art Cafe z możliwością wykorzystania tarasu oraz dodatkowo postawionego namiotu to rozwiązanie przy organizacji wesela do 150 osób.

DODATKOWO PROPONUJEMY ORGANIZACJĘ PRZYJĘCIA WESELNEGO W:
Klimatycznej drewnianej Karczmie – czyli sezonowej, nieklimatyzowanej, obszernej sali biesiadnej z grillem, dużym drewnianym przestronnym barem oraz paleniskiem w malowniczej okolicy nad stawem; Karczma ma doskonałą atmosferę do organizacji tradycyjnej uroczystości weselnej z tzw. „ wiejską chatą” na maksymalnie 200 osób;
Mateczniku - wykończonym drewnem, zadaszonym i zabudowanym budynku stworzonym do grillowych biesiad; ulubionym miejscu tradycyjnych poprawin i kameralnych przyjęć (do 60 Gości).

WESELE W HOTELU POD WARSZAWĄ
Okolice Warszawy to wymarzona lokalizacja na wesele. Do dyspozycji gości klubowy Hotel Sielanka nad Pilicą****, położony na 100 hektarowej posiadłości, wśród lasów i łąk zaledwie 50 km od Warszawy.

Organizacja wesela pod Warszawą

Dedykowany opiekun zajmie się profesjonalnie organizacją i koordynacją tej wyjątkowej uroczystości. Perfekcja i dbałość o każdy szczegół to nasze credo. Proponujemy sale bankietowe w dowolnej aranżacji, stylową drewnianą karczmę oraz wesele w plenerze w bajkowej scenerii niedaleko od Warszawy.


Ślub i wesele w plenerze

Hotel Sielanka nad Pilica**** to idealna lokalizacja na wesele pod Warszawą.

Typ obiektu

  • hotel
  • restauracja

Liczba gości

  • max. ilość osób: 150

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Restauracja i Hotel Sielanka nad Pilica****
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warka

Nowe ogłoszenia