Zobacz zdjęcia (5)
Hotel Zajazd *Mazowsze*, Słupno - zdjęcie 1
Hotel Zajazd *Mazowsze*, Słupno - zdjęcie 2 Hotel Zajazd *Mazowsze*, Słupno - zdjęcie 3 Hotel Zajazd *Mazowsze*, Słupno - zdjęcie 4 Hotel Zajazd *Mazowsze*, Słupno - zdjęcie 5
1 / 5

Hotel Zajazd *Mazowsze* id:29581

Słupno, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala bankietowa
  • sala z noclegiem

Zajazd Mazowsze to rodzinny biznes prowadzony z pasją. Naszą główną zasadą jest wysoki standard w każdej dziedzinie świadczonych usług. Profesjonalizm, gościnność i dobra organizacja sprawiają, że do hotelu, restauracji, sali konferencyjnej i bilardowej nasi Goście i Klienci chętnie wracają. Dodatkową atrakcję stanowi bogata oferta koncertowa i fitness.

W ofercie posiadamy 45 miejsc noclegowych. Apartament i pokoje wyposażone są w biurka do pracy, telewizory LCD, bezpłatne łącze internetowe, telefony oraz w pełni funkcjonalne i estetyczne łazienki z prysznicami. Gości hotelowych, którzy bezpłatnie chcą skorzystać z naszej nowocześnie wyposażonej siłowni, prosimy o zabranie ze sobą obuwia i stroju sportowego. Do siłowni zapraszamy również Gości z Płocka i okolic.

Przed obiektem do Państwa dyspozycji oddajemy duży monitorowany przez całą dobę parking. W naszej sali weselnej znajdzie się miejsce na przyjęcie przygotowane zarówno dla 10, jak i 130 osób. Dzięki pomocy obsługi wszystko będzie perfekcyjnie przygotowane, a Państwo Młodzi nie będą musieli się o nic martwić, tylko cieszyć tym pięknym dniem.

Dodatkowo, do użytku gości oddany jest monitorowany parking, dzięki czemu będziecie mieć pewność, że wszystkie samochody są bezpieczne, w czasie, gdy Wy będziecie się bawić i odpoczywać. W Zajeździe Mazowsze każde przyjęcie jest magiczne i jedyne w swoim rodzaju, a Para Młoda i jej drodzy Goście wspominać je będą przez wiele lat.

liczba odwiedzin: 2209

Popularne miasta w okolicy