Zobacz zdjęcia (5)
House Of Wedding, Gdynia - zdjęcie 1
House Of Wedding, Gdynia - zdjęcie 2 House Of Wedding, Gdynia - zdjęcie 3 House Of Wedding, Gdynia - zdjęcie 4 House Of Wedding, Gdynia - zdjęcie 5
1 / 5

House Of Wedding id:35343

Gdynia, pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • marka: JUSTIN ALEKSANDER NICOLE SPOSE WILVORST - PAN MŁODY MARTINA LIANA STELLA YORK ROSA CLARA ENZOANI YOLAN CRIS

Usługi:

  • usługi krawieckie

Gdy odwiedzasz dziesiątki salonów w poszukiwaniu tej jedynej sukni i czujesz, że stoisz w miejscu, dosłownie i nie wiesz co wybrać?

Panie pracujące w każdym z salonów próbują Ci sprzedać suknie, aby zaliczyć prowizje ze sprzedaży. Ty dajesz się omamić im tekstom. Lub zabierasz koleżanki, które z zazdrości doradzają Ci nieodpowiedni wybór.
Czy przyznasz mi rację, że wciąż jesteś pod wpływem innych osób? Nie dają Ci myśleć samodzielnie. Twoja wizja ślubu zaczyna być niespójna lub zaczyna być marzeniem Twojej mamy czy siostry a nie Twoją, Waszą.
Dużym salonom ślubnym zależy na sprzedaży, muszą robić wyniki to naturalne. Wymogi firm, producentów sukni ślubnych, ilości i standardy. Jeśli chciałabyś uniknąć tłumów w salonach sukien ślubnych, komentarzy z przymierzalni obok o Twojej sukni to wybór studia które będzie poświęcało tylko czas Tobie z rzeszą profesjonalistów i konsultantów, którzy będą pomagali Ci wzmocnić Twoją wizję, urzeczywistnić ją a nie zniszczyć wydaje się najodpowiedniejszym wyborem! Ten wybór ograniczy Twój stres do minimum.
Zaprojektuje indywidualny styl Twojego wesela.
Luksusowy projekt Twojego ślubu to HOUSE OF WEDDING.
W studio projektowym będziesz mogła wybrać oryginalną suknię, skorzystać z porad profesjonalistów w zakresie kosmetyki , dietetyki, psychologi etc.
Twój narzeczony będzie mógł skorzystać z porad stylisty, dobrać garnitur pasujący do stylu uroczystości.
Przede wszystkim STUDIO House of Wedding stworzy indywidualny projekt scenografii Twojej uroczystości i zadba o wszelkie szczegóły, oprawę foto i video, oprawę graficzną ślubu i koordynację wesela etc .

liczba odwiedzin: 1751

Popularne miasta w okolicy