Id77 videofilmowanie - śluby, wesela -trzy kamery id:11598

Oferta
Dodaj do plannera

Szanujemy fakt, że pozwalacie Państwo uczestniczyć w Waszym życiu, aby uwiecznić momenty dla Was najważniejsze.
Świadomość, że są to chwile bezpowrotne i ulotne, mobilizuje nas do maksymalnego skupienia i zaangażowania przy pracy nad Państwa filmową pamiątką.
Gdy zapragniecie powrócić do tych niepowtarzalnych chwil i sięgniecie po film, a w nim usłyszycie swoje głosy sprzed lat, wypowiadające słowa przysięgi małżeńskiej, gromkie „sto lat” odśpiewane przez gości, zobaczycie moment, w którym nakładacie sobie obrączki, pierwszy taniec i pierwszy wspólny kawałek tortu, wówczas przeżyjecie ten dzień raz jeszcze.
To właśnie dźwięk i obraz pozwolą Wam ponownie doświadczyć wzruszeń i emocji, które były udziałem Waszym i Waszych bliskich w tym jedynym dniu.
Takie cechy jak kreatywność, innowacyjne podejście, otwarty umysł i świeże spojrzenie z wykorzystaniem nowoczesnego montażu sprawiają, że w efekcie otrzymujecie Państwo dynamiczny ciekawy film do 120 minut (o ostatecznej długości filmu decydujecie sami w trakcie montażu), umieszczony na spersonalizowanym nośniku pendrive (bez zabezpieczeń, można do woli kopiować , nawet zalecane jest wykonanie „kopii bezpieczeństwa”) w eleganckim etui.
Uroczystość rejestrowana jest z wykorzystaniem minimum dwóch źródeł rejestracji obrazu (jeżeli warunki na to pozwalają, to ilość wykorzystywanego sprzętu jest większa i to bez dopłat), w kościele oraz na sali wykorzystywany jest rejestrator dźwięku.
Państwo decydują od którego momentu zaczynamy filmowanie, a kończymy około godz. 1.00 po północy.
Oferta nie zawiera pakietów, nie jest uzależniona od ilości wykorzystanego sprzętu, wykorzystujemy go w możliwie maksymalnym zakresie.
Szczegółową ofertę wraz z opisem sprzętu do potencjalnego wykorzystania, otrzymacie Państwo na adres e-mail, po złożeniu zapytania.
Czekamy na pytania i dziękujemy za zainteresowanie.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Ilość kamer:

  • 3 kamery
  • 4 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 1800 PLN / godz.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Id77 videofilmowanie - śluby, wesela -trzy kamery id:11598
Ilość głosów: 5 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Liza S. Dodano: 04-05-2016
(5)
Dziękujemy za przepiękną pamiątkę naszego ślubu jaką jest film, wszyscy znajomi i rodzina są zachwyceni !!! Gorąco polecamy i dziękujemy
Autor: Agata Jedruś Dodano: 31-03-2016
Data imprezy: 03-10-2015
(5)
Osoba jak najbardziej godna polecenia. Realizowany materiał jest wykonany na wysokim poziomie.
Autor: ADAM Dodano: 16-04-2015
(5)
Rewelacyjni ludzie!!! No i robią fajne filmy ;) Polecam
Autor: Ewelina Dodano: 31-03-2015
(5)
Nic dodać nic ując SUPERRRRRRR i jak najbardziej polecamy.Jesteśmy wybredni ale spełnili nasze oczekiwania.Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!!!:)
Autor: Ala Dodano: 21-03-2015
(5)
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy kamerzystów. Jednym słowem konkretna ekipa filmowa. Film jest wyjątkowy, ukazuje najpiękniejsze i najważniejsze chwile naszego dnia. Panowie są w pełni profesjonalni, widać, że robią to z pasją. Bardzo miło było nam współpracować na weselu, przyjazne podejście do klienta i mega zaangażowanie.Jeszcze raz dzieki Ala z męzem

Skontaktuj się

600-093...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Id77 videofilmowanie - śluby, wesela -trzy kamery
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Jelenia Góra
Data dodania: 10-01-2014
Liczba odwiedzin: 2214

Nowe ogłoszenia