Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 6

Id77 videofilmowanie - śluby, wesela -trzy kamery id:11598

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Id77 videofilmowanie - śluby, wesela -trzy kamery

Ostatnio widziany wczoraj
600-093...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (6)
Jelenia Góra, dolnośląskie
Data dodania: 10-01-2014
Liczba odwiedzin: 3093

Oferta

Szanujemy fakt, że pozwalacie Państwo uczestniczyć w Waszym życiu, aby uwiecznić momenty dla Was najważniejsze.
Świadomość, że są to chwile bezpowrotne i ulotne, mobilizuje nas do maksymalnego skupienia i zaangażowania przy pracy nad Państwa filmową pamiątką.
Gdy zapragniecie powrócić do tych niepowtarzalnych chwil i sięgniecie po film, a w nim usłyszycie swoje głosy sprzed lat, wypowiadające słowa przysięgi małżeńskiej, gromkie „sto lat” odśpiewane przez gości, zobaczycie moment, w którym nakładacie sobie obrączki, pierwszy taniec i pierwszy wspólny kawałek tortu, wówczas przeżyjecie ten dzień raz jeszcze.
To właśnie dźwięk i obraz pozwolą Wam ponownie doświadczyć wzruszeń i emocji, które były udziałem Waszym i Waszych bliskich w tym jedynym dniu.
Takie cechy jak kreatywność, innowacyjne podejście, otwarty umysł i świeże spojrzenie z wykorzystaniem nowoczesnego montażu sprawiają, że w efekcie otrzymujecie Państwo dynamiczny ciekawy film do 120 minut (o ostatecznej długości filmu decydujecie sami w trakcie montażu), umieszczony na spersonalizowanym nośniku pendrive (bez zabezpieczeń, można do woli kopiować , nawet zalecane jest wykonanie „kopii bezpieczeństwa”) w eleganckim etui.
Uroczystość rejestrowana jest z wykorzystaniem minimum dwóch źródeł rejestracji obrazu (jeżeli warunki na to pozwalają, to ilość wykorzystywanego sprzętu jest większa i to bez dopłat), w kościele oraz na sali wykorzystywany jest rejestrator dźwięku.
Państwo decydują od którego momentu zaczynamy filmowanie, a kończymy około godz. 1.00 po północy.
Oferta nie zawiera pakietów, nie jest uzależniona od ilości wykorzystanego sprzętu, wykorzystujemy go w możliwie maksymalnym zakresie.


Czekamy na pytania i dziękujemy za zainteresowanie.

Rodzaj:

 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • wysięgnik

Ilość kamer:

 • 3 kamery
 • 4 kamery

Cennik

Oferta nr 1
2200 / godz.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Id77 videofilmowanie - śluby, wesela -trzy kamery id:11598
Ilość głosów: 6
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Agnieszka i Martin
Agnieszka i Martin
(5)
Dodano: 07-08-2017
Data imprezy: 23-07-2017
Miejscowość: Wrocław
Bardzo dziekujemy za wspanialy film od Panstwa, za wzruszajace momenty, piekne zdjecia, film na na wysokim poziomie, swietna realizacja. Pelen profesjonalizm a zaraz przesympatyczna obsluga. Serdecznie polecamy!!!
Liza S.
Liza S.
(5)
Dodano: 04-05-2016
Dziękujemy za przepiękną pamiątkę naszego ślubu jaką jest film, wszyscy znajomi i rodzina są zachwyceni !!! Gorąco polecamy i dziękujemy
Agata Jedruś
Agata Jedruś
(5)
Dodano: 31-03-2016
Data imprezy: 03-10-2015
Osoba jak najbardziej godna polecenia. Realizowany materiał jest wykonany na wysokim poziomie.
ADAM
ADAM
(5)
Dodano: 16-04-2015
Rewelacyjni ludzie!!! No i robią fajne filmy ;) Polecam
Ewelina
Ewelina
(5)
Dodano: 31-03-2015
Nic dodać nic ując SUPERRRRRRR i jak najbardziej polecamy.Jesteśmy wybredni ale spełnili nasze oczekiwania.Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!!!:)
Ala
Ala
(5)
Dodano: 21-03-2015
Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy kamerzystów. Jednym słowem konkretna ekipa filmowa. Film jest wyjątkowy, ukazuje najpiękniejsze i najważniejsze chwile naszego dnia. Panowie są w pełni profesjonalni, widać, że robią to z pasją. Bardzo miło było nam współpracować na weselu, przyjazne podejście do klienta i mega zaangażowanie.Jeszcze raz dzieki Ala z męzem

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.