Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 3

idea4arts Photography & Cinematography Art id:17911

Kontakt

795-949...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
882-040...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (3)
Łódź, łódzkieZobacz na mapie
Data dodania: 28-12-2015
Liczba odwiedzin: 3050

Oferta

Reportaż Ślubny pozostaje jeśli nie najważniejszą, to jedną z ważniejszych pamiątek naszego życia.
Film i fotografia ślubna ma bez względu na przemijający czas wzbudzać w Was emocje, odkrywać na nowo wszystko to, co stanowi ważny element życia każdego małżeństwa -
Wasze wzajemne uczucia!

Od pierwszej chwili zapewniamy kreatywność w połączeniu z nietuzinkowym podejściem i pomysłami. Wszystko to wsparte twórczym montażem opartym na profesjonalnym zapleczu sprzętowym do rejestracji i edycji filmów oraz fotografii. A wszystko to w oparciu o bogate doświadczenie zawodowych operatorów i fotografów.
W naszej ofercie standardem jest praca na najlepszym dostępnym sprzęcie do rejestracji obrazu i dźwięku (łącznie z rejestracją w standardzie 4K), własna strona internetowa dla każdej pary dla której mieliśmy przyjemność pracy oraz wyjątkowe plenery w dowolnym miejscu na ziemi!

Na przestrzeni ostatnich lat mieliśmy wyjątkową przyjemność pracy dla przeszło 200 par, z ogromnym wyróżnieniem przyjmiemy także i Wasze zaproszenie do współtworzenia tej jakże wyjątkowej pamiątki na całe życie - reportażu ślubno-weselnego!

Rodzaj:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cennik

Oferta nr 1
2200 / dzień
Nie ustalamy sztywno ram cenowych. Jesteście dla nas zawsze wyjątkowi, niepowtarzalni i dlatego nie chcemy Wam narzucać niczego z góry. Tak jak film i fotografia nie jest powielanym szablonem i stanowi indywidualne podejście do każdej pary, tak i pakiety są dostosowane pod Wasze oczekiwania. Dla nas każda Para Młoda jest indywidualna i na swój sposób wyjątkowa!

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: idea4arts Photography & Cinematography Art id:17911
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Jagoda
Dodano: 17-07-2017
Data imprezy: 25-06-2017
Miejscowość: katowice
Magia chwil uchwycona na tak pięknych zdjęciach. W końcu Narzeczeństwem jest się raz w życiu!
Dlatego super jest mieć fotografie z części Naszej miłosnej historii.
Jak najbardziej polecamy sesje Narzeczeńską, pełen profesjonalizm a co za tym idzie nawet najbardziej nieśmiałe osoby przestaną się bać aparatu. Na prawdę cudowny Człowiek z tego Fotografa potrafi uchwycić to co ulotne i nie do powtórzenia.
(5)
Autor: Mateusz
Dodano: 13-07-2017
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: Zgierz
 Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem efektów naszej współpracy z Tobą, zarówno w dniu naszego ślubu jak i podczas sesji plenerowej. Już podczas przeglądania zdjęć oraz filmów na naszej indywidualnej stronie urzekły nas niestandardowe ujęcia, ciekawe pomysły i kreatywne rozwiązania, więc wiedzieliśmy czego się spodziewać - jednak efekt końcowy i tak przerósł nasze najśmielsze oczekiwania:) Zarówno zdjęcia, jak i film (na którym nie została pominięta żadna ważna dla nas chwila!) są dla nas wspaniałą pamiątką. Od początku urzekło nas Twoje zaangażowanie i pasja, z jaką oddajesz się fotografowaniu. Musimy dodać, że sama współpraca z Tobą była dla nas wspaniałym doświadczeniem i przyniosła nam dużo radości - tych niesamowitych chwil spędzonych w plenerze, wypełnionych śmiechem, żartami oraz naszymi desperackimi próbami zachowania powagi żeby zdjęcia wyszły "nastrojowo" na pewno długo nie zapomnimy! Twój profesjonalizm oraz poczucie humoru pozwoliło stworzyć atmosferę sprzyjającą kreatywnym pomysłom oraz efektywnej współpracy, której owoce możemy podziwiać w naszym albumie oraz na filmie. Podsumowując, chcielibyśmy gorąco polecić fotoreportera Arkadiusza Baranowskiego - i mamy nadzieję, że będziemy jeszcze mieli okazję spotkać się na kolejnej sesji :)
Pozdrawiamy Angelina i Mateusz
(5)
Autor: Anna
Dodano: 13-07-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: Brzeg
Jesteśmy zaskoczeni profesjonalizmem. Zdjęcia są niczym z bajki, miłe zaskoczenie - dostaliśmy nawet własną stronę internetowa:) I ten plener wyjazdowy!!! Chcemy to przeżyć raz jeszcze! Film z rodzinką oglądaliśmy kilka razy. Niebanalny, doskonale zrealizowane teledyski. To co najważniejsze dla nas - długość filmu dostosowana pod nasze oczekiwania. I jakość. Widać ze pracują zawodowi operatorzy na porządnym sprzęcie. Polecam to za mało napisane!

Dane kontaktowe

idea4arts Photography & Cinematography Art
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Łódź

Godziny pracy

Pn:09:00 - 01:00
Wt:09:00 - 01:00
Śr:09:00 - 01:00
Cz:09:00 - 01:00
Pt:09:00 - 01:00
Sb:09:00 - 08:00
Nd:09:00 - 08:00

Nowe ogłoszenia