Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (27)
Zobacz zdjęcia (27)
Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 1
Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 1 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 2 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 3 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 4 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 5 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 6 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 7
Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up, Kraków - zdjęcie 8
1 / 27

Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up id:47061

Kraków, małopolskie
(10)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
883-838...

O nas

PANDEMICZNE SZALEŃSTWO CENOWE! :)

Jestem tu, by oczarować Twoich gości. Pozwól, że przedstawię Ci swój repertuar, dzięki któremu Twoje wesele stanie się... magiczne. Chciałbym podkreślić, że moje przygotowanie względem obecnej sytuacji jest na najwyższym poziomie - ograniczyłem swoje występy do minimalnego kontaktu fizycznego z widzami, każdy obiekt, z którym coś wykonuję dezynfekuję, a na twarzy posiadam elegancką maseczkę.

Skrót oferty (cennik poniżej):
Wykonuję występy close up – są to krótkie (2-5 min) występy przed małą grupą osób (od 1 do 10). Możliwe zaaranżowanie pokazu targowego, czyli umieszczenia eleganckiego stołu, na którym przedstawiane będą iluzje. W tym przypadku goście podchodzą do mnie. Dodatkowa opcja to finałowy, 20 minutowy pokaz sceniczny (wisienka na torcie). Przed lub po zakończonym pokazie close up.

Jak wygląda moja praca?
Przed podejściem do każdego stolika dezynfekuję dłonie oraz zakładam maseczkę. Dokładnie sprawdzam, czy przy danej grupie osób nie toczy się ważna rozmowa lub spożywany jest posiłek. Po 4 latach codziennych występów potrafię dogłębnie i błyskawicznie ocenić, którzy goście w danej chwili są chętni zobaczyć pokaz iluzji. Po podejściu na samym wstępie przedstawiam się oraz grzecznie pytam, czy życzą sobie pokazu iluzji. Jeśli w tym momencie rezygnują, podpowiadam, że mogą w każdej chwili podejść i poprosić o indywidualny występ. Gdy dostaję pozytywną odpowiedź od gości Twojego wesela, zaczynam swój pokaz z eleganckimi kartami.
W przypadku pokazu targowego, goście sami decydują czy i kiedy podejść do mnie.

Co wykonuję podczas swojego pokazu?
Dla dzieci oraz dorosłych mam osobny, indywidualny sposób przedstawiania iluzji - co pozwala na idealne dopasowanie względem wieku publiczności. Podczas pokazu często daję do podpisania karty (dla upewnienia się, że karta jest indywidualna, a goście na koniec dostają swoją kartę na pamiątkę!), pojawiam je w niemożliwych lokalizacjach, przedstawiam, jak rożek karty ląduje w niespodziewanym miejscu, w rękach widzów zmieniam miejscami karty, czy CAŁKOWICIE ROZPŁYWAM KARTY W DŁONIACH WIDZÓW. Jest to numer w pełni bezpieczny, jednak i tak dokładam wszelkich starań pod względem higieny i dezynfekcji używanych przedmiotów do występów, aby ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa.

Możliwe do zaprezentowania są również:
- losowo wybrany numer w kalkulatorze pomnożony przez liczby wymyślone przez widzów dają wynik w postaci np. ważnej daty, numeru telefonu danej osoby (ograniczeniem w tym jest tylko i wyłącznie wyobraźnia!) - efekt bardzo mocny.
- dwie piłeczki z gąbki, które pojawiają się, mnożą czy TELEPORTUJĄ (dosłownie) z mojej dłoni do dłoni dowolnej osoby - efekt idealny dla młodszej publiki.
- nauka prostych sztuczek z rzeczami codziennego użytku dla dzieci.
- żeton kasynowy, którym manipuluję dostarczając wrażeń i finalnie ląduje on POD ZEGARKIEM widza!
- gumki recepturki, które łączą się lub niszczą prawa grawitacji i pozwalają nawet na wznoszenie przedmiotów na gumce (na przykład pierścionek) w sposób niemożliwy!
- zakład barowy, składający się z trzech części, pierwszej i drugiej dającej możliwość wygrać pieniądze, w trzecim etapie - wydającym się najprostszym - powstaje niemożliwy efekt magiczny
- i wiele innych. Wszystkie sztuczki wykonuję tworząc raport o publiczności - czyli doskonale wiem, jakie rzeczy przedstawić i co powiedzieć, aby goście bawili się w 100%!

W przypadku finałowego, 20 minutowego występu scenicznego czeka niespodzianka. Możliwa również prośba specjalna, czyli dostosowanie iluzji do okazji lub nawet stworzenie konkretnej iluzji.

Każdy z numerów zaprezentowanych wyżej to owoc prawie 10 letniej nauki sztuki iluzji. Fascynuje mnie występowanie z bliska, ale ze względu na pandemię zrobiłem wszystko, by ograniczyć bliski kontakt.

Jak prezentuje się to cenowo?
Podstawowa cena za 1 godzinny występ close up (ok 20-50 osób na weselu) to 1200 zł.
Najczęściej wybierana opcja to 2 godzinny występ close up (ok 51-100 osób) to 1500 zł.
Istnieje możliwość opcji 3 godzinnego występu (ponad 100 osób), gdzie cena to 1700 zł.
Jeśli interesuje Cię pokaz targowy (z eleganckim stołem), dopłata wynosi 200 zł.
Jeśli interesuje Cię pokaz finałowy na scenie (możliwy tylko przy wyborze również występu close up lub targowego), cena wzrasta o 500 zł.
Czyli przy zwykłym 2h pokazie close up + 20 min scenicznym występie cena wynosi 2000 zł.

Wszystkie ceny zawierają wszelkie opłaty, takie jak transport (na terenie małopolski).
Oczywiście sugerowany czas pokazu dopasowany do ilości osób jest tylko moją własną kalkulacją. Nie gwarantuję podejścia do wszystkich gości wesela, jednak zapewniam z czystym sumieniem 100% satysfakcję i niesamowite doznania.

Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up - film 1 Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta

Pokaz iluzji

od 1200 do 2400zł/ Występ

Występ close up 1h - 1200 zł.
Występ close up 2h - 1500 zł.
Występ close up 3h - 1700 zł.
Dodatkowo występ sceniczny - 500 zł
Osobny występ sceniczny: 1200 zł
Występ targowy: dopłata 200 zł

Wybierając czas pokazu sugeruję zastosować się do następujących kalkulacji:
- ilość osób: max 50. Czas pokazu: 1 godz.
- ilość osób: 50-100. Czas pokazu: 2 godz.
- ilość osób: >100. Czas pokazu: 3 godz.
Jeśli interesuje Cię dłuższy niż 3 godzinny pokaz iluzji close up, przygotuję dla Ciebie specjalną ofertę.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wyjątkowy pokaz iluzji, który będzie tematem do rozmów na bardzo długo...

Czym wyróżnia się nasza oferta?

W obecnych czasach stanu pandemicznego wydawać by się mogło, że występy iluzjonistyczne będą zawieszone. Dzięki szybkiemu dostosowaniu się do sytuacji, zakupieniu profesjonalnego sprzętu dezynfekcyjnego oraz maski zasłaniającej twarz i usta występy znów stały się możliwe. Doskonale zdaję sobie sprawę z zagrożenia, jednak wyróżnia mnie od innych ofert fakt, iż staram się zminimalizować jak najbardziej ryzyko przeniesienia wirusa.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Kompleksowa obsługa, czyli od momentu podpisania umowy, przez kontakt z niezbędnymi osobami (akustyk, inni artyści czy manager sali) aż po sam występ. Załatwiamy wszystko, by para młoda czuła się komfortowo z wynajęciem iluzjonisty.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Świetny kontakt z klientem, wysoki poziom artystyczny, certyfikat firmy z klasą oraz występy w j. ang.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeśli planujesz wesele do 50 osób, zalecam wybranie opcji 1 godzinnego pokazu close up. Przy 50-100 osobach, 2 godziny pokazu close up będą idealne (najczęściej wybierana opcja) oraz przy większej ilości osób 3 godzinny pokaz iluzji close up.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Występuję w języku polskim oraz angielskim - w przypadku angielskiego jest to zaawansowany poziom komunikatywny.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie możemy odbyć drogą Internetową lub w kawiarni. Jest darmowe.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Najczęściej drogą telefoniczną w celu ustalenia dodatkowych szczegółów.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak, jeśli życzycie sobie indywidualnych numerów podczas pokazów, jestem w gotowości dopasować je do Waszego wesela. Najczęściej pary prosiły o wpasowanie się w tematykę wesela, na przykład lata 80 lub Kapelusznik z Alicji w Krainie Czarów.

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Jeśli usługa, którą świadczę Wam się spodoba, będę wdzięczny za wystawienie opinii na tym portalu!

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020

Opinie (10)

Dodaj opinię
Iluzjonista Maciej Sieńko | Pokaz Iluzji | Close up & Stand up id:47061
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 10 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Kraków
Data dodania: 16-09-2021

Pan Maciej wystąpił na naszym weselu w Krakowie i zrobił świetne show! Gdybym miała wybierać jeszcze raz atrakcję na swoje wesele, bez zastanowienia wybrałabym jeszcze raz Pana Maćka, dziękujemy!

Maciej Sieńko
16-09-2021

Dziękuję za opinię!

S
Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-06-2021
Kraków
Data dodania: 29-06-2021

Super pokaz, goście zachwyceni. Dodatkowo bardzo fajne mini pokazy przy stolikach dla gości,gdzie każdy mógł wziąć udział i zobaczyć z bliska.

Maciej Sieńko
30-06-2021

Bardzo dziękuję za opinię! :)

I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Sygneczów
Data dodania: 30-05-2021

występ Macieja był świetny - przyjechał na czas, sprawił, że nie musieliśmy się o nic martwić. Od samego początku sprawiał wrażenie profesjonalnego artysty i tak też po weselu utrzymujemy to zdanie - w 100% polecamy. A i karta cały czas wisi u nas na ścianie! Dziękujemy!

Maciej Sieńko
30-05-2021

Dziękuję Wam za opinię i mam nadzieję - do zobaczenia jeszcze raz! :)

D
Daniel
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-09-2020
Kęty
Data dodania: 27-05-2021

Pan Maciej doskonale zabawil naszych gości. Mielismy wesele w okolicach Warszawy a dojazd i tak nie stanowil problemu. Świetny kontakt z gośćmi, pokaz Świetny! Polecam w 100% Pana Macieja

Maciej Sieńko
27-05-2021

Dziękuję bardzo! :)

F
Filip
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-08-2020
Przyjmo
Data dodania: 14-09-2020

Mega zabawny i miły gość! Wszyscy goście weselni byli bardzo zadowoleni. Super niespodzianka, która sprawiła że wesele bylo oryginalne, a osoby odpoczywające po tańcach przy stolikach, nie mialy czasu na nudę. Bardzo bardzo polecam!

Maciej Sieńko
20-09-2020

Dziękuję serdecznie!

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Kraków
Data dodania: 14-09-2020

Występ Maćka był wspaniałą niespodzianką dla mojego męża i naszych gości weselnych. Długość i jakość występów była idealnie dobrana do kameralnej imprezy, każdy został zaangażowany w zabawę. Długo po pokazie był to główny temat do rozmów. Bardzo doceniam żarty, komunikatywność i przekomarzanki z uczestnikami :) Bardzo bardzo dziękuję!

Maciej Sieńko
14-09-2020

Dziękuję! :)

A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-08-2020
Szczawnica
Data dodania: 01-09-2020

Nasi goście weselni do dzisiaj są w szoku :D Maciek zrobił kawał dobrej roboty i była to atrakcją weselna której nikt wcześniej się nie spodziewał :D nie jest to popularna atrakcja weselna, a jeszcze z Maćkiem przeszła najśmielsze oczekiwania :) Idealna osoba na idealnym miejscu i mam nadzieję że gdzieś się jeszcze spotkamy :) Bardzo polecam :)

Maciej Sieńko
01-09-2020

Ja również mam nadzieję Was jeszcze spotkac, dziękuję serdecznie za opinię!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-12-2019
Nowy Sącz
Data dodania: 31-07-2020

Wybór pokazu iluzjonistycznego Pana Macieja okazał się być strzałem w dziesiątkę na naszym weselu! Goście byli zachwyceni. Pan Maciej jest bardzo pozytywną, otwartą osobą, która potrafi nawiązać kontakt z publicznością. Pokaz magii to oryginalna atrakcja na weselu. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Maciejem i bardzo polecamy, w końcu wesele to taki magiczny czas!

Maciej Sieńko
01-08-2020

Dziękuję! :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Imię i nazwisko: Maciej Sieńko
Adres: Kraków, woj. małopolskie
883-838...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 2613
Zadzwoń
883-838...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie