Iluzjonista Damian Kość + PREZENT DLA PARY MŁODEJ! Osobowość Roku 2017 id:35923

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Iluzjonista Damian Kość + PREZENT DLA PARY MŁODEJ! Osobowość Roku 2017

Damian Ostatnio widziany 05-06-2018
601-151...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 22-05-2018
Liczba odwiedzin: 96

Oferta

DLACZEGO MY?
- Profesjonalny iluzjonista, z 15-letnim doświadczeniem, 2-krotny mistrz Polski
- Zamawiając nas, nie musicie się Państwo o nic martwić - zawsze dopilnowujemy terminu oraz gwarantujemy satysfakcję ze zrealizowanych pokazów
- Ponad 30 wesel realizowanych w sezonie!
- Ślub to uroczystość, która zostanie zapamiętana do końca życia - współpracując z nami gwarantujemy najwyższą jakość usług
- ,,Magia Uczuć" gościła już w całej Europie, m.in. w Norwegii i Wiedniu!
- Nagroda ,,Osobowość Roku" 2017 przyznana za ogromne zadowolenie klientów i widzów!
- Oryginalna formuła przeprowadzanych pokazów, indywidualne podejście do KAŻDEGO wesela, specjalnie przygotowywane efekty!

Nazywam się Damian Kość, od 15 lat zajmuję się sztuką iluzji. Nauki pobierałem od najlepszych magików na świecie, m.in. Kenji Minemura (Japonia), Boris Wild (USA), Bill Cheung (Austria), Voronin (Ukraina), i kilku innych.
Osiągnięcia:
2-krotne mistrzostwo Polski
Wicemistrzostwo Polski
2-krotna nagroda za Najbardziej Artystyczny Program
Osobowość Roku 2017!

,,MAGIA UCZUĆ” – POKAZY ILUZJI NA WESELU

Wiemy jak ważną uroczystością jest ślub i wiemy, że ten dzień zapamiętany zostanie do końca życia. Dlatego też, na okoliczność ślubu-wesela, przygotowaliśmy specjalny występ, który stworzony został typowo pod tą uroczystość. W naszym programie miłosne uniesienie potrafi sprawić, że przedmioty lewitują, dwa metalowe serduszka łączą i rozłączają się (efekt z życzeniami dla Państwa Młodych), 20-kilogramowe radio znika w niewyjaśniony sposób, pokazujemy jak w prosty sposób na weselach z jednej butelki zrobić sześć oraz jak w ciągu sekundy pojawić milion dolarów!

Całość występu przeprowadza widzów przez stany śmiechu, rozbawienia po skrajne niedowierzanie. ,,Magia Uczuć” to swoista mieszanka świetnej zabawy, humoru w dobrym smaku oraz magii z najwyższej półki!
Jesteśmy pewni, że nasz występ nie tylko uświetni Waszą uroczystość, ale również dostarczy Wam i Waszym gościom niezapomnianych chwil i ogrom dobrej zabawy!

PREZENT DLA PAŃSTWA MŁODYCH !!!
W prezencie dla Państwa Młodych oferujemy pokazy mikroiluzji ,,MikroMagic", które są idealnym dopełnieniem ,,Magii Uczuć”.

Podczas gdy orkiestra odpoczywa, goście siedzą przy stołach - oczarowujemy ich z bliskiej odległości z kartami, monetami i innymi przedmiotami codziennego użytku. Cała magia dzieje się tuż przed ich oczami, na wyciągnięcie ręki!,,MikroMagic” to połączenie 15 lat doświadczenia pracy z publicznością, efekty udoskonalane pod okiem mistrzów iluzji z całego świata w kat. iluzji stolikowej oraz niebanalne, starannie dobrane triki. Cała magia dzieje się tuż przed oczami widzów, na wyciągnięcie ręki!

Pożyczona i podpisana przez widza moneta wygina się w JEGO dłoni, pokazujemy jak znaleźć kartę za pomocą zmysłu smaku, w ciągu zaledwie sekundy moneta teleportuje się z dłoni iluzjonisty do dłoni widza oraz moneta iluzjonisty zmienia się w telefon widza, który cały czas był schowany w kieszeni – to tylko kilka trików z szerokiej gamy efektów, które znajdują się w ,,MikroMagic”.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:PARTNERZY WSZECHCZASÓW Iluzjonista Damian Kość
Imię:Damian
Nazwisko:Kość
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.