Zobacz zdjęcia (5)
Iluzjonista Damian Spętany. Zaskocz swoich gości wspaniałym pokazem!, Łódź - zdjęcie 1
Iluzjonista Damian Spętany. Zaskocz swoich gości wspaniałym pokazem!, Łódź - zdjęcie 2 Iluzjonista Damian Spętany. Zaskocz swoich gości wspaniałym pokazem!, Łódź - zdjęcie 3 Iluzjonista Damian Spętany. Zaskocz swoich gości wspaniałym pokazem!, Łódź - zdjęcie 4 Iluzjonista Damian Spętany. Zaskocz swoich gości wspaniałym pokazem!, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Iluzjonista Damian Spętany. Zaskocz swoich gości wspaniałym pokazem! id:45820

Łódź, łódzkie

O nas

Jak każdy chcesz aby dzień Twojego ślubu był wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem. Młode pary prześcigają się w pomysłach jak zorganizować wesele, by rodzina i przyjaciele dobrze się bawili i przede wszystkim lepiej poznali. Zaskocz więc swoich gości zapraszając prawdziwego magika na wesele! Pokaz iluzji jest oryginalną formą rozrywki, która na długo pozostaje w pamięci. Gwarantuję świetną zabawę! Widzowie pomagając w niektórych trikach, aktywnie uczestniczą w pokazie, co wywołuje ogrom uśmiechu i integruje gości weselnych. Zdjęcia z „magicznego” przyjęcia są niepowtarzalne i stanowią świetną pamiątkę do końca życia. Program pokazu jest specjalnie dopasowany do wymagań tak wyjątkowo ważnej ślubnej uroczystości, po to, by zapewnić nadzwyczajne wrażenia i maksimum humoru.

Co wyróżnia mnie na tle innych?
- Jako jeden z niewielu iluzjonistów w tym kraju mam wieloletnie doświadczenie w branży weselnej.
- Jako jeden z nielicznych dotarłem do półfinału programu Mam Talent na antenie TVN. Mój film ma milion wyświetleń na yt.
- Iluzja to nie tylko sposób na życie to moja ogromna pasja. Przekłada się to na jakość pokazu.
- W ubiegłym roku zostałem mężem więc doskonale wiem jak ważny jest to dzień i co zrobić by pozostawić niezapomniane wrażenia.
- Prowadzę kanał na instagramie gdzie regularnie dodaję nowe filmy z iluzjami do wglądu dla wszystkich.

Oferuję 3 warianty pokazu do wyboru:
I - Pokaz podstawowy
W tej opcji zbieram wszystkich gości wokół Pary Młodej i prezentuję najlepsze efekty przez ok 30/35 min.


II - Pokaz close up
Jest to pokaz, który nie zatrzymuje imprezy. Jako tzw. cichy gość krążę między stolikami i prezentuję iluzje kontaktowe z bliska. Koszt wyceniam indywidualnie od ilości osób.


III- Wariant premium
Opcja przeznaczona dla najbardziej wymagających :) W tym pokazie robimy połączenie dwóch poprzednich. Najpierw 30 min show głównego a później iluzja z bliska przy stołach.

Serdecznie zapraszam do współpracy. Masz pytania? Jakieś niejasności? Zadzwoń albo napisz do mnie :)

liczba odwiedzin: 1515

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie