Dawid Wilczyński Iluzjonista -Nowoczesna Rozrywka !

od 2500 do 4000 zł
Katowice, śląskie
(1)
Dodaj opinię

O nas

Dawid od 10 lat profesjonalnie zajmuje się występami na scenie, tworząc niepowtarzalne show. Można by wiele opowiadać o tym co robi, ale niektórych rzeczy nie da opisać zwykłymi słowami. Dlatego rozrywka, którą proponuje jest magiczna. Emocje które towarzyszą podczas widowiska, są niezapomniane i wyjątkowe.

Proponowany program artystyczny:

Iluzja w dużym stopniu opiera się na zaskakiwaniu widza i tworzeniu złudzenia "niemożliwego". Każdy pokaz indywidualnie dostosowujemy do potrzeb klienta. Wieloletnie doświadczenie Dawida, pozwala nam stworzyć niezapomniane show.

Proponowany program artystyczny jest zbudowany z dwóch pokazów na które składa się występ sceniczny oraz iluzja z bliska.

Występ sceniczny to trwający około 30 min pokaz iluzji na scenie. Podczas trwania show Dawid angażuje widownie do wspólnej zabawy. Pokaz kończy się niezwykle widowiskowym efektem, który jest potwierdzeniem uczucia młodej pary. Żaden z trików nie jest tak magiczny jak sama miłość młodych, dlatego pokaz oparty na tym niezwykłym uczuciu jest zapamiętany przez gości i długo wspominany jako magiczna chwila.

Iluzja z bliska to występ który proponujemy zawsze po występie scenicznym. Jego czas jest indywidualnie ustalany, tak aby każdy z uczestników wydarzenia mógł na własnej skórze poczuć emocje towarzyszące iluzji. Ta forma nie tylko zaspokaja ciekawość, ale także angażuje bezpośrednio widza bądź mała grupę osób. W łatwy sposób można zachęcić grupę osób siedzącą przy jednym stoliku do integracji, wspólnej zabawy i przełamania "pierwszych lodów".

Nasza oferta obejmuje:
- Występy w języku polskim oraz angielskim
-Możliwość dostosowania się do całego harmonogramu wydarzenia.
-Posiadany sprzęt umożliwiający artyście występ dla większej ilości gości.
-Opcjonalnie fotorelację z wydarzenia.
-Stworzenie autorskiego programu występu

Współpraca:
Pracujpl (ogólnopolski kontrakt)
Telewizja Polska (rola w serialu M jak Miłość)
Empik
Kaufland
Renault
He lios

Booking:
Klaudia Wilim

Dawid Wilczyński Iluzjonista -Nowoczesna Rozrywka !
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2019
Kąty Wrocławskie
Data dodania: 23-10-2019

Dawid wykonał show na naszym polsko-hinduskim weselu i zarówno nasze głowy, jak i głowy naszych gości nie ogarnęły tego, co się wydarzyło. Fantastyczny pokaz, który angażował publiczność i utrzymał zainteresowanie od pocżątku do samego końca. Po pokazie magii z bliska przy stolikach, Dawid został z nami jeszcze trochę i nawet wrzucił zdjęcie z dedykacją do naszej księgi gości, co dało wrażenie, że jest jednym z naszych przyjaciół, który jest też przy okazji czaderskim magikiem. Gorąco polecamy! Jeżeli szukacie atrakcji, która na długo pozostanie w pamięci, Dawid na pewno nie zawiedzie. Dziękujemy, że sprawiłeś, że nasz ślub był jeszcze bardziej magiczny 😊

Dawid performed at our Polish-Indian wedding and simply blew us and our guests away. He was captivating, funny and engaging. After the main show and close-up tricks between the tables he mingled with the crowd making it feel like he was one of our friends who just happened to be brilliant at magic. He stayed with us for a bit and even made an entry with a funny picture in our scrapbook 😉. We can’t recommend Dawid enough! Thank you for making our wedding even more magical.

Nazwa firmy: Dawid Wilczyński Iluzjonsita
Imię i nazwisko: Dawid Wilczyński
Adres: Katowice, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 3706

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie