Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 7

Iluzjonista Michał Skubida - atrakcja na wesele id:19764

Kontakt

797-474...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość Opinie (7)
Kraków, małopolskie
Data dodania: 01-03-2016
Liczba odwiedzin: 663

Oferta

Wesele to jeden z najważniejszych dni Waszego życia.
Dlatego tak ważne jest, by zrobić wszystko, byście Wy i wszyscy Wasi goście zapamiętali ten wieczór do końca życia. Niech emocje przekraczają wszelkie dopuszczalne normy! :)

Michał Skubida swoją magią sprawia, że ludzie krzyczą, uciekają, czy płaczą ze szczęścia! To nie żart, ani wyolbrzymienie. Przekonajcie się sami ;)
Jak tego dokonuje? Od siedmiu lat codziennie zaczyna swój dzień od praktykowania zaawansowanych technik iluzji, następnie wychodzi na miasto, lub jedzie na imprezy, gdzie jest wynajęty i czaruje, ile tylko to możliwe. Grunt, to codziennie kilka godzin spędzać z ludźmi i wśród nich ćwiczyć, a nie przed lustrem, w nierealnych warunkach.

Doskonałość techniczna połączona z niesamowitą charyzmą i urokiem osobistym sprawia, że każdy daje się oczarować Michałowi.

Pokazy są przepełnione magią i GIGANTYCZNĄ dawką humoru.

Pokaz stand-up (na scenie) trwa pół godziny, cały czas angażowane są osoby z publiczności. Wszystko odbywa się w luźnej i bezpośredniej atmosferze.

Pokaz wśród gości (close-up), między stolikami zależy od ilości osób. Około 1h na 100 osób.

Michał Skubida zrobi dla Was niesamowite show!

Skontaktuj się w celu rezerwacji terminu.

Pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia :)

Cennik

Oferta nr 1
1200 / Pokaz
Koszt pokazu zależy od ilości gości, jego formy oraz miejsca imprezy.
Średni koszt pokazu dla 120 osób na terenie Krakowa i okolic (Close up+Stand up) to 1200 zł

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Iluzjonista Michał Skubida - atrakcja na wesele id:19764
Ilość głosów: 7
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
(5)
Autor: Ania i Seba
Dodano: 17-05-2017
Data imprezy: 04-02-2017
Miejscowość: Kraków
Prawdziwy ekspert iluzji! :)
Zawsze można liczyć na oryginalność Michała i fantastyczne poczucie humoru.
Jego występy są kapitalne i łamią wszelkie stereotypy.
Zaprosiliśmy Michała na nasze wesele bo wiedzieliśmy, że jego pokaz niepowtarzalnie uatrakcyjni ten dzień. Nasi goście byli zachwyceni.
Gorąco polecamy!
(5)
Autor: Matylda i Andrzej
Dodano: 16-12-2016
Data imprezy: 26-11-2016
Miejscowość: Warszawa
Wraz z mężem szukaliśmy odpowiedniej atrakcji na nasze wesele. Zdecydowaliśmy się na pokaz iluzji i ... było magicznie :)
Michał Skubida jest prawdziwym profesjonalistą. Pokaz zachwycał, jak i rozbawiał. :) Nasi goście świetnie się bawili.
Zdecydowanie polecamy!
(5)
Autor: Agnieszka&Łukasz
Dodano: 14-12-2016
Data imprezy: 10-12-2016
Miejscowość: Kraków
Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu Pana Michała na naszym weselu. Pan Michał jest nie tylko iluzjonistą ale również świetnym komikiem. Zadziwił nas i naszych gości swoimi magicznymi sztuczkami i jednocześnie rozbawił poczuciem humoru. Polecamy gorąco!.
Występ iluzjonisty jest oryginalną alternatywą dla tzw. 'zabaw weselnych', które nam już dawno się znudziły:). Nasi goście byli naprawdę zaskoczeni.
(5)
Autor: Sylwia&Paweł
Dodano: 12-10-2016
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Kraków
Występ Michała był dla nas niesamowicie miłą niespodzianką, którą zorganizowali nam nasi znajomi. Była to rewelacyjna atrakcja dla nas jak i naszych gości zwłaszcza, że Michał w swoje sztuczki wszystkich angażował. Duże poczucie humoru i otwartość skradły nasze serca. Wszyscy świetnie się bawili, a my sami śmialiśmy się do rozpuku z przedstawienia. Polecamy jak najbardziej wszystkim taką atrakcję na weselu czy innej uroczystości.
(5)
Autor: Anna &Tomasz Lis
Dodano: 05-10-2016
Data imprezy: 06-08-2016
Miejscowość: Kraków
Witamy wszystkich 6 sierpnia był nasz jeden z najważniejszych dni w życiu nasz Ślub i Wesele .Zarówno Moja Żona jak i ja chcieliśmy żeby ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem ,cenimy oryginalność i piękno . Tego dnia byli wszyscy których nie mogło by zabraknąć . Jedną z osób bez której nie wyobrażali byśmy sobie naszego wesela był Michał Skubida, który urozmaicał wesele pokazami iluzji i magi . Reasumując drodzy czytelnicy , przyszli małżonkowie jeśli pragniecie żeby wasz dzień wypadł oryginalnie i niezapominanie polecam w 100% Michała bo to on nadał naszemu dniu dużo barwy, goście się bardzo dobrze bawili przy jego sztuczkach i magi i zawierzcie nam jako świeżo upieczonej Parze Młodej wszyscy wspominają Michała bardzo dobrze , tak jak i My.
PS. Michał To świetny Magik , iluzjonista i Bardzo sympatyczny człowiek a takich ludzi to ze świecą szukać. Pozdrawiamy ;-)
(5)
Autor: Monika Kucharska
Dodano: 12-09-2016
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Kraków
Występ Michała to była niespodzianka dla koleżanki na wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu! Michał oczarował nas nie tylko sztuczkami, które pokazywał ale i poczuciem humoru :) polecam serdecznie!
(5)
Autor: Katarzyna Dudzińska
Dodano: 11-09-2016
Data imprezy: 10-09-2016
Miejscowość: Kraków
Znam Michała od czasów liceum- juz wtedy zaczynał swoją przygodę z magią :) Polecam serdecznie każdemu aby spotkał się z nim, a na pewno to spotkanie będzie niezapomniane :)

Dane kontaktowe

Iluzjonista Michał Skubida - atrakcja na wesele
Imię:Michał
Nazwisko:Skubida
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia