Iluzjonista Pan Li - Półfinalista Mam Talent! id:13928

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (3)
Gdynia, pomorskie
Data dodania: 22-01-2015
Liczba odwiedzin: 4132

Oferta Iluzjonista Gdynia

Dobry iluzjonistyczny show powinien zaskakiwać i bawić. Jego forma musi być przyjemna dla oka i ciekawa. Rozrywka tego typu ma pozostawać w pamięci widzów jako oryginalny akcent dobrze zorganizowanego wydarzenia.

Współczesna iluzja nie ma nic wspólnego z wyciąganiem królika z kapelusza. Jest czymś zupełnie innym. To sztuka wzbudzania pozytywnych emocji i przyjemnych zaskoczeń.

Co tak urzekło jurorów "Mam Talent!", że zakwalifikowali iluzjonistę do półfinału turnieju? Stand up-owy humor, niecodzienna forma spektaklu, oryginalny pomysł na sztukę iluzji?

STAD UP
Zaskoczenie to za mało. Jeżeli Twoi goście mają naprawdę dobrze się bawić, trzeba im zaserwować coś zupełnie wyjątkowego. Nawet najbardziej wymyślne sztuki iluzjonistyczne nie zrobią takiego wrażenia, jak "czarujący" komik. Podstawowych scenariuszy komediowych jest kilka – w oryginalnych przebraniach oraz w eleganckim outficie.

CLOSE UP
Close up, czyli mikroiluzja, to ta część iluzjonistycznego show, która nie zawsze odbywa się na scenie. W niewymuszony, swobodny sposób do pokazu jest angażowany także widz. Iluzja staje się bliska – dosłownie – na wyciągnięcie ręki.

Nazywam się Przemysław Lieske i jestem profesjonalnym iluzjonistą. Od wielu lat pracuję nad doskonaleniem tej sztuki, ucząc się u takich mistrzów, jak m. in. Gazzo, Wolfgang Moser i Cedrica Hornecker. Sztuka iluzji jest moją największą życiową pasją i pracą na pełen etat.Dbam o to, by show było pełne dynamizmu, rozmachu i elegancji. Jestem przygotowany także od strony aktorskiej i oratorskiej – podczas wystąpień przed publicznością czuję się jak przysłowiowa ryba w wodzie.

Chętnie wystąpię przed Twoimi gośćmi podczas biznesowego eventu, czy konferencji, a także w trakcie wesela, urodzin, czy wieczoru kawalerskiego.

Proponuję Ci coś zupełnie innego, co zupełnie zaskoczy Twoich gości. Wprowadzę odrobinę współczesnej magii w Twoje wydarzenie.

REFERENCJE

"Przemek jesteś zawodowcem, największe cierpienie poczułem wtedy jak to wszystko się już skończyło. Absolutnie kompletny artysta na scenie" Augustin Egurola

"Jestem pod wrażeniem absolutnie Twojego aktorstwa bo to jest największy urok tego wszystkiego, naprawdę strzał w dziesiątkę, Wspaniale!" Małgorzata Foremniak

"Zaskoczył nawet największych sceptyków sztuki iluzji, wprawiając wszystkich w szczery zachwyt i osłupienie."
Restauracje SUBWAY

Napisz lub zadzwoń.

Opinie o Iluzjonista Pan Li - Półfinalista Mam Talent! Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Iluzjonista Pan Li - Półfinalista Mam Talent! id:13928
Ilość głosów: 3
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Sylwia
Sylwia
(5)
Dodano: 03-01-2016
Data imprezy: 10-10-2015
Pan Przemek to iluzjonista, który nie tylko zaskakuje sztuczkami, ale czaruje także swoją osobowością i poczuciem humoru. Polecam każdemu!
Aneta
Aneta
(5)
Dodano: 13-04-2015
Pokaz na Panieńskim zrobił na nas ogromne wrażenie. Decyduje się również na pokaz na wesele. Z czystym sumieniem polecam :)
Ania
Ania
(5)
Dodano: 08-04-2015
Mój Teść postanowił zrobić nam niespodziankę na naszym Weselu. Wynajął Pana Przemka który zrobił niesamowite wrażenie na wszystkich gościach łącznie z nami!
Niewątpliwie zapamiętamy ten dzień do końca życia i polecamy go innym parom (i nie tylko).
Wprowadził dużą dawkę humoru połączoną z trikami!:)
Jesteśmy pod wrażeniem:)
Pozdrawiamy serdecznie!

Dane kontaktowe

Iluzjonista Pan Li - Półfinalista Mam Talent!
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdynia

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:00:00 - 24:00
Nd:00:00 - 24:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.