Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 4

Iluzjonista Piotr Denisiuk - *wysoka* jakość występu id:22494

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Iluzjonista Piotr Denisiuk - *wysoka* jakość występu

Ostatnio widziany 14-01-2018
789-191...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 18-08-2016
Liczba odwiedzin: 1293

Oferta

Każdy Para ma inne cele i oczekiwania dotyczące atrakcji wieczoru. Jedni chcą, aby występ był dynamiczny i rozbawił gości, drudzy chcieliby romantycznego pokazu, a jeszcze inni pragną, aby magia działa się w dłoniach gości. To Wasze wesele i moim celem jest spełnienie Waszych marzeń i pragnień :)

Moja obecność na weselu jest starannie przemyślana, uwzględniając miejsce wesela, liczbę gości, a nawet kolor przewodni. Największą satysfakcją jest dla mnie to, aby występ był integralną częścią wesela, a nie pokazem z "doskoku". Zdaję sobie sprawę, że Wasz dzień ma być wyjątkowy, dlatego robię co w mojej mocy, aby Wam w tym pomóc. Podczas współpracy zadaję Parom wiele pytań, jednak to dzięki nim Młoda Para może się zająć innymi ważnymi sprawami i nie musi się martwić o dodatkową atrakcję dla gości.

Daję dwa rodzaje występów - pierwszy z nich to 20-30 minutowe show iluzji, które jest dynamiczne, lekkie i dostosowane na potrzeby wesela. Podczas występu m.in. mnożę pieniądze jednego z gości, widz wyczarowuje jajko z pustego worka, a szklana butelka Coli znika na oczach wszystkich. Główny pokaz najlepiej sprawdza się po II ciepłym daniu, zwykle między 21:00 a 22:00.

Drugim z nich jest iluzja z bliska, która jest magicznym dopełnieniem wesela. Głównie zaskakuję gości siedzących przy stołach, zabawiam tych palących papierosa przed lokalem (znikający zapalony papieros budzi wiele emocji) i integruję osoby, które jeszcze się nie znają. Magia z bliska może przebiegać równocześnie z blokiem tanecznym, dzięki czemu trzymamy dynamikę wesela, a osoby nietańczące mają dodatkową atrakcję.

P.S. Wpiszcie moje imię i nazwisko w Internecie i zobaczcie czy sposób prowadzenia występów jest w Waszym guście :)

Cennik

Propozycja
od 2000 do 3500 / Występ
Cena za główny pokaz wynosi między 2000 zł a 2500, a godzina iluzji z bliska wynosi między 500 a 1000 zł. Dokładną cenę ustalamy wspólnie z Parą, uwzględniając oczekiwania, możliwości i charakter wesela.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Iluzjonista Piotr Denisiuk - *wysoka* jakość występu id:22494
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Magda
Magda
(5)
Dodano: 14-07-2017
Data imprezy: 01-07-2017
Miejscowość: Łódź
Super występ,zabawny,lekki,zaskakujący!
Ewelina
Ewelina
(5)
Dodano: 07-11-2016
Data imprezy: 15-10-2016
Miejscowość: Kielce
Jesteśmy bardzo zadowoleni z występu Piotra :), był zaskakujący i zabawny ;). Wszyscy goście byli zachwyceni pokazem tak świetnej iluzji!! Dzięki Tobie nasze wesele było wyjątkowe za co bardzo dziękujemy ;)
Paulina i Marcin
Paulina i Marcin
(5)
Dodano: 29-08-2016
Data imprezy: 12-08-2016
Miejscowość: Szczebrzeszyn
Mistrz! Po prostu, Mistrz! Skorzystaliśmy z talentu Pana Piotra na przyjęciu weselnym. Pokaz był tak wspaniały, zabawny i interesujący, że goście przez resztę wesela i większość poprawin nie mówili o niczym innym tylko o sztuczkach, które widzieli. Dzięki występowi Pana Piotra usłyszeliśmy mnóstwo razy od naszych gości, że nasze przyjęcie było najlepsze ze wszystkich, na których byli. Jeżeli chcecie Państwo zrobić ogromne wrażenie na swoich gościach to dobrze trafiliście. Taki pokaz zapada w pamięć na długi czas. Polecamy
Ania Kowalczyk
Ania Kowalczyk
(5)
Dodano: 20-08-2016
Data imprezy: 09-07-2016
Byłam na weselu, na którym oczarował nas Pan Piotr. Od momentu jego pokazu impreza zdecydowanie nabrała tempa - wszystkie sztuczki nie dość, że były niesamowite, to okraszone dawką świetnego humoru! Podobało mi się to, że bardzo dużo gości brało udział w pokazie i nikt nie stał z założonymi rękoma :). Najfajniejszy moment przyszedł jednak po pokazie, kiedy Pan Piotr czarował dla gości indywidualnie - największe wrażenie zrobiło na mnie to, gdy zniknął mój zapalony papieros i do dziś nie wiem gdzie on jest! Sami z narzeczonym już zarezerwowaliśmy sobie u niego termin, polecamy :)!

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Iluzjonista Piotr Denisiuk
Imię:Piotr Denisiuk
Nazwisko:Piotr Denisiuk
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa

Nowe ogłoszenia