Zobacz zdjęcia (8)
Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 1
Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 2 Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 3 Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 4 Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 5
Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 8

Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU! id:52815

od 1200 do 1700 zł / Występ
Warszawa, mazowieckie
(1)
Dodaj opinię
739-290...

O nas

Szukacie atrakcji na swoje wesele, które zachwyci i zaangażuje każdego z gości? Atrakcji, która sprawi, że ze wszystkich wesel, to właśnie Wasze będzie najlepiej wspominane? Jeśli tak to DOBRZE TRAFILIŚCIE! Możemy tego dokonać za pomocą dwóch rodzajów występów:

STAND-UP - to 30 minutowy występ sceniczny, w których udział bierze zarówno para młoda, jak i wszyscy goście. Pod koniec pokazu nowożeńcy dostają wyjątkowy prezent, który zawsze będzie im przypominał ten wspaniały dzień. Wszystko zakończone jest absolutnie nieoczekiwanym finałem, zależnym wyłącznie od decyzji publiczności. Całość sprawia, że show jest zawsze unikatowe i będzie zapamiętane przez wszystkich do końca życia.

CLOSE-UP – po zakończonym pokazie scenicznym goście zafascynowani występem, bardzo często chcą zobaczyć coś jeszcze. W tym momencie idealnie sprawdza się występ close-up, podczas, którego podchodzę do każdego z gości, przemieszczam się od stolika do stolika pokazując rzeczy niewytłumaczalne. Widzowie mają możliwość nie tylko na obserwowanie niemożliwych zjawisk z bliska, ale mogą również wchodzić ze mną w interakcję. Dzięki temu każdy będzie mógł doświadczyć magii indywidualnie.
Z doświadczenia widzę, że najlepiej sprawdza się połączenie obu rodzajów występów. Dla większości z gości zapewne będzie to pierwsze spotkanie z iluzją na żywo, dzięki czemu to przeżycie zapadnie im w pamięci na bardzo długo.

KIM TAK WŁAŚCIWIE JESTEM?
Nazywam się Jakub „Złoty” Jama i od ponad 8 lat zawodowo zajmuję się sztuką iluzji. Na co dzień czaruje ludzi w Magic Mind Museum oraz regularnie wystawiam swój autorki spektakl na scenie jedynego Teatru Iluzji w Polsce. Występowałem też m.in. w telewizji lub dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezentuję iluzję nietypową na polskim rynku przez co moje pokazy mają oryginalny i unikatowy charakter.
Oczarowałem już tysiące ludzi na całym świecie, teraz czas bym oczarował i CIEBIE!

Oferta Gold Magic

Show Sceniczne+ Close-up

od 1200 do 1700zł/ Występ
Pobierz ofertę

Podana cena obejmuje 25-30 minutowy pokaz sceniczny, podczas, którego nie tylko zostaniecie oczarowani, ale sami będziecie mogli czarować oraz 1h występu close-up, gdzie magia będzie działa się w rękach każdego z gości!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Pokaz iluzji to prestiżowa atrakcja, która sprawi, że ze wszystkich wesel, to właśnie Wasze będzie najlepiej wspominane. Dlaczego? Ponieważ iluzja jako jedyna dziedzina sztuki jest w stanie w bardzo krótkim czasie zjednoczyć ze sobą ludzi, zaangażować ich i jednocześnie zachwycić.
To nowoczesna, wyjątkowa i przede wszystkim oryginalna rozrywka, która zostanie w pamięci Waszych gości już na zawsze.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Wieloletnie doświadczenie, oryginalny i unikatowy styl pokazów oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktu z klientem, a przede wszystkim- Z PUBLICZNOŚCIĄ!

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Iluzja to moja największa pasja, a możliwość dostarczania ludziom niezapomnianych wrażeń i emocji oraz obserwowanie ich reakcji sprawia mi największą radość, a co najważniejsze sprawia radość również moim klientom.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Sztuką iluzji zajmuję się ponad 8 lat. Doświadczenie zdobywam występując na eventach firmowych, weselach i różnych imprezach prywatnych. Na co dzień czaruję ludzi w Magic Mind Museum oraz regularnie występuję na scenie jedynego Teatru Iluzji w Polsce.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Godziny usług są zawsze ustalane indywidualnie, ale najczęstszą formą pokazów wybieraną przez klientów jest 30-minutowy pokaz sceniczny plus seria pokazów iluzji z bliska.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Większość pokazów robię po polsku, jednak w razie potrzeby mogę przeprowadzić występ w języku angielskim.

Jaki jest styl naszej pracy?

Przede wszystkim stawiam na profesjonalizm i wysoką jakość moich występów. Prezentowane efekty w dużym stopniu synchronizuje z muzyką, przez co moje pokazy mają oryginalny i unikatowy charakter.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Każdy występ jest personalizowany na potrzeby Pary Młodej, dlatego zawsze jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Oryginalna i angażująca atrakcja, która zaskoczy i zapadnie w pamięć na długie lata.

Opinie Gold Magic (1)

Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU! id:52815
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
atrakcyjność usługi
prezencja
D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2022
Kielce
Data dodania: 10-08-2023

Dziękujemy za wspaniałą niespodziankę podczas naszego przyjęcia weselnego! Złoty zapewnił nam i naszym gościom najbardziej magiczny wieczór, który zapamiętamy na długo! Pełna profesja, zaangażowanie a zarazem humor, który udziela się wszystkim 👌 serdecznie polecamy! 🔥

Kontakt Gold Magic

Nazwa firmy: Gold Magic
Imię i nazwisko: Jakub Jama
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
739-290...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 832
Zadzwoń
739-290...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie