Zobacz zdjęcia (6)
Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 1
Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 2 Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 3 Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 4 Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 5
Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU!, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 6

Iluzjonista Złoty I NIEZAPOMNIANY WYSTĘP NA TWOIM WESELU! id:52815

od 1000 do 1500 zł / Występ
Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
739-290...

O nas

Szukacie atrakcji na swoje wesele, które zachwyci i zaangażuje każdego z gości? Atrakcji, która sprawi, że ze wszystkich wesel, to właśnie Wasze będzie najlepiej wspominane? Jeśli tak to DOBRZE TRAFILIŚCIE! Możemy tego dokonać za pomocą dwóch rodzajów występów:

STAND-UP - to 30 minutowy występ sceniczny, w których udział bierze zarówno para młoda, jak i wszyscy goście. Pod koniec pokazu nowożeńcy dostają wyjątkowy prezent, który zawsze będzie im przypominał ten wspaniały dzień. Wszystko zakończone jest absolutnie nieoczekiwanym finałem, zależnym wyłącznie od decyzji publiczności. Całość sprawia, że show jest zawsze unikatowe i będzie zapamiętane przez wszystkich do końca życia.

CLOSE-UP – po zakończonym pokazie scenicznym goście zafascynowani występem, bardzo często chcą zobaczyć coś jeszcze. W tym momencie idealnie sprawdza się występ close-up, podczas, którego podchodzę do każdego z gości, przemieszczam się od stolika do stolika pokazując rzeczy niewytłumaczalne. Widzowie mają możliwość nie tylko na obserwowanie niemożliwych zjawisk z bliska, ale mogą również wchodzić ze mną w interakcję. Dzięki temu każdy będzie mógł doświadczyć magii indywidualnie.
Z doświadczenia widzę, że najlepiej sprawdza się połączenie obu rodzajów występów. Dla większości z gości zapewne będzie to pierwsze spotkanie z iluzją na żywo, dzięki czemu to przeżycie zapadnie im w pamięci na bardzo długo.

KIM TAK WŁAŚCIWIE JESTEM?
Nazywam się Jakub „Złoty” Jama i od ponad 8 lat zawodowo zajmuję się sztuką iluzji. Na co dzień czaruje ludzi w Magic Mind Museum oraz regularnie wystawiam swój autorki spektakl na scenie jedynego Teatru Iluzji w Polsce. Występowałem też m.in. w telewizji lub dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Prezentuję iluzję nietypową na polskim rynku przez co moje pokazy mają oryginalny i unikatowy charakter.
Oczarowałem już tysiące ludzi na całym świecie, teraz czas bym oczarował i CIEBIE!

Oferta Gold Magic

Show Sceniczne+ Close-up

od 1000 do 1500zł/ Występ
Pobierz ofertę

Podana cena obejmuje 25-30 minutowy pokaz sceniczny, podczas, którego nie tylko zostaniecie oczarowani, ale sami będziecie mogli czarować oraz 1h występu close-up, gdzie magia będzie działa się w rękach każdego z gości!

Opinie Gold Magic (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Gold Magic

Nazwa firmy: Gold Magic
Imię i nazwisko: Jakub Jama
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
Kontakt w godzinach:
Pn: 00:00 - 24:00 Wt: 00:00 - 24:00 Śr: 00:00 - 24:00 Cz: 00:00 - 24:00 Pt: 00:00 - 24:00 Sb: 00:00 - 24:00 Nd: 00:00 - 24:00
739-290...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 92
Zadzwoń
739-290...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie