Zobacz zdjęcia (5)
Infinity Exclusive Wedding - Fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 1
Infinity Exclusive Wedding - Fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 2 Infinity Exclusive Wedding - Fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 3 Infinity Exclusive Wedding - Fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 4 Infinity Exclusive Wedding - Fotografia ślubna, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Infinity Exclusive Wedding - Fotografia ślubna id:44925

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
696-002...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Infinity Exclusive Wedding to esencja nowoczesności oraz elegancji współgrająca z komercyjną wyrazistością i pięknem. Realizacje dla odbiorców ceniących sztukę i najwyższą jakość fotografii.

W fotografii realizuję się od ponad ośmiu lat, ten czas pozwolił mi z pewnością na zdobycie doświadczenia i poznanie setek fantastycznych osób! Specjalizuję się w fotografii reklamowej, gdzie ludzie i ich emocje są dla mnie inspiracją. Mieliście z pewnością przyjemność widzieć moje fotografie w licznych magazynach i kampaniach reklamowych polskich oraz zagranicznych marek ;)

Serdecznie zapraszam do kontaktu, z przyjemnością zrealizuję dla Was przepiękny reportaż ślubny!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Doświadczenie, które zdobyłam realizując się w fotografii reklamowej, pozwala mi przedstawić swoje Pary w przepięknym i wyrazistym świetle. Ludzie i ich emocje są dla mnie inspiracją, a możliwość pokazania ich w namiastce okładkowego look'u to dla mnie czysta przyjemność :) Mogliście Państwo z pewnością widzieć moje fotografie w licznych magazynach i kampaniach reklamowych polskich i zagranicznych marek ;)

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Z pewnością wyróżnia mnie profesjonalny sposób pracy, komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność dopasowania się do każdej sytuacji. Z przyjemnością także mogę dyskretnie, fotograficznie "prowadzić" Parę podczas przygotowań w tym dniu czy już podczas samej sesji ślubnej. Pozwala to rozluźnić się Parze Młodej, tym samym dając gwarancję pięknych, emocjonalnych fotografii.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Kampanie reklamowe dla polskich i zagranicznych marek (m.in. Power Water's, Nina Basco, Dr Irena Eris, Danhen, Fiore, Kwiat Lotosu, Nuli, Just Beck) oraz edytoriale i okładki dla magazynów, takich jak Playboy, Moda Ślub, Lounge, Papercut, Ellements Magazine, CKM, Elegant, SLAVE, Make up Trendy.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Czas realizacji ustalany jest indywidualnie dopasowując do potrzeb każdej realizacji, jednak standardowo jest to ok.10 godzin.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Przygotowana propozycja obejmuje wykonanie reportażu ślubnego, na który składa się min.350 wyselekcjonowanych i profesjonalnie wyretuszowanych zdjęć, sesję zdjęciową podczas tego Dnia oraz pełną pomoc podczas ustalania koncepcji czy oczekiwanych efektów fotograficznych. Moje materiały są przygotowywane na najwyższym poziomie, aby po przekazaniu Parze Młodej mogły zdobić Wasze wnętrza w postaci niesamowitych i klimatycznych obrazów!

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

W fotografii realizuję się od ponad ośmiu lat, z pewnością ten czas pozwolił mi na zdobycie doświadczenia i poznanie setek fantastycznych osób!

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam przedstawiać emocje Pary Młodej oraz ich bliskich. Z ogromną radością uwieczniam te magiczne chwile na lata! Czerpię ogromną przyjemność, kiedy mogę być częścią tego Dnia, oraz kiedy Para Młoda ogląda gotowy materiał fotograficzny. Ta radość, którą wtedy otrzymuję to najlepsza nagroda!

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Wysokiej jakości sprzęt fotograficzny, matryca pełnoklatkowa. Ponadto dysponuję odpowiednim oświetleniem, które w zależności od wnętrza może zostać wykorzystane. Oczywiście zawsze do dyspozycji posiadam także sprzęt back up'owy, aby zagwarantować realizację materiału na najwyższym poziomie.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Oczywistym jest, iż to fotograf i jego kreatywność oraz wizja tworzą piękne zdjęcia, jednak te obrazy nie powstaną, jeśli nie jesteśmy przygotowani pod kątem sprzętu. Dobrej jakości aparaty, liczne obiektywy, lampy błyskowe, dostęp do laptopa oraz pozostałych akcesoriów są niezbędne przy realizacji reportażu.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jest to zależne od specyfiki przyjęcia oraz ilości gości. Najczęściej reportaże wykonywane są przez jednego fotografa, jednak jeśli tylko jest taka potrzeba, przygotuję propozycję dodatkowej osoby.

Jak ubieramy się na wesele?

Strój dopasowany jest do oczywistych wymagań samej ceremonii, najczęściej jest to damski garnitur w stonowanym kolorze, zakryte ramiona, oraz absolutnie brak odkrytego obuwia. Niedopuszczalne są stroje, które mogłyby zostać uznane za niestosowne czy nieprofesjonalne. Staram się neutralnie dopasować do elegancji gości.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Fotografie zostają przekazane w wersji online, jednak także do dyspozycji mamy przepiękne boxy z pendrive'm oraz papierowe wydruki. Oferuję także możliwość przygotowania profesjonalnych, eleganckich albumów, gdzie ich oglądanie we dwoje czy w otoczeniu najbliższych staje się niesamowitą celebracją!

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania na przygotowane materiały fotograficzne to czas do 2 miesięcy. Oczywiście istnieje możliwość wykonania realizacji w trybie ekspresowym, tj. 10 dni roboczych.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, jak najbardziej, posiadam licencję, która uprawnia do fotografowania w kościele i innych miejscach sakralnych.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Uchwycone emocje w przepięknym kadrze, z elementami wyrazistości kolorów i niesamowitymi, stonowanymi kolorami!

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Przygotowania oraz samą ceremonię, emocje, które temu towarzyszą pozwalają uchwycić najpiękniejsze fotografie :)

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, z ogromną przyjemnością fotografuję ceremonie oraz przyjęcia w innych krajach, jak i sesje zdjęciowe na całym świecie!

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Klimatyczne apartamenty lub miejsce z obłędnym widokiem, takie jak morze, plaża.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Portugalia, kościół usytuowany na plaży. Przepiękne miejsce!

Jaki jest styl naszej pracy?

Dostosowanie się do osobowości Państwa Młodych oraz charakteru przyjęcia i gości. To recepta na sukces i powodzenie realizacji.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język polski, Język angielski, Język niemiecki - wyłącznie w stopniu podstawowym.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Topowe magazyny mody, gdzie możemy obserwować najlepszą jakościowo fotografię!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście, komunikacja jest jednym z najważniejszych elementów podczas ustaleń współpracy. Jestem otwarta na propozycje i oczekiwania Par Młodych.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Trudne warunki należy wykorzystać i zamienić w atut! Z pewnością będzie to ciekawy i nietuzinkowy element reportażu. Oczywiście w przypadku deszczu czy innych tego typu niekorzystnych anomalii, w dbałości o wygląd Państwa Młodych oraz gości, staram się nie narażać ich na zbyt długie przebywanie na zewnątrz. Zdjęcia grupowe można wykonać także w innych przestrzeniach :)

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Absolutnie, czasami pozwala nam wręcz uzyskać jeszcze bardziej filmowy klimat!

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Trudno mi określić, staram się realizować swój własny trend ;)

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Aparat fotograficzny, pyszne, włoskie jedzenie oraz Męża :)

Nasze pasje.

Fotografia, film, podróże, muzyka na żywo, przede wszystkim jazz oraz soul.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Psychologiczny/thriller. Jestem fanką kina, stąd trudno wymienić jeden ulubiony film czy serial.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
696-002...
liczba odwiedzin: 1443
Zadzwoń
696-002...
Napisz

Popularne miasta w okolicy