Ingusto - filmowanie ślubów i wesel w Full HD id:3618

Oferta
Dodaj do plannera

Ingusto proponuje Państwu produkcję filmową w postaci wideo-reportażu z uroczystości ślubnych i weselnych oraz wydarzeń towarzyszących, w jakości HD (High Definition) lub SD (Standard Definition).
Gust, poczucie piękna, harmonii i elegancji, perfekcja ujęć oraz najwyższa jakość, to tylko jedne z wielu określeń myśli przewodniej.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Ingusto - filmowanie ślubów i wesel w Full HD id:3618
Ilość głosów: 3 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Aleksanda i Jacek Dodano: 10-06-2011
(5)
Mariusz jest dowodem na to, że film ze ślubu nie musi być sztampowy, a współpraca z kamerzystą to wcale nie komendy "a teraz pocałuj ją jeszcze raz i ustawcie się boczkiem". W trakcie mszy i wesela Mariusz był niewidocznym, dobrym duchem, który, jak się okazało w materiale ostatecznym, był obecny we wszystkich najważniejszych momentach i idealnie uchwycił esencję tego dnia. Pełen profesjonalizm, pomysłowe rozwiązania montażowe, otwartość na nasze propozycje i wyrozumiałość dla naszych obaw to tylko kilka z cech Mariusza, które zasługują na wielkie chapeau bas. Dodatkowo Mariusz jest niesamowicie sympatycznym człowiekiem - dla nas jego obecność na naszym weselu była bardziej obecnością serdecznego gościa niż pracującego "pana od kamery".
Ostateczny montaż i jakość filmów na najwyższym poziomie. Wybór Mariusza to zdecydowanie strzał w dziesiątkę.
Autor: Ewelina Dodano: 04-05-2011
(5)
My bardzo dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z wesela. Film ogląda się dobrze, operator niczego nie przeoczył, dużo fajnych teledysków, nie ma niepotrzebnych dłużyzn.
Współpraca jak napisałam przebiegała bardzo bezproblemowo, wszystko było uzgadniane z nami, ale ja nie bałabym się dać wolnej ręki P.Mariuszowi bo ma on wyczucie smaku i tzw.oko do filmowania.
Autor: Adam Mikowski Dodano: 06-04-2011
(5)
Dziękujemy bardzo ingusto za wspaniały film z wesela. Pełny profesjonalizm, super ujęcia - kamerzysta uwzględnił wszystkie nasze sugestie i prośby. Film jest zmontowany po prostu super - duża ilość teledysków powoduje że film jest naprawdę zróżnicowany i ogląda się go z przyjemnością. Czasami warto zapłacić ciut więcej - w końcu to pamiątka na całe życie!! POLECAMY! Weronika i Adam z Wrocławia

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Ingusto - filmowanie ślubów i wesel w Full HD
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Data dodania: 27-08-2010
Liczba odwiedzin: 2093

Nowe ogłoszenia