filmowanie ślubów i wesel w Full HD id:3618

Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

filmowanie

Opinie (3)

filmowanie ślubów i wesel w Full HD id:3618
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
A
Aleksanda i Jacek
5.00
 / 5
Data dodania: 10-06-2011

Mariusz jest dowodem na to, że film ze ślubu nie musi być sztampowy, a współpraca z kamerzystą to wcale nie komendy "a teraz pocałuj ją jeszcze raz i ustawcie się boczkiem". W trakcie mszy i wesela Mariusz był niewidocznym, dobrym duchem, który, jak się okazało w materiale ostatecznym, był obecny we wszystkich najważniejszych momentach i idealnie uchwycił esencję tego dnia. Pełen profesjonalizm, pomysłowe rozwiązania montażowe, otwartość na nasze propozycje i wyrozumiałość dla naszych obaw to tylko kilka z cech Mariusza, które zasługują na wielkie chapeau bas. Dodatkowo Mariusz jest niesamowicie sympatycznym człowiekiem - dla nas jego obecność na naszym weselu była bardziej obecnością serdecznego gościa niż pracującego "pana od kamery".
Ostateczny montaż i jakość filmów na najwyższym poziomie. Wybór Mariusza to zdecydowanie strzał w dziesiątkę.

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data dodania: 04-05-2011

My bardzo dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z wesela. Film ogląda się dobrze, operator niczego nie przeoczył, dużo fajnych teledysków, nie ma niepotrzebnych dłużyzn.
Współpraca jak napisałam przebiegała bardzo bezproblemowo, wszystko było uzgadniane z nami, ale ja nie bałabym się dać wolnej ręki P.Mariuszowi bo ma on wyczucie smaku i tzw.oko do filmowania.

A
Adam Mikowski
5.00
 / 5
Data dodania: 06-04-2011

Dziękujemy bardzo ingusto za wspaniały film z wesela. Pełny profesjonalizm, super ujęcia - kamerzysta uwzględnił wszystkie nasze sugestie i prośby. Film jest zmontowany po prostu super - duża ilość teledysków powoduje że film jest naprawdę zróżnicowany i ogląda się go z przyjemnością. Czasami warto zapłacić ciut więcej - w końcu to pamiątka na całe życie!! POLECAMY! Weronika i Adam z Wrocławia

liczba odwiedzin: 2835

Popularne miasta w okolicy