"INNY POZIOM" DJ Wodzirej Konferansjer id:36921

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.

Marcin Ostatnio widziany dzisiaj
Napisz wiadomość
Chodzież, wielkopolskieZobacz na mapie
Data dodania: 09-07-2018
Liczba odwiedzin: 39

Oferta Dj na wesele Chodzież

Witam! Szukasz DJ'a-wodzireja niepijącego w pracy z wysoką kulturą osobistą, nieszablonowymi pomysłami, wyczuciem sytuacji, niezawodnym sprzętem nagłośnieniowym i oświetleniowym z najwyższej półki i co najważniejsze- miłością do tej profesji? Oto jestem.

Inny Poziom to nowa jakość na rynku oprawy muzycznej imprez okolicznościowych. To także inne spojrzenie na Państwa potrzeby, inne pomysły i inny wymiar zabawy. Każda uroczystość jest inna. W branży, gdzie wszystko wydaje się być takie samo, inne podejście to nic złego. W pierwszej kolejności, staram się, bardzo uważnie wysłuchać Państwa wizji i pomysłów, nawet tych najbardziej szalonych, abyśmy mogli wspólnie z Państwem przekuć je w scenariusz wymarzonej uroczystości, a następnie w imprezę marzeń. Do potrzeb każdego klienta podchodzę indywidualnie.

Usługi jakie świadczę:

Oprawa muzyczna i konferansjerska uroczystości:
- wesela
- poprawiny,
- osiemnastki/ uroczystości urodzinowe,
- jubileusze,
- imprezy tematyczne,
- imprezy plenerowe,
- studniówki,
- zabawy taneczne i inne.

Technika estradowa:
- nagłośnienie,
- oświetlenie,
- transport sprzętu,
- obsługa sprzętu.

Muzyka- w końcu najważniejsza część zarówno uroczystości jak i mojego zadania. Nigdy nie jest przypadkowa. Każdy utwór, który zagram jest wybierany w trakcie trwania poprzedniego, w zależności od nastroju i sił na parkiecie. Tutaj nie ma miejsca na schematy. Przygotowane z góry playlisty to nie moja bajka. Najlepiej czuje się w przebojach tanecznych i radiowych, od lat 50 ubiegłego wieku, aż do dnia dzisiejszego, wybranych przebojach disco polo i wybranych przebojach klubowych. Na Państwa życzenie, dowolnie dostosuje profil muzyczny. Muzyka to moja miłość i nie ma w niej miejsca na fochy w kierunku konkretnych gatunków.

Zabawy. Dysponuję szerokim katalogiem zabaw weselnych, osiemnastkowych i uniwersalnych. Wszystkie zabawy są bezpieczne i na poziomie (oczywiście innym poziomie ;) ) lecz wywołują niezapomniane emocje.

DJ, Wodzirej- Marcin Krupa

Zapraszam do współpracy.

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Opinie o "INNY POZIOM" DJ Wodzirej Konferansjer Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:INNY POZIOM
Imię:Marcin Krupa
Nazwisko:Marcin Krupa
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Chodzież
Kod:64-800
Adres:Składowa

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.