instantfoto - Twoja fotobudka z Dolnego Śląska id:17250

Oferta
Dodaj do plannera

Nadeszła era fotobudek!

Pewnie zastanawiacie się jak uatrakcyjnić swoim wspaniałym gościom zabawę weselną w Waszym najważniejszym dniu? Wybierając instantfoto fotobudkę zapewnisz im niezwykłą i oryginalną atrakcję.

To nie jest kolejna tradycyjna i powszechnie spotykana atrakcja. Jest to coś oryginalnego i niespotykanego. Grono fanów powiększa się z sezonu na sezon, ale mimo tego fotobudkowy potencjał niespodziankowy jest ogromny.

Jak zapewne wiecie fotobudka to małe laboratorium fotograficzne umieszczone w obudowie. Lustrzanka wykonuje zdjęcia a następnie profesjonalna drukarka fotograficzna je drukuje. Fotobudką sterujecie przy pomocy ogromnego ekranu dotykowego. Oczywiście obsługa fotobudeczki jest intuicyjna i poradzi sobie z nią zarówno ten najmłodszy, jak i starszy.

Zaproś nas! Z przyjemnością przyjedziemy w każde miejsce, aby zapewnić maksimum satysfakcji i szczęścia zarówno dla Was jak i Waszych gości. Mając to na względzie zapewniamy, że fotobudka instantfoto zapewni Wam spokój na weselu i pewność wysokiego poziomu usługi.

Operujemy na terenie całej Polski lecz ze względu na siedzibę preferujemy Dolny Śląsk. Oczywiście sposób wymienić wszystkich miejscowości. Po prostu dojedziemy wszędzie. Duży zasięg bezpłatnej strefy dojazdu – sprawdź na stronie.

Fotobudka posiada ogromne możliwości ze względu na to, że na jej pokładzie zainstalowane jest aktualnie najpotężniejsze fotobudkowe oprogramowanie dostępne na rynku. Program został uznany na Photo Booth Expo w Las Vegas w kwietniu 2016 r. najlepszym fotobudkowym programem.

+ serce fotobudki: lustrzanka Nikon i profesjonalna drukarka fotograficzna DNP,
+ wybór spośród kilkunastu teł w tym green screen (możliwość podłożenia dowolnego tła z pliku graficznego),
+ duży 19 calowy monitor dotykowy IPS z matrycą LED,
+ ogromne możliwości fotobudkowego programu, np.: powtarzanie nieudanego ujęcia w trakcie sesji, "specjalny zwycięzca", quiz i ankieta, gifbudka, rozpoznawanie twarzy – ilu uczestników tyle wydruków, możliwość odtwarzania Waszego krótkiego filmiku przed lub po sesji, kolor, czerń i biel, sepia,
+ atrakcyjna, dyskretna i niepowtarzalna fotobudka wykonana wg indywidualnego projektu,
+ pełna personalizacja wydruków,
+ personalizacja podświetlanych kasetonów

Zapraszam gorąco na naszą stronę, gdzie prezentujemy ofertę. Pojawiają się tam także cykliczne promocje. Jest to jedyna taka oferta na rynku. Jeden pakiet startowy. Resztę dobieracie według własnych wymagań. Dużo stref bezpłatnego dojazdu - sprawdź.

Nie satysfakcjonuje Cię prezentowana oferta? Skontaktuj się, wtedy przygotujemy ją specjalnie dla Ciebie.

Z błyskawicznym pozdrowieniem!
Piotrek z instantfoto

Cennik

Orientacyjna cena: 750 PLN / Wypożyczenie

Pakiet startowy, który obejmuje 2 godziny zabawy z fotobudką to koszt 750 zł. Nie satysfakcjonuje Cię prezentowana oferta? Skontaktuj się a otrzymasz spersonalizowaną propozycję.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: instantfoto - Twoja fotobudka z Dolnego Śląska id:17250
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Asia i Jarek Dodano: 23-02-2017
Data imprezy: 23-07-2016 Miejscowość: Łagów
(5)
Z pełną odpowiedzialnością polecamy instantfoto.pl. Jakość zdjęć jest rewelacyjna,dodatkowo galeria internetowa, gdzie każdy gość weselny może otrzymać dostęp i płyta na pamiątkę! Obsługa fotobudki również na wieeeelki plus! Pomoc i pełne zaangażowanie przy doborze stylizacji dla gości, mnóstwo zabawy i śmiechu! Fotobudka podpasowała wszystkim, bez względu na wiek:) Dziękujemy za możliwość skorzystania z takiej rewelacyjnej atrakcji i pozdrawiamy serdecznie!
Autor: Ewelina & Łukasz Dodano: 07-06-2016
Data imprezy: 21-05-2016
(5)
Pragniemy serdecznie podziękować za wspaniałą współpracę! Ogromny wkład w przygotowania, 100% dostępność, odpowiedzi na wszystkie pytania, zaangażowanie i pełen profesjonalizm! Współpraca z instantfoto.pl była czystą przyjemnością! :)
DZIĘKUJEMY!!!

Skontaktuj się

519-151...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

instantfoto - Twoja fotobudka z Dolnego Śląska
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Leśna
Kod:59-820
Data dodania: 17-11-2015
Liczba odwiedzin: 561

Polecamy

Nowe ogłoszenia