Zobacz zdjęcia (11)
Jabłoń Lake Resort, Pisz - zdjęcie 1
Jabłoń Lake Resort, Pisz - zdjęcie 2 Jabłoń Lake Resort, Pisz - zdjęcie 3 Jabłoń Lake Resort, Pisz - zdjęcie 4 Jabłoń Lake Resort, Pisz - zdjęcie 5
Jabłoń Lake Resort, Pisz - zdjęcie 6
1 / 11

Jabłoń Lake Resort id:53282

Pisz, warmińsko-mazurskie
(0)
Dodaj opinię
601-556...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Wesele w Jabłoń Lake Resort
Wysublimowana kuchnia, nowoczesne wnętrza i ciepła atmosfera.


Jabłoń Lake Resort jest miejscem pełnym magii i spokoju. Obiekt położony jest nad bajkowym jeziorem Brzozolasek, w Puszczy Piskiej. Ta oaza zieleni to idealne miejsce dla par kochających połączenie natury z elegancją.

To co nas wyróżnia to z całą pewnością wysublimowana kuchnia polska i turecka, ciepła atmosfera oraz profesjonalna obsługa. Posiadamy 160 miejsc noclegowych, sala weselna pomieści 130 osób w konfiguracji okrągłych stołów a także więcej w ustawieniu prostokątnych. Beach bar na plaży jest niewątpliwą atrakcją gdzie goście mogą delektować się wybranymi trunkami. Możliwość organizacji poprawin w namiocie w formie brunchu lub grilla w połączeniu z ogniskiem to kolejne atrakcyjne rozwiązania drugiego dnia.

Zajmiemy się przygotowaniem Waszego wesela od A do Z i będziemy czuwać nad pomyślnym przebiegiem uroczystości. Nasi profesjonalni konsultanci zaopiekują się Wami od samego początku zdradzając mnóstwo sekretów i wskazówek, które ułatwią Wam proces przygotowań. Jesteśmy otwarci na nowe, niekonwencjonalne pomysły i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby ten dzień był spełnieniem Waszych marzeń.

Czekamy na Was!

Jabłoń Lake Resort - film 1 Jabłoń Lake Resort - film 1
Pokaż kolejny film

Opinie Jabłoń Lake Resort (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Jabłoń Lake Resort

Nazwa firmy: Jabłoń Lake Resort
Imię i nazwisko: Magdalena Łuczak
Adres: Pisz, ul. Jabłoń 1, 12-200, woj. warmińsko-mazurskie
601-556...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1387
Zadzwoń
601-556...
Napisz

Popularne miasta w okolicy